Doğuma Hazırlık bebegim kizmi erkekmi ?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
canım hayırlı olsun allah bizede nasip etsin
bence senin kızın olacak
benim görümcemde hamile senle galiba belli olmadı onun da 2tane oğlu vzar ondada bulantılar olmuş bunda ben ona da kızın olacak dedim yüzlerinde çillenmeler vermı

yok bnde cillenme gunes cok gormedigimden belkide .... allah insallah gorumceninde gonlune gore verir eli ayagi duzgun saglikli hayirli evlat verirrr

kizim olacak diye cok heveslenmek istemiyorum sonradan uzulmemek icinnn kaydirigubbakcemile2 ben kendimi hem erkege hem kiza ayarladim :teytey:

bencede senin kızın olcak canım.ben kızımda ilk aylarda bişey yiyemedim kusmadım ama.salatalık acayip yiyordum.uyuyormusun bu arada ben çok uyuyordum.ama içimden senin bebiş cimcime olacak gibi geçiyor.allah hayırlısı ve sağlıkla gönlündekini versin.

tesekkur ederim canim iyi dileklerin icin a.s. sallatalik mandalina valla sabah gozumu acar acmaz yedim bile oluyodu cokacimcoook simdi daha iyiyim mirmirmirmir benimde asiri uykum geliyo ama ee haliyle 2 oglum var biri 2 biri 4 yasinda onlari uyutunca anca uyuyorum yoksa nerde istedim saatte yatim uyuyum oglenleri sekerlemeler yapiyimm valla kiz olursa bencede cok cimcime olacakkk kaydirigubbakcemile2 hihoyyyt

ılk bebegımde hıc mıdem bulanmadı erkektı
bu bebegımde mıde bulantısından öldum ılk 5 ay sımdı ıse 1 aydır yıne bulantı basladı ve yıne erkek
saglıklı olsunlarda kız yada erkek ne farkederkıkaydirigubbakcemile5

ılk bebegımde hıc mıdem bulanmadı erkektı
bu bebegımde mıde bulantısından öldum ılk 5 ay sımdı ıse 1 aydır yıne bulantı basladı ve yıne erkek
saglıklı olsunlarda kız yada erkek ne farkederkıkaydirigubbakcemile5

elbette ilk basta saglikli hayirli olsunnn tabikide ama insan iste iki oglu yada iki kizi oldugunda degisik cinsiyet istiyo onunda tadina bakmam istiyoooo ve elbette icimizdekini ondan saklayamayiz :)) etraftan saklasakta :))

son 3 gun dayanamiyorum cok heyecanliyimmmmmm

Allah eli ayağı düzgün sağlıklı bir prenses verir inşallah canım sana canı gönülden diliyorum.sabırsızlıkla bekliyorum son üç gününü :))
benimde 2.oğluma kavuşmama az kaldı bende hep kızım olsun istiyordum Allah biliyor ya ama nasip işte sağlıklı olsunlarda gerisi boş şimdi diyorum iyki erkek abisiylede daha iyi anlaşır oğlum başta beri hep erkek istedi dediğide çıktı.3.yü düşünmüyorum arada diyorum ama kendi kendime anneanne olamayıcağım beennn diye inşallah sen olursun tatlım..

Allah eli ayağı düzgün sağlıklı bir prenses verir inşallah canım sana canı gönülden diliyorum.sabırsızlıkla bekliyorum son üç gününü :))
benimde 2.oğluma kavuşmama az kaldı bende hep kızım olsun istiyordum Allah biliyor ya ama nasip işte sağlıklı olsunlarda gerisi boş şimdi diyorum iyki erkek abisiylede daha iyi anlaşır oğlum başta beri hep erkek istedi dediğide çıktı.3.yü düşünmüyorum arada diyorum ama kendi kendime anneanne olamayıcağım beennn diye inşallah sen olursun tatlım..

cok iyisin canim iyi dileklerin icin tesekkur ederimmm cok sagoll sanada prensesler gibi gelinler nasip etsin insallah buyuk allahim.. bugun cuma pazara son iki gun kaldi ...mutlaka yazarim size bebisimin cinsiyetini

