Nikah Nikah için sağlık raporu ücretsiz!..

kadıköy 500 600 mü:S
nikah kıyılacak salonlar 300 400 lira h.sonu
da 200 lira nerden çıkıo anlamadım

cok geldi bana canim yaa o kadar para hic duymamistim ben, ben fatih belediyesinde kiydiricam oraya bi bakim sitesinde varsa...

ben hafta icine alabilirim gun sorunum yok ogretmen oldugum icin seminer doneminde kiydiricam nikahi 13 de bitiyor zaten okul..yerimseniben fatih belediyesinde ucret tarifesi yazmiyor...

Her belediyede yazmıyabiliyo cnm..
Bende bi tek kadky belediyesinde yazdığını gördüm..
Hatta nikahla ilgili en çok bilgide kadky belediyesinin sitesnde verilmiş..
Sağlık raporuna hiç para vermedik ama o 500ü de nikah işlemleri için aldılar yanlış hatırlamıyosam..
Defter parası fln..
Öledi yani..

bizde sağlık raporları için 115 lira ödedik geçen hafta... küçükçekmece nikah dairesinde işlemlerimizi yaptırıyoruz ve memuru salona çağırcaz sanırım 150 lira da oraya verilcek

Evet dediğim gbi kadky belediyesi 2010 yılının fiyat listesinide eklemiş sitesine..
A salonunda hafta sonu 450
İzin belgeli gelenlerde 550 tl ödüyolarmış..
Detaylıca yazıo orda hafta içi fiyatları izin belgeli fiyatları falan kadky beledysnden gün alcak olanlar oraya bakabilirler..
Her belediyeninki aynı olmaya bilir..

sağlık ocağı, özele yönlendirdi bizi ve kampanya varmış! 2 kişi 90 lira verdik sadece rapor için. bunun haricinde Avcılar belediyesi 46 lira işlem için ücret aldı. bir de düğün aynı semtte bir yerde olacak 300 lirada onun için verdik.

Bende günümü 2gun once aldım.Sağlık raporu için hic ücret ödemedim.Verem savas ve devlet hastanesıne gittim.Kağıthane belediyesi haftasonu nikah salonu ücreti 176 toplam evlilik cüzdanı dahil kadıköy uçmuş.:uhm:

Son düzenleme:
yaa arkadaşlar ,sağlık raporu için hiç test yapılmadı ve özelden yaptırdık diyenler nerelerden aldılar raporlarını?
nişanlımla biz kan tahlili yaptırmaktan korktuğumuz için gün alamıyoruz da:kedi::eek:
yardımcı olursanız çok sevinirim

arkadaşlar yardım edebilecek olan yok mu?
SEYDAFERHAT özelden msj gönderemiyorum.sağlık raporunu nerden aldın acaba öğrenebilirmiyim? sen tahlil yaptırmadım demişsin çünkü..
off iyice stres oldum eyvahedigeldismile:sinifsinif:

Ashkmelegi, canım özel msj gönderdim ama sanırım gitmedi ben şansımı birde burdan deneyeyim..
Bizde bu hafta içersinde Kağıthane belediyesinden nikah günü alıcaz... Ama prosedürler nedir hiçbir bilgimiz yok :KK43:
sen hangi hastanelere gittin sağlık raporu için? işlemleri kısaca anlatırmısın ?

bizde sağlık ocağında yaptırdık ve ücretsizdi ama sonuçlarda bir karışıklık oldu neyseki sonraki gün çözüldü.

paralı sağlık raporumu:uhm: şaşırdım wallahi biz devlet hastanesine gittik evlenmek için sağlık raporu lazımmış diyince zaten hemen kan alındı bizden öğleden sonra gelin denildi ve öğleden sonra evlilik için gereken tahliler yapılmış ve evlenmelerine bi engel yoktur gibisinden bişeyler yazılı olan üst yazıyı aldık ve hiç bir ücret ödemedik şimdi verem savaşta akciğer filmi işlemimiz kalmış sonrada sağlık ocağına giricez ve bitcekmiş henüz onları yaptırmadık ama zaten 6 ay geçerlliliği var bu evrakların ve biz farklı illerde olduğumuz için buluştukça tamamlarız dedik nikahıda küçükçekmecede yapmayı planlıyoruz haftaiçi ücretsizmiş haftasonuda yalan olmasın 400-450 olabilir henüz ona gelmedikyerimseniben

ha bu arada ikimizde memuruz sosyal güvencemiz emekli sandığı ama bunun ücrete pek etkisi olduğunu sanmam ya hala inanamıyorum insanların böyle tatlı telaşlarından rim yapmaya çalışan yok oraya yok buraya yönlendirmeye çalışan bi cinste varmış demek çok üzücü :eek:klava:

kızlar bizde farklı şehirlerdeyiz benim işlemler buradan halletmem gerekiyor.. dün bağlı bulunduğum nikah memurluğunu aradım ve sağlık ocağından sağlık raporunuzu alabilirsiniz dedi.. yarın onun içn uğraşıcam size ayrıntılarını anlatırım..

Bende sağlık raporunu ücretsiz alabildim. Nişanlım Bahçelievler tarafında oturuyor, orda araştırdık, akciğer filmi ücretsizmiş, ama kan tahlili için para ödememiz gerekiyormuş hastaneye. Kişi başı 40 TL ve 120 TL arasıymış fiyatlar. Bahçelievlerde akciğer filmi çektirmeye gittik, filmi çektirdik. Kan tahlilini de bizim burdaki (Taksim) sağlık ocağına telefon açıp sordum, ücretsiz dediler. Kan tahlilini de burda yaptırdım. Daha sonra tahlil sonuçlarını sağlık ocağından alıp, ordaki doktora imzalattım ve halletmiş oldum. :))

Fakat hiç tahlil falan yapmadan, hemde bedavaya hemen sağlık raporu veren bi yer varmış, Bahçelievlerdeki sağlık görevlileri söylemişti. Eğer öyle isterseniz Bakırköyde hem ücretsiz hemde tahlil vs olayları olmadan 5 dk içinde rapor alabiliyormuşsunuz. Biz herşeyimiz tam olsun istediğimiz için yaptırdık. zemuszemus

bizde fatıh belediyesinde hallettik herşeyi hemde 4 saat içinde buna öğlen arası da dahil :)) ve ikimiz sadece 70 tl para verdik raporlar için.. cüzdan ücreti de 46 tl
sağlık raporunu
nişanlmın nufus sureti
ikamet kaydı
ve röntgenler hepsi ni bi çatı altnda halletik diyebilirm bu konuda fatih belediyesini taktir ediyorum

bizde fatıh belediyesinde hallettik herşeyi hemde 4 saat içinde buna öğlen arası da dahil :)) ve ikimiz sadece 70 tl para verdik raporlar için.. cüzdan ücreti de 46 tl
sağlık raporunu
nişanlmın nufus sureti
ikamet kaydı
ve röntgenler hepsi ni bi çatı altnda halletik diyebilirm bu konuda fatih belediyesini taktir ediyorum

Niye para ödediniz ki canım? Parasızda yaptırabiliyordunuz, bu kadar masraf içinde bir de ona para harcamak gereksiz aslında. Neyse almışsınız artık, hayırlı olsun. opuyorumnanaktan

X