Cilt Bakımı Ürünleri Vichy urunkerınden kullanan varmı arkadaslar

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

sarpertutku

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2009
7
0
43
VİCHY URUNLERINDEN KULLANAN LAR VARMI FAYDASINI GORDUNUZMU HANGI URUNU KULLANDINIZ VE PROBLEMINIZ NEYDI BENIM SORUNUM YUZUMDE SIVILCEDEN KALMA LEKELER VAR BUDA BENI RAHATSIZ EDIYOR TABIKI YAS DOLAYISI ILE DE BIR KULLANMAYA KARAR VERDIM :a015: YAS GELDI 29 A DAYANDI KIRISIKLIKLAR ICINDE OLSUN ISTIYORUM AMA ECZANEYE SORDUGUN ZAMAN ELINDE NE VARSA ONU TAVSIYE EDIYOR LUTFEN TECRUBELERINIZI PAYLASIN COK SEVINIRIM SEVGILER :asigim:

ben vichy normaderm temizleme jelini kullanıyorum canım cildin yağını dengeliyor çok memnunum

bende kullanıyorum.dediğin gibi almaya bi girdinmi hepsini satıveriolar insana.
nemlendiricisini çok seviyorum ama çabuk bitio üstelik pahalı:KK43:
birde peeling onu kullanıyorum.oda iyi geliyor.

arkadaşlar ben de vichy nin ürünlerinden kullanmayı düşünüyorum ama kafam karışık acaba clinic mi kullansam diyorum bir de vichy nin renk tonunu düzenleyici bir kremi var gerçekten etkilimi kullanan var mı bilgi verirseniz sevinirim.

canım bende normaderm serisini kullandım,yüz yıkama jelinden krem ve toniğine kadar..göz altı kremleri,güneş kremleri yani herşeyini kulllandım ama hiç memnun kalmadım!ben tavsiye etmiyorum o kadar parana yazık,memnun kalan arkadaşlar olabilir,herkeze farklı etki yapıyo,bence başka ürünler düşün..

vichy den nefret ediyorum ve kımseye tavsiye etmıyorum cok onceden kullandıgımda cildimi mahfetmıstı

X