İlişkilerde en çok yıpranan taraf hangisidir?

Canım yıpranan her iki tarafda olabilir ama biz bayanlar daha çok verici olduğumuz için bazen daha fazla yıpranabiliyoruz.

bencede canımm kadınlar daha fedakar dır herzaman

ilişkiye ve karakterlere göre değişebilir. evet kadınlar daha fedakardırlar ama erkekler de çok yıpranabilirler.

alttan alan hep yipranir saniyordum ama aksine biseyleri surekli kendine dert eden iliskideki sorunlari kafadaki bit gibi ayiklamaya oldrmeye calisan ve sorun cikaran taraf gbi gozuken taraf hep cok yipranir.
cunku hem sorunlarin varligiini gorur hem bunu duzeltmeye calisir duzeltmeye calisirken karsi taraf tarafindan suclanir kotu gorulur o bunlari dzeltince hepsini unutup yoluna devam etmeye calisir yine o insanla, daha iyi olcaz daha mutlu olcaz beraberligimiza daaha cok inancaz diyerek, kendisine guvenerek.

iste asil yipranan taraf budur.

kadını erkeği yok bence...
yıprandığı halde ilişkiye devam eden taraf yıpranır...

tabıkı bız bayanlar yıpranıyoruz erkeklere bısey olmuyo vallasenağlama

alttan alıp daha fazla fedakarlık yapan taraf yıpranan tarafdır. dediğim dedik kendimden ödün vermem deyen taraf pek yıpranmıyor.

erkekler bunu iyi saklar ama kadınlar okadar kolay saklayamaz duygularını.. ondan hp kadın gibi görünr ama degil. her iki tarafta olaya göre yıpranabilir.. yanlı erkek biraz daha iyi saklar bu halini..

ilşikiye göre değişir ne kadınlar var erkeklerin yıpranmasının yanında kalıolar

ölece:1closedeyes: iki tarafta yıpranır fedakar kadınlar olduğu içinn kimi ilişkide yıpranma oranımız

fazla ama erkeklerde yıpranır ve sineks imin dediği gibi saklamayı başarırlar:nazar:

tabi ki hangi taraf daha çok seviyosa ve hangi tarafın kaybetme korkusu daha çoksa o taraf en çok yıpranan taraf oluyo.

o hiç belli olmaz karakterlere göre değişir...

ama şu da var tabi; bence erkekler kadınlar kadar sabırlı değil ilişkide...yani çok fazla yıpranmaya tahammülleri olmaz fedakarlık konusunda kadınlar kadar başarılı değillerdir...

kadın erkek farketmez.. fedakarlıgı iki tarafta yapıyor sevdıgı surece..
ama bız bayanlar, bunu erkeklere gore daha kolay dısa vuruyoruz. erkeklerse içlerinde yasamayı tercih edıyorlar..
kısacası 2tarafta yıpranıyor ,eger ortada gercek bi sevgi ve fedakarlık varsa.

kadını erkeği yok evet ilişkiyi sürdürmek zorunda kalan yıpranır her zaman

kim kimi elinde tutmak ıstıyorsa aslında o yıpranıyor dıye bakabılırız

ama bır baska bakıs acısı da var,

elınde tutmak ısteyen
taraf bazen bılerek karsı tarafı daha cok yıpratıyo sınırlendırıyor kıskandırıp turlu oyunlar yapıyor

o zamansa
daha az ısteyen taraf daha cok yıpranmıs oluyor.. boyle de bır tezatlık bıle var...

net olarak bellı degıl her ılıskıde farklı

karşı tarafı üzmemek için çırpınan kişidir. ilişkiden ilişkiye değişir kimisinde erkek kimisinde kadın, ama çok veren taraf yer şamarı:kahve:

benim yaşadığım ilişkilerim de yıpranan taraf erkekti
ben de yıprandım muhakkak ama ciddi ilişkilerimde yıprattığım bir gerçek

evliysen bir kişiyle degil bütün aileyle evli oluyorsun her biriden ayrı ayrı yıpranıyorsun.bence evliliklerde en çok kadın yıpranıyor.
ama bekar ve bir ilişki yaşıyorsan kaybetme korkusunu hangi taraf taşıyorsa o yıpranıyor.
benim nacizane fikrim bu.

X