2 saat sonra erkekmi kızmı ögrenicem allah izin verirse:)

H

hell

Ziyaretçi
kızlar 2 saat sonra bebegim kızmı erkekmi ögrenicem hadi bakalım en heycanlı anlardan biri:)

Allah gönlüne göre versin canımmm
hayırlısı olsunnnnnkaydirigubbakcemile5

:emir_bebek: kızlar bebegim ERKEK AWWW yerim onu benn çok şeker...

tabrik ederim canim,saglicakla alirsin kucagina insallah oglusunuu:nazar:

:emir_bebek: saol tatlım teşşekurler herkezin bebegini allah kucagına almayı nasip etsin inşallah

tbrkler canım allah ebeğini kucağına almayı naddip etsin:ecrin_bebek: :emir_bebek:

saglıkla kucagınıza da alırsınız ınsallah alkisalkisalkis

:emir_bebek: kızlar bebegim ERKEK AWWW yerim onu benn çok şeker...

benimkide ERKEK canım ilk bebişim dün öğrendim çok heycanlıyım Allah sağlıkla kucağımıza alıcağımız günüde göstersin inşş

gözün aydin canim tebrikler
rabbim tamamina erdirsin ve saglikla sihatle minik prensini kucagina almayi nasip etsin insallah

allahim isteyen herkeze nasip etsin bu güzel duyguyu insallah

benimkide ERKEK canım ilk bebişim dün öğrendim çok heycanlıyım Allah sağlıkla kucağımıza alıcağımız günüde göstersin inşş

:emir_bebek:

ay kıyamam ben ona allah saglıkla kucagına almayı nasip etsin canım sen kaç aylık hamilesin?

:nazar: :1hug: çok saolun arkadaşlar çok heycanlıyım bundan sonra hep ogluşum diycem ben hamile oldugum ilk gun herkeze oglan demiştimde inanmadılar rüyamda bir kaç kere görmüştüm bebegimi..

çok saolun düşünceleriniz için aynı şeyler sizin içinde gereçerli umarım herşey yolunda gider ve bizler minnacık bebeklerimizi kucagımaza alırız ALLAHIMIN izniyle..

:emir_bebek:

ay kıyamam ben ona allah saglıkla kucagına almayı nasip etsin canım sen kaç aylık hamilesin?

14 haftalık yani 3 buçuk aylık oluyor heralde canım artık ay hesabı yapılmıyor ya

sen ne kadarlıksın bende hamile olduğumu bilmeden doğum yaptığımı görüyodum çok gü

zel bir erkek bebekti okadar sevimliydiki 1 hafta sonra hamile olduğumu öğrendim

14 haftalık yani 3 buçuk aylık oluyor heralde canım artık ay hesabı yapılmıyor ya

sen ne kadarlıksın bende hamile olduğumu bilmeden doğum yaptığımı görüyodum çok gü

zel bir erkek bebekti okadar sevimliydiki 1 hafta sonra hamile olduğumu öğrendim

:CüvCüv:
benim bebegimde 13 haftalık seninle aynı şeyleri yaşamışız hemen hemen:) ne ilginç aslında seninle fikir alışverişi yapabilriz ne allaım filan vs:)

canim belirtilerin neydi? bende kiz hissediyorum ama doktor erkege benziyor ama kesin degil dedi.. hayirli olsun buarada ama bence anneler hisseder benim kizim olcak :)

canim belirtilerin neydi? bende kiz hissediyorum ama doktor erkege benziyor ama kesin degil dedi.. hayirli olsun buarada ama bence anneler hisseder benim kizim olcak :)

:emir_bebek: bence bu çok dogru en önemlisi annenin ne hissetgi eşim bana başından beri kız dedi ben dedmiki ben biliyorum oglum olcak ve içimden bebegimle konuşurken ilginçtir ya hep ogluşum diyordum annemde zaten oglan olcak diyordu bence en önemlisi senin hisn ve bence senin bebegin kız olcak bence bak gorursun:)

ben çok fazla eşki tatlı ve bahartlı şeyleri seviyordum arada tatlı krizim tutuo oda kan şeker istio dogal olarak ve belim çok agrıyordu genelde kız olunca kasıklar agrımıs ve kalçalar büyürmüş benim sadece kasıklarım agrıyordu..

ve bence burda yazılanlarda dogru bakmak istersen tatlım..

Cinsiyet Tahmini, Kız ya da Erkek Bebeğin cinsiyetini tahmin etmenin 36 eğlenceli yolu e-gebelik.net

allah bebegini sana bagışlasın kucagına almayı nasip etsin tatlım

canim insallah bak sende diyosun kizin olcak diyee.. insallah Allahima dua ediyorum hep saglikli olsun cinsiyet ne olur olursa diyorum ama gönlümdekinide biliyosun diyorum..l gücüne gitmesin diyorum.. sonuc olarak ikisinide ihtiyacimiz var.. ama iste gönül bu...
benim kasik agrim cok oluyo gercekten.. sadece cok is yapinca belim agriyor.. bide ben herseyi yiyorum tatli eksi tuzlu öyle aserme felan olmadi.. hakkimizda hayirlisi bi ay sonra ögrencem insallah..
burdan haber veririm sana canim.. dualarinda bizler icinde dua eet.. hepimizin bebisleri saglikla gelir insallah..

:1hug: amin hayatım allahın izniyle bebeklerimizi kucagımıza alrız inşallah.kesin haber ver bana meraktan ölürüm ama dedgim gibi kız olması yüksek annler hisseder bende hissetmiştim..

nazar degmesin bebegine allahım korusun
.. :nazar:

bende 22. haftadayım belirtilerin hepsi erkek gibiydi bende hamile olduğumu bile bilmeden bi oğlum olacağını hissetmiştim hamileliğimin başından beri de öyle hissediyorum ama geçen hafta ayrıntılı ultrasona girdim doktor bebişimin kız olduğunu söyledi tabiki en önemlisi sağlıklı olmasıydı ama hala içimden erkek gibi geliyor ayrıntılı ultrasonda yanılma olabilir mi sizce?????

walla olabiliyormuş forumda okadar çok örnek varki ama genelde kız dendikten sonra erkek olabilme ihtimali daha yüksekmiş..benim doktorum 12.4 döyledi bana erkek die bana erken geldi ama bilmiyorum bakalım ne olcak öyle yada böyle allah hayırlısını versin ne olursa olsun bizim bebegimiz:) inşallah bende senin gibi 22 haftayı görürüm yolu yarılamşssın allahım korusun bebegini sana bagışlasın tatlım..

X