:CüvCüv::emir_bebek::emir_bebek:

cok iyisin canim iyi dileklerin icin tesekkur ederimmm cok sagoll sanada prensesler gibi gelinler nasip etsin insallah buyuk allahim.. bugun cuma pazara son iki gun kaldi ...mutlaka yazarim size bebisimin cinsiyetini

:CüvCüv::emir_bebek::emir_bebek:

inşallah rabbim gönlünden geçeni nasip eder cnm. bende kızım olsun çok istiyorum. rabbimin bilgiğini kuldan saklamanın anlamı yok :eek:
bende 15 haftalık hamileyim. bu hafta gittik ama göstermedi cinsiyetini. benimde ilk 3 ayım çok zor geçti. sürekli mide bulantısı kusma hiçbirşey yiyemedim. su bile içemedim.
yavaş yavaş iyi olmaya başladım.
hani ekşi yersinkız tatlı yersin erkek. yok göbeğin sivri, yok yassı işine bakmıyor. benim birlikte çevremde bi sürü arkadaşım hamile. birinin belirtisi %100 oğlan ama kızı olucak, diğerinin %100 kız ama oğlu olucak. eli ayağı düzgün olsun bebişlerimizin.

ben bile merak ettim senin adına. öğrenir öğrenmez yaz..çatlatma bizi :emir_bebek::emir_bebek:

şimdi yazdıklarını okurken kendi kızımı hayal ettim canım benmde 1 kızım var ne zamanki hamile kaldım sordum kızım neyimiz olsun bana dedi anne kız olsun erkek olursa saclarımı yolar ne gülmüştüm ama cocuktan al haberi derler ya 16 haftada gittim ve kız dedi kendisine arkadaş istiyordu geliyor işte bana sorarsan tabiki içimde degişik olsun diyordum bende babanne olamıycam heralde ama ben 3 tane yapıcam Allah izin veririse bakarsın babannede oluruz di mi

bilemiyorum canım belli olmuyo ya insanın bünyesine göre değişiyo ve bebeğine görede değişiyo benimki kız ve 4 ay boyunca mide bulantısı çektim mide bulantısına bağlayamam çocuğun cinsiyetini belli olmuyo yani canım

kesinmi dedi canım
allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin
elimizden gelen bişey yok hayırlısı böyleşmiş demekki

Merhaba erkek anneleri! Nasıl başardınız erkek bebeğe hamile kalmasını valla çok merak ediyorum. Bende çok isityorum hatta bu konuda çok fazla üstüne düştüm yakında kafayı yiyeceğimi düşünüyorum.Çok isityorum bir oğlum olsun.Temmuzda bend ebaşlayacağım çalışmalara inşallah :))

Adet tarihleriniz en son neydi ve ne zaman hamile kaldınız bana bildirebilirseniz çok sevinirim.Yani hani bu ilk ovülasyon günü olayınamı dek geldi yoksa tesadüfmü anlamaya çalışacağım.

17 hafta 4 gunlukmusum kizlar ultrasyona girdim erkek dediler :))) desenize 3 tane gelin alacam :KK70: eger degismezse 3.muzde erkek...

Bence de kızın olacakmış gibi geliyor ,rüyanda görmüşsün ya. Kesin çıkar diyorlar rüyalar anne bebeğini görürse. İnşallah doktor yanılıyordur seninde kızın olur:)

siteye resim nasil ekleniyo bebisiminnnn ultrasyon resmini koysam buraya ha birde eskiden ilk sayfada chat yapabiliyoduk simdi yok onu nasil ayarlicam .....

Ya kızlar benim bebek hala göstermiyo cinsiyetini...24 haftalık olduk genede göstermiyo..totosunu dikmiş öylece duruyor...doktor erkek olsa kıyıdan köşeden bişeyler görünürdü muhtemelen kız bu diyo...sizdede böle olan varmıydı...meraktan çatlıycim...

valla supriz bence :KK70: kiz desem yalan olur erkek desem yalan olur bence sabret bekle elbet gosterecek
yada en iyisi baska doktora git kimisi boyle goremiyo gorsede bilemiyooo

X