Kova Burcu 21 Ocak - 19 Şubat Kova Erkeğini Etkilemenin Yolları

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
12 Temmuz 2006
34.848
29.705
60
Aklın ve ukalalığın bütünleştiği bir erkek ve etkileyici bir aşıktır. Ancak bir Kova erkeğinden hoşlanmıyorsanız çok dikkatli olmanız gerekiyor. Çünkü özgürlüğüne oldukça düşkündür ve sürekli yer değiştirmek ister. Aklını kullanarak elde edeceği her şeyden haz duyar. Bu yüzden onu elde edebilmek için öncelikle duygulannızı gizlemeyi öğrenmelisiniz. Onun sizi araştırmasını, merak etmesini sağlamanız gerekiyor. Ancak sizi çözemezse uzaklaşmaya başlar, buna dikkat edin. Yalandan nefret eden Kova erkeğinin bir diğer özelliği de abartılı bir şekilde kendini beğenmesidir. bir kişiye bağımlı olması zordur.

.
astrolog.org

aynen yaa doğru...bir kişiye bağımlı olması zor haa:eek:klava: ben nası evlencem bunlaaa....

buarada sevdiğimi çok belli ettim k..ı kalktı sanırsamÇok üzgünüm çoook

aynen yaa doğru...bir kişiye bağımlı olması zor haa:eek:klava: ben nası evlencem bunlaaa....

buarada sevdiğimi çok belli ettim k..ı kalktı sanırsamÇok üzgünüm çoook

aynen yaaa biraz fazla ilgi gösterince biyerleri kalkıyo bu kova erkeklerinin cok uyuz bi durumÇok üzgünüm çoook

kizlar bende kovayim sevdigim herifte kova simdi bakin size ne anlatcam yani burclara inanirim da bu kadar fazla inanmazdim ta ki üstteki yaziyi okuyana dek simdi bakin anlatim tabi dinlemek isterseniz :)

ben kan bagisinda tanistim bu cocukla...daha sonra cidden tesaduf eseri tekrar karsilastik msn,telefon felan orasini geciyorum. bu sürekli bi ilgi bi merak bi alaka ki sormayin, sürekli sorular soruyor, bana iltifatlar ediyor ama bulmaca gibi sorularla da beni kandirmaya calisiyor ama karsisinda baska bi kovanin oldugunu unutuyor tabi heehehe:)))

Tabi ben naptim biraz fazla ilgi duydum,hoslandigimi belli ettim bu bi havalandi bi havalandi patlayacak sandim havasindan...daha sonra uzaklastim...bu tekrar sorularla bana geldi...bulustuk ettik...o bulusma da yanlis anlamalar sebebiyle tartismamiz oldu...en sonunda bana dediki BEN SENI CÖZEMIYORUM...dedi ve soguduk
:KK43:ama ben onu istiyom yaaa sanki kördügüm neyi cözemiyosaa

tanya beni korkutma ben de bir kovayım birisi var yeni tanıştık oda kova

tek kelimeyle çok zor oluyor kova insanları tanıdıklarım için söylüyorum bayanıda erkeğide zor oluyor ....zor evleniyorlar çözülmez bir bulmaca gibiler benden söylemesi:) tabi istisnalar vardır elbet...

benım ayrıldıgım erkek arkadasım kovaydı ıyı tanıyorum onu aılesıne fazlaca duskun szı olmasanız olur ama aılesız olmaz der ınternete cok duskun cok hazır cevap hıc bır lafın altında kalmaz yalanı sevmez

sevıyoum dedım bıgun dedıkı benım sevgım senınkının yanında daha az sen benı cok sevıyorsun falan dedı kızdım tabı ılgısız kalıncada senın sevgın fazla dıyodum ama benımkıyyms fazla olan dedı aramzıda ne varsa ablalarına anlatırdı falan zor

benim de sevgilim kova.çok çok zor.sürekli eleştirme huyu var, çok eleştirir, vermekten çok almak ister, kendini abartılı derecede beğenir bu yüzden kendi kusurlarını göremez, kendini mükemmel sanır, hiç bir şekilde hiçbişeye tolerans göstermez, hata yaptığını kabul etmez, otorite kurmaya çalışır benim üstümde, sürekli tartışıyoruz zaten en sonunda kopcak yani.ben de yengeçç burcuyum zodyağa göre de anlaşamıyoruz zaten:nazar:

