Nikah Nikah için sağlık raporu ücretsiz!..

junyortita selam
serpildi demi ismin

hayırlı olsun canım nikah günün 2011 gelinlerdeydim ben
bizde şubatta alacağız bizim nikah salonda olmayacak sanırım

evet cnm bnm çok teşkkr ederim:KK66:
hatrladım seni ama ismini unttmşm çok özür dilerim girmyrm ne zmndr o yğzden kusura bakma cnm..
bzm nikah salonunda olcak malesf çnkü nikahtan sonra ist da düğün olcak baya atraksyonlu bi gün geçircem anlıcan :KK35:

sizin tarih ne zmndı bize memurlar tam zamnında gelmişsnz dediler eger mümkünse erkene aldır cnm evrak işlerini :KK70:

şimdiden hayrlı olsun denizcim (hatrladım ismini :KK74: )

canım bizde geçenlerde nikah için gün aldık... belediyeye gidince elimize istenen belgelerin olduğu bii kağıt verdiler o kağıtta da sağlık raporu veren sağlık ocaklarının şimdiki adıyla toplum sağlık merkezi işte adresleri vardı en yakın olan kurtuluştakine girrik ve kan verdik sadece... o kadar sonra da bitti... ama röntgen falan istemediler bizden ne röntgeni çektirdi ki diğer arkadaşlar???

Canım ben de ankaradayım yazabilir misin hangi sağlık ocakları olduğunu? Ücret verdiniz mi?

arkadaşlar ya istanbuldaki hangi devlet hastanelerinde sağlık raporu ücretsiz veriliyor ben bugün gittim bizim burdaki devlet hastanesine 35 milyon dedi.ücretsiz yapan devlet hastanesi varsa neden para vereyim ki:KK47: ve sağlık ocağından kabul edilmio devlet hastanesi olması gerekmiş.istanbuldaki ücretsiz yapan devlet hastanelerinin ismini bizle paylaşın lütfen:KK61:

Son düzenleme:
kızlar şişli belediyesine nikah için başvuru yapacağız ama sağlık raporu ve filmleri ücretsiz çektireceğim yer varmı.
kuştepe evlendirmedeki bayan feriköydeki sağlık merkezini söyledi ama orası da ücret alıyormuş.
raporu ücretsiz alabileceğim şişli civarında neresi var:KK43:

herkese merhaba
biz bugün ümraniye evlendirme dairesinden gün aldık.cidden çok yorulduk.allah herkesin işini rasgetirsin diorum.
merak eden arkadaşlar için biraz ayrıntı vermek istiyorum.ilk başta kan tahlilini ve ciğer filmini çektirorsun ondan sonra hem aile hekimliğine hemde aile sağlık merkezine imzalatıyorsun.
ciğer filmini verem savaşta cektirdik10ar lira verdik...tahlilide hemen verem savaşın yanında olan laboratuarda yaptırdık.35şer lira verdik bunun için.
açıkçası böle olması güsel oldu.sonuçları hemen alabildik.işimiz bi sonraki güne kalmadı.çünkü ikimizde izin aldık iş yerinden bir günde bitmesi önemliydi.öyle olduğu halde bile aile hekimine aile sağlığa imzalatmak falan vakit aldı.3.5ta işimizi ancak bitirdik.
benden tavsiye eğerki bizim gibi iş yerlerinizden izin alarak gidecekseniz ücretli yaptırmak daha mantıklı çünkü bedava yaptıralım derken cok vakit kaybedebilirsiniz.öyle oldumu bir günde tahlil sonuçları alınmıormuş cünkü
herkese bol şans diliorum

Son düzenleme:
merhabalar bişey soracagım..illa ikametimizin olduğu toplum sağlığı merkezine mi onaylatmamız lazım..ben kartala bağlıyım ama pendikte testlerimi yaptırıp oraya onaylatabilirmiyim:44:

arkadaşlar kartalda ücretsiz nerde yapılıyuor..devlet hastaneleri 50 lira falan istiyo.özelde 70 ve niye henmen çıkarıyolarmış..ama ücretsiz yapan yer varsa niye para verelimki..zaten evlilik mas:44:rafı bir sürü

kagıthaneden bende alıcam bu hafta 4eylül için düğün salonuna gelıcegı ıcın erken almam gerekıyormus bugun evraklarla ugrastım sımdı tek sorun saglık raporumuz . onuda halledıcez aıle hekımı bı kagıt verdı ıcınde test adları var akcıger fılmıde yazıyor bakalım nısanlım halletmeye calıscak ama veremsavasa gıtmemız gerekıyor sanırım tahlıller ıcınde devlet hastanesıne gıdıcez. özelde sordum tahlıller kısı bası 99 tl :44: o yuzden o kadar parayıo oraya verıcegıme gıderım hastaneye

Ben İzmirde ikamet ediyorum. Nişanlım ise İstanbulda ve İstanbulda evleneceğiz. Önümüzdeki hafta gereken evraklarla beraber nikah başvurusu için İstanbul'a gideceğim. Nişanlımla beraber orada başvuru yapacağız. Ancak sağlık raporunu nereden almam gerekiyor, konuyla ilgili aklım karıştı. Kime sorduysam değişik cevap alıyorum. Kimisi, sağlık raporunu almam için İzmirde bağlı bulunduğum semtin sağlık ocağına gitmem gerektiğini söylüyor. Kimisi ise, İstanbul'da istediğim yerden nişanlımla beraber raporu alabileceğimi söylüyor. Ben ise