Doğuma Hazırlık bebegim kizmi erkekmi ?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

Ahmetin burcusu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2007
239
18
selam arkadaslar bende 3. bebisime hamileyim iki tane oglusum var ogullarimda hic bulanti cekmedim gayet rahatti hamileliklerim son aylarda sadece mide yanmalarim oldu .simdi ise 15 haftalik hamileyim daha bu hafta dogru durust yemelere basladim 3 ay boyunca sabah aksam bulanti ve kusmam oldu saclarim cok dokuldu goguslerim buyudu erkenden ...daha aklima geldikce yazarim ... sizce benim bebisim kizmi erkekmi ? :)) 17 haftadan sonra ultrasyona girecegim o zamana kadar fikir alis verisinde bulunmak istiyorum tahminlerinizi bekliyorum ...kaydirigubbakcemile5

kız bebekler cok fazla bulantı yapıyor dıye bılıyorum ben.. ıkıde oglun varmış allah bagışlasın..
ınşallah bırde prensesın olur ....

bende ıkıncıyı kız ıstıyorum hemde delıler gıbı ...
yontemlerı varmış şımdıden araştırmaya başladımm

sagol canim cumlemizinkini allah bagislasin insallah seninde gonlune gore verir allah benimde :) yontemlerle yapan arkadaslar oldu neler neler ama iste sans galiba bende cok arastiriyorum bu cinsiyet konusuna taktim :KK70:

aynen bende gonlume dur dıyemıyorum bu konuda.. kızım olsun ıstıyorum ..ne yalan söylıyım..

tabı rabbım hayırlı ve saglıklı bır evlat nasıp etsın oncelıkle herkese...

bu duruma bende taktım arkadasım bende cok arastırıyorum sımdıden dusun yanı..

aynen bende gonlume dur dıyemıyorum bu konuda.. kızım olsun ıstıyorum ..ne yalan söylıyım..

tabı rabbım hayırlı ve saglıklı bır evlat nasıp etsın oncelıkle herkese...

bu duruma bende taktım arkadasım bende cok arastırıyorum sımdıden dusun yanı..

ben hamile kaldigim gunden beri diyorum acaba cinsiyeti ney :emir_bebek: dua ediyorum :Saruboceq: allahim eli ayagi duzgun olsun gonlumdekini biliyosun diye :CüvCüv: icimede kiz kaydirigubbakcemile2 doguyo ama hayal kirikligina ugramaktanda korkuyorum :çok üzgünüm:

Yok, yok bu seferde oğlun olacak şekerim senin. Oğlun olmazsa bana da ultrason kuzu demesinler.:CüvCüv:

bıze bıldır kızınmı oglunmu olucak dıye mrk ederım ben .... :)

kuzumm o zaman söylermısın benım ılrde neyım olucakkkkkk sanırım senın tahmınlerın kuvvetlı bacım

bıze bıldır kızınmı oglunmu olucak dıye mrk ederım ben .... :)

kuzumm o zaman söylermısın benım ılrde neyım olucakkkkkk sanırım senın tahmınlerın kuvvetlı bacım

Valla şimdiye kadar bitek Sarıböcek'te yanıldım. Erkek dedim kız çıktınaniknanik
Senin kızın olur kanımcasengözlerimebaksanab

ciddimi okadar emin konusuyosun yani :) alkisalkisalkis olsun napalim artik 3 gelin aliriz bizde :))))))
naniknanik

3 afacanla nasıl başedicen. Allah sabır versin.laelaelaelaelae

okadar cok sevinirimki allahim nasip ederde birde kiz evlat verirse elbette ilk basta eli ayagi duzgun olsunda tabi.. ama gonlumdekinide sakliyamamki ondan :KK43:

Allah gönlüne göre versin:Saruboceq: Hayırlı sağlıklı evlat olsun kuzun:Saruboceq:
Tabi herşeyin başı sağlık ama sende haklısın iki oğlun varmış bende kız çocuklara bayıllıyom:asigim:
Hamile değilim ama inşallah benimde kuzum olur:çok üzgünüm::Saruboceq::Saruboceq:

Valla şimdiye kadar bitek Sarıböcek'te yanıldım. Erkek dedim kız çıktınaniknanik
Senin kızın olur kanımcasengözlerimebaksanab

3 afacanla nasıl başedicen. Allah sabır versin.laelaelaelaelae

ben 13 haftalik ultrasyona girdim doktor kiza benziyo dedi ona inanmiyorumda icimden sana inanmak geliyo ama cidden :)

kuzucugumm bnm bır oglum var suan ayagımın dıbındee bıseyler agzına sokuşturuyor..
hayattakı en buyuk şansım en buyuk aşkım..
ikincide kız olursa sana hedıye alıcam burdan senı bulup..

X