offf.ben boğayım, nişanlım maalesef kova. zaten ben kova mıknatısıyım galiba. ilki de kovaydı.ooof of..gelin bana sorun. kendini beğenir. hep ilgi üstünd eolsun ister, otorite kurmaya bayılır.ona bağlı olduğunuzu anladığı anda ilgisizleşir. ancak soğuk davranırsanız ilgiyi üstünüze çekersiniz. ama çok soğuk olursanız da iki katı cevap verir. zor yani. yalandan neffret eder. her şeyi o bilir. kekin içindeki yumurtanın ılık olmasından tutun, günümğz politika sorunlarına kadar. hep o bilir. bütün kızlar ona hastadır. özgürdür. asssla kısıtlayamazsınız.

şimdi diyecesiniz ki niye bu adamla nişanlandın???

erosu görürsem o oklarını k.çına sokacağımkötükedihüso:eek:klava:

offf.ben boğayım, nişanlım maalesef kova. zaten ben kova mıknatısıyım galiba. ilki de kovaydı.ooof of..gelin bana sorun. kendini beğenir. hep ilgi üstünd eolsun ister, otorite kurmaya bayılır.ona bağlı olduğunuzu anladığı anda ilgisizleşir. ancak soğuk davranırsanız ilgiyi üstünüze çekersiniz. ama çok soğuk olursanız da iki katı cevap verir. zor yani. yalandan neffret eder. her şeyi o bilir. kekin içindeki yumurtanın ılık olmasından tutun, günümğz politika sorunlarına kadar. hep o bilir. bütün kızlar ona hastadır. özgürdür. asssla kısıtlayamazsınız.

şimdi diyecesiniz ki niye bu adamla nişanlandın???

erosu görürsem o oklarını k.çına sokacağımkötükedihüso:eek:klava:

sen cok yaşa e mi, cok güldüm buna kaydirigubbakcemile3
ben de boğayım, eşim de kova akannehir yuvarlanıp gdiyoruz işte, idare etmeye calışıyorum bir kova erkeğini kaydirigubbakcemile3

Arkadaşlar ben bir kova erkeğinden hoşlanıyorum.Önceleri bana bakıyordu.Meraklı sorular soruyor biz senle iyi anlaşacağız gibi manidar sözler sarfediyordu.Hiç aklımda yokken bu yakın tavırlarıyla aklıma girdi.
Kendisi aynen kova erkeği tarifindeki gibi kendini acaip beğenmiş,işini çok iyi yaptığını söyler,cool takılır,görünüşüne özen gösterir,çok arkadaşım vardır sevenim çoktur gibi bilumum laflar eder.Tipik yani.Benim anlamadığım o kadar ilgiden sonra bir hareket gelmedi, ama bazen gözgöze geliyoruz.Yada söylediğim ona ilginç gelen yorumlarıma ani bakışlarla ilgi gösteriyor.Yani bu adamın ne beklediğini anlamış değilim.Bu kova erkeklerini ne harekete geçirir.Yoksa bu kadar ego şişkinliğinin altında kendine güvensiz bir çocuk mu yatıyor.
Ben ikizler burcuyum.Onun yanında neşeli ve hareketli yönüm ortaya çıkıyor.Canım sıkılmışsa sessiz kalmışsam da suratsız diye benle dalga geçiyor.Alaycı yönü de bayağı bir fazla.
Kızlar ne önerirsiniz bu kova erkeğinden bana hayır gelir mi ?

Allah'ım bir insanı bu kadar mı anlatır bir burç yaa sevgilim kova burcu ve kendine aşırı güveni beni bazen sinir ediyor kafasına kafasına vurasım geliyor :eek:klava: ama yükseleni her ne ise bir kişiye bağımlı olması konusunda biraz aykırı kaçmış sevgilime haa birde romantizmden bazen oldukçaaa uzak olur ama sanırım bu işine geldiği durumlarda değişiyor doruklarda yaşıyoruz :jeyyar:
bir sorun ben tam bir balık kadınıyım fazla hassas romantik çakışıyoruz bazen ama aksine gayet iyi anlaşıyoruz :1hug:

benim hayatımda ilk tanıdığım kova sevgilim oldu.uzaydan gelmiş gibiler.size sorumlulukları yüklüyorlar kendi istedikleri şekle girmenizi istiyorlar.yapıncada arayıp sormuyorlar.eğer sevmeseydim tüm kovaları uzaya sürerdim.bi aslan kadını olarak

