"Uzay yürüyüşü aleti" mi "Kondisyon bisikleti" mi ? Hangisini tercih etmeli?

tesekkürler guide, uzay yürüyüşü almadım, bugün sirkeciye gittim , twist&shape, ab rocket ve leg magic üçlüsünü aldım, bir alette sürekli calışıp sonra da sıkılıp bırakmaktan endişelendiğim için 3 ünü de aldım, ve kilo cizelgemi olusturdum, bakalım ne kadar sürede kaş kilo vericem :uhm: yarın büyük maraton başlıyooo :teytey: umarımm pişman olmam ve kupayı kaldırırım :hooray:
ve verdiğiniz fikirler için hepinizee cok teşekkürler kızlarrr :1hug: :enbuyukkk:

hadi bakalım kolay gelsin , ne ile başladığın çokta önemli değil , bi şekilde başlamış olman daha önemli canım :)

bizi gelişmelerden haberdar etmeyide unutma sakınn a.s.

Mayısta başlamışsın. Nasıl istediğin sonucu elde edebildin mi?

Ben air walker kullanıyorum memnunum. Bende basen fazladır. Gözle görülür sonuçları ben değil çevremdekiler söylüyor. Gerçi sen almışsın aleti ;ama yine de söyleyeyim dedim.

Sonucunu yazarsan meraktan kurtarmış olursun beni de :)

bende uzay yuruyusu aletınden ıstıyorum fıyatı ne kadar acaba
bence tum aletlerden daha ıyı ve saglıklı vede belı ınceltır gıbı duruyor
bısıkletler bıtek altı calıstırıyor
kosu bantları hem yorucu hemde eklemlere cok yuk bınıyor bu alet super bence

canım sen almışsın galiba güle güle kullan ama yeni alacaklar için fiki,r vereyim ben de
air walker denen alet bisiklet ve koşu bandından daha çok kalori yakar. spor salonunda üçü de ısınma aletidir ve yağ yakılması planlanan kişilerde air walker tavsiye edilir. yapımı kolay gibi görünür ama bisikler veya koşu bandında geçirilen yarım saati onda tamamlamak oldukça zordur.
yalnız ilk sayfada resimdeki air walker dan ziyade yani ayakların sadece öne arkaya gideni değil de, bisiklet gibi hafif ayakları döndürenden almanızı tavsiye ederim. yani merdiven çıkar gibi adım atıcaksınız bununla. benden tavsiye budur yeni alacaklara opuyorumnanaktan

slmlar arkadaslar

bi sorum olacak ama kondisyon bisikleti nasil kullanilmali yani ideal hiz nedir ideal kalp atisi nedir bir gunde ideal yakilmasi gereken kalori miktari nedir bilen varsa yardimci olabilir mi acaba tesekkurler

Ben eliptik bisiklet aldım 1 haftadır günde 1 saat kullanıyorum. Eliptik bisiklet kullanıpta kilo veren var mı diyetle birlikte tabii ki

epileptik bisikletin kalçayı sıkılaştırmaya şekil vermesine faydası var sanırım. yanılıyor muyum?

bende de var eliptik bisiklet. voitten aldım uygun bi fiyata. ve cok memnunum.. normalde spor yaparken hiç terleyemezdim ben.. ama bununl 15 dakikada ter içinde kalıyorum.. gerci ben beslenmeme de cok dikkat ediyorum yani ne yalan söyliyeyim.. ama gercekten cok güzel bi alet. ve antrenörüm en cok kalori yakan aletlerden biri oldugunu söylemişti vaktinde..yani bisikletten ve kosu bandıından daha fazla yakıyomus.

Kondüsyon bisikleti basenleri eritiyor, önemli olan düzenli olarak 45-60 dk. civarı hergün, pedalları düşük viteste hızlı çevirmek, ağır vites bacaklarınızı kaslaştırır, dizlerinizi incitir ve çabuk yorulmaya sebep oluyor. Ve yağ eritme amacına ulaşılmıyor. Spor aktivitelerini doğru yapabilmek çok önemli. Hepinize sporla sağlıklı ve keyifli günler dilerim. opuyorumnanaktan

kesinlikle uzay yürüyüşü aleti diyorum.ben düzensiz bir şekilde ( regl günlerimde yapmazdım mesela) yaklaşık 1,5ay kullanmıştım(günde 15dk),beslenmeme de dikkat etmiştim ve 40 bedenden 38 e düşmüştüm.

arkadaşlar ben de çok kararsız kaldım bu ikisinden hangini alsam acaba ya ? alanlardan son gelişmeleri öğrenebilir miyim acaba? bazı arkadaşlar air walkerla eliptiği karıştırmış sanırım air walker çok daha kolay hiç yormuyor diye biliyorum diğerinde yani eliptik bisiklet dediğimizde daha çok zorlanıyorsunuz 15 dk anca yapılıyor sanırım..eliptik bisiklet normal kondisyon bisikletlerinden farklı ...tam olarak farkları ne bilmiyorum aslında air walkerla eliptiğin , ikisi de birbirine çok benziyor aletlerin..çalışma prensipleri hareketler farklı mı sizce?

AıR WALKER
Gazelle-Air-Walker-GBD-036-.jpg

ELıPTıK BıSıKLET
VOIT-LC300N-ELIPTIK-BISIKLET-COK-FONKSIYONLU__21479592_0.jpg

Bende kondısyon bısıkletı almak ıstıyorum arastırıyorum su anda bacakalrım ve belım cok kalın hereve lazımda 99 tlye kondısyon bısıkletı buldum fıyatı cok uygun geldı bana kullanan varsa kondısyon bısıkletı hakkında yorum ısıtyorum.Şımdıden teŞekkÜerler :)))

uzay yürüyüşü aleti en etkili olanıdır... çok daha fazla direnç göstermenizi sağlıyor ve kalori yakımıda bisiklete oranla daha fazla....

Ben spor salonunda her üc aleti de yapmama ragmen en cok uzay yürüyüsünü tercih ediyorum.Genelde cardiyo yaparken degisiklik olsun ve vücut tek harekete alismasin diye kondisyon bisikleti ve kosu bandini da kullaniyorum,fakat bence en faydalisi,en cok kalori yakani ve en eglencelisi uzay yürüyüsü.Uzay yürüyüsü gercekten bütün vücudu calistiriyor ve sikilasmasini sagliyor.Bundan iki sene önce beslenmeme dikkat ederek ve bu sekilde spor yaparak 20 kilo vermistim.

senin bahsettiğin uzay yürüyüşü aleti bu mudur peki?

Eklentiler

• $47506.jpg
    $47506.jpg
    12,2 KB · Görüntüleme: 247
Canım senin kullandığın uzay yürüyüşü aleti bu mudur peki?

Eklentiler

• $47506.jpg
    $47506.jpg
    10,3 KB · Görüntüleme: 429
X