Kova Burcu 21 Ocak - 19 Şubat Kova Erkeğini Etkilemenin Yolları

kızlar selam 1 aydır bir kova burcuyla beraberim, berabermiyim ondan da emin değilim... iliskiyi bir türlü oturtmadık sanırım, bu arada bende terazi burcuyum... Nasıl davranıcağımı bilemiyorum.. bi gün önce beni biraz kırdı ve suan uzak duruyorum, ne arıyor ne soruyor..

benim sevgilimde kova yanlız bu bi kişiye bağımlı olamaz kısmına katılmıyorum bu ne demek yahu,defolur gider olamazsa yani of çok sinirlendim.(

Yukselen burcuda cok önemli kova deyip her kova kocasini bir tutmamali kizlar.. benim eski sevgilim kova yukseleni bogaydi ama.nasil etkiledigimi bende bilmiyorum bence uzmeyin caninizi dengesiz ve biraz vurdumduymaz erkeklerdir en salas cirkin halinizden etkilenebilecek erkekler hatta :)

kızlar cok haklsınız,2 aydır peşimde,cepımı değiştim,evime geldi,tamam dedim,yıne kayıp oldu,dondu evimin telini buldu aradı,yıne peki dedim,yıne yok oldu,şimdi evin telini iptal ettim,

Sanırım hepsi aynı. Anlayamıyorum. Ne var ne yok. Çok alakasız. Benimle ilgilendiği belli. Ama icraat yok. Çok dayanabileceğimi sanmıyorum. Bende kova kızıyım. Gurur benim için çok önemli. Bu kadar kayıtsızlığa daha fazla tahammül edemem. En acısı da 30 yaşındayım ve kolay ısınamıyorum. Beğenmiştim bu zatı şahaneyi. Ama olmayınca olmuyor. İnsanın ömrü çürür böyle böyle

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Dayanamadım ve bitirdim mevzuyu. Hiç bişey yapmadı ya. Sesi soluğu çıkmadı. Bu kadar kayıtsız adam görmedim. Sinirlerimi alt üst ettiiiiii

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

kova burcuyla ilgili bi tavsiye hepinize sadece yapmanız gereken susmak aramamak bide oyuncağı olmamak aramayın eşşek gibi 3 yada 4 ayın sonunda arıuyor cvp bile vermeyin bu onu dahada delirtiyor deneyin görün :KK66:

kova erkeğiyle oğlak kızı hayatta anlaşamıyor:KK43:(( kova çok büyük konuşuyor çooook. kendine bayılıyor ve oğlaklar da kibri hiç sevmez.

Genel olarak etkileme yolları olduğu gibi çeşitli etkileme yöntemleride bulunuyor. Bunların en başında öpüşürken erkeği etkilemenin yolları geliyor diyebiliriz. Partnerinize yönelik en etkili davranış ve yöntemleri onun psikolojisine uygun şekilde uyarlamak her zaman mantıklı olacaktır diye düşünüyorum. Sonuçta erkekler koca bir bebek gibiler ve bazen kendileri bile ne istediğini bilmeyebiliyorlar. Bu konuda onlara rehberlik edecek ve yönlendirecek olan kişilerde biz kadınlar olmalıyız diye düşünüyorum. Her zaman söylerim gerçekten seviyorsan sonuna kadar savaşmalısın diye.

Şuradan konuyla ilgili yazılarıma da göz atabilirsiniz kızlar: http://erkegietkilemeninyollari.blogspot.com/2015/05/opusurken-erkegi-etkilemenin-yollar.html

Erkek psikolojisi biz kadınlara göre çok saçma gelen birçok şeyi barındırıyor diyebiliriz aslında. Bize saçma gelen onlara çok önemli veya onlara saçma gelen bizlere çok değerli ve anlamlı olabiliyor. Farklı yaratılış olmasından kaynaklı olsa gerek bu durum. Amacımız her zaman erkeği etkilemenin yollarını bulmaktan ziyade öncelikle onları anlama ve kişiye özel stratejiler geliştirmek olmalıdır diye düşünüyorum. Her yöntem her erkekte işe yarayacak diye birşey yok sonuçta. Bu yöntem ise her zaman işe yarar ve amacınıza ulaşmanızı kolaylaştırır kızlar :)

Son olarak bence çok ağırdan almadan hoşlandığımız erkeğe rengimizi belli etmemiz herşeyden önemlidir. Bu şekilde en azından karşı tarafa değerli olduğunu hissettirmiş oluruz ve bir adım daha öne geçmiş kabul edebiliriz kendimizi.

Son düzenleme:
ben oğlak burcuyum sevdiğim adam kova off farklı biri ya nasıl çözeceğimi şaşırdım adamı

ben oğlak burcuyum sevdiğim adam kova off farklı biri ya nasıl çözeceğimi şaşırdım adamı

Canım aynı durumdayız :)
Ben telaşına düşmeyi bırakınca onu yanımda civarımda buluyorum. İlişkimiz iç duygularımla bile değişebiliyor ben hiçbişey yapmadan. Ama fedakarlığa deymeyecek tipler bunlar bence. Çünkü mesela bugün bir saat onu görmek içim bekledim çaktırmadan. Beni görünce selam verdi güldü oruç nasıl gidiyor dedi bu kadar konuşma geçti aramızda. 2 gün önce yemek teklifi etti. Çıkıyor muyuz çıkmıyor muyuz ben de anlamadım :p kafamkarışık

Canım aynı durumdayız :)
Ben telaşına düşmeyi bırakınca onu yanımda civarımda buluyorum. İlişkimiz iç duygularımla bile değişebiliyor ben hiçbişey yapmadan. Ama fedakarlığa deymeyecek tipler bunlar bence. Çünkü mesela bugün bir saat onu görmek içim bekledim çaktırmadan. Beni görünce selam verdi güldü oruç nasıl gidiyor dedi bu kadar konuşma geçti aramızda. 2 gün önce yemek teklifi etti. Çıkıyor muyuz çıkmıyor muyuz ben de anlamadım :p kafamkarışık
siz en azından ne güzel konuşmuşsunuz canım bizde oda yok aynı yerde çalışıyoruz ama adamdan ses seda yok bakıyorum ilgilenmiyorum adamla yanımdan yöremden geçip duruyor. gözünün içine içine bakıyorum bu sefer de o ilgilenmiyor

Ben kova, eşim kova hatta doğum günlerimiz bile aynı. Ben çok uyumlu olduğumuzu düşünüyorum her anlamda.:KK36:

kızlarr kova burcu erkeği nasıl aşık edilir ?? ya bız hayatımda gordugum en sacma sekılde tanıstık olmamız ımkansız ama nabım etkılendım nabmam gerekıyo onun hoslanıp hoslanmadıgını nerden anlarım

Ona belli etme bu kaçar buna kendini açma o rahat olur bu söyle olur ya biz o zaman kiminle evlencez kiminle konuscaz

X