aşırı özgüven sahibi,cool,ortamların vazgeçilmez adamı,herşeyi zekasıyla çözme delisi,aynı zamanda birden duygusallaşan,alaycı...........offf hem mükemmel hem sinir bozucuşutarafagitti bulmaca seven çözsünsengözlerimebaksanab

benim de sevgilim kova.çok çok zor.sürekli eleştirme huyu var, çok eleştirir, vermekten çok almak ister, kendini abartılı derecede beğenir bu yüzden kendi kusurlarını göremez, kendini mükemmel sanır, hiç bir şekilde hiçbişeye tolerans göstermez, hata yaptığını kabul etmez, otorite kurmaya çalışır benim üstümde, sürekli tartışıyoruz zaten en sonunda kopcak yani.ben de yengeçç burcuyum zodyağa göre de anlaşamıyoruz zaten:nazar:

Kesinlikle katılıyorumm size :KK70: onları çözmek, anlamak çok zordur.. Hiçbişekilde yaranamazsınız.. Kendilerine toz kondurmazlar sürekli karşısındaki kişiyi eleştirirler.. çooookk bencildirler.. Her zaman kendileri haklıdır ve kendi doğrularını savunurlar.. Azıcık ilgide şımarırlar havaya girerler ilgi ve alakayı keserler.. Bi kova erkeği için herzaman ulaşılmaz olunmalıı..Erkek arkadaşım kova burcuydu. :gitme: tam anlamıyla çözmüş olamasamda onlar için ulaşılmaz ve zor olmasınız.. En belirgin özellikleri bunlar.. Erkek arkadaşı kova burcu olanlara sabır diliyorumm :1rolleyes:

Son düzenleme:
kizlar bende kovayim sevdigim herifte kova simdi bakin size ne anlatcam yani burclara inanirim da bu kadar fazla inanmazdim ta ki üstteki yaziyi okuyana dek simdi bakin anlatim tabi dinlemek isterseniz :)

ben kan bagisinda tanistim bu cocukla...daha sonra cidden tesaduf eseri tekrar karsilastik msn,telefon felan orasini geciyorum. bu sürekli bi ilgi bi merak bi alaka ki sormayin, sürekli sorular soruyor, bana iltifatlar ediyor ama bulmaca gibi sorularla da beni kandirmaya calisiyor ama karsisinda baska bi kovanin oldugunu unutuyor tabi heehehe:)))

Tabi ben naptim biraz fazla ilgi duydum,hoslandigimi belli ettim bu bi havalandi bi havalandi patlayacak sandim havasindan...daha sonra uzaklastim...bu tekrar sorularla bana geldi...bulustuk ettik...o bulusma da yanlis anlamalar sebebiyle tartismamiz oldu...en sonunda bana dediki BEN SENI CÖZEMIYORUM...dedi ve soguduk
:KK43:ama ben onu istiyom yaaa sanki kördügüm neyi cözemiyosaa

aynı durum bende de söz konusu
ben bir kovayım ve o da kova
çok zor bi durum gerçekten
ben bir adım atıyorum o geri çekiliyo işim zor

Selam kızlar.. Benim sevgilimde kova burcu ve bende yengeç. Bazen diyorumki keşke kova burcundan olmasaydı. Şöyle bi balık,boğa gibi romantik bir burçtan olsaydı. Çünkü hiçbir özel günü hatırlamaz ,ben onun beynine sokmaya çalışsamda tık yok.. Ha bide dediğim dediktir.Hep kendi istediği olsun ister. Ah be sevmeseydim ona ne yapcağimi bilirdim ama ne yapayım aşk işte. Kova burcu sevgilisi,eşi olanlara sabırlar diliyorum

evet gurur delisi, gururu her şeyi.benim kova sevgilim vardı.kova sevgilisi olanlara önerim, rol yapmak zor olsa da ona bağlandığınızı sakın belli etmeyin.gidersen bitmem modunda dolaşın.ama ayarı çok iyi yapın.umrunda değilsin modu değil.istenmediğini hissetmesi bile gitmesi için yeterli sebeptir çünkü.istiyorum ama dünyam sen değilsin modu.

çok alıngandır.her sözünüzü ciddiye alıp anlam çıkarır.şakalara bile alınır.kendisi çok alaycıdır ama kendisiyle alay edilmesine dayanamaz.ama yine de bi zarar gelmez.diğer kovalar gibi aslında temiz kalplidir, hiçbir kötü niyeti yoktur.yani benimki öyleydi en azından.

X