kanda gebelik testi en erken ne zaman sonuç verir??acilll cevap...

L

liva_

Ziyaretçi
arkadaşlar benim size sorum olcak...bilenler tecrübeliler cevaplarsa sevninirim...adeetime 3 gün kala kan testi yaptırsam sonucum belli olurmu???geçen gün doktorumu aradım belli olacaksa yaptırcam diye tamam gel yapalım demişti...bugünde gittim yanına adetin geçmeden belli olmaz diyo...kafamı karıştırdı yaa allah allaaah sinir oldum hamile kalınca sana gelmicem dediim içimden:eek:klava: halbuki kendisini çok seviyodum bu zzamana kdr bana bi yamuğu olmadı bugün acelesi vardı geçiştirdi beni :sm_confused:

3 gun önceden belli olur ama aceleniz neki bence adetinizi bekleyin ben adetim 7 gun geçince yaptım hamiştim:)
kendinizi rahat bırakın ilk zamanlar kaç kez kan testi yaptırdım üzüldüm.... kan testi bence daha yıpratıcı sonuç negatif olunca...

canım erken vermişsin kan testini ben adetim 3 gün geçtiğinde yaptırmıştım
ama sonuç alırsın.

ben henüz yaptırmadım testimi pazartesi günü yaptırcam kısmetse yani adetime 3 gün kala olmuş oluyo...bende erken yaptırmak istemezdim en azından adetin geçmesini beklerdim ama bu ay tedaviye başlicam nasipse ve eşim benim adetimden 1 gün önceye randevu almış doktordan...istanbulda doktora gitmeden sonucu öğrenmek istiyorum o yüzden sordum....

Benim bildiğim kadarıyla kan testinde önemli olan rahme bebeğin düştüğü zamandan itibaren 7-10 gün falan geçmiş olması gerek.

canım ilişkiden 10 gün sonra kanda çıkar tabi geç döllenme olmazsa

cnm adetime 1 hafta kala baktırdım ve pozitif sonucu gördüm,geç döllenme olmazsa çıkar cnm kanda

çok haklısınız bende bekliyorum regli dönemimin geçmesini
eger kan testi yaptırırsam daha fazla ümitlenicem ve sonuç olumsuz çıkarsa daha fazla yıkılıcam
şimdi kendimi sakin tutmaya çalışıyorum
7-10 ağustos arası regli olmam lazım
az kaldı bekliyorummmmmmmmmmmmmmm

arkadaşlar ilişkiden kaç gün sonra kan testinde gebelik belli olur? Birde ben 1 gün regl oldum sonra bitti normalde 1 hafta sürüyordu benim hemen bitti birde bel ağrım var anlam veremedim. bu sorularımı yanıtlarsanız sevinirim arkadaşlar şimdiden teşekkürler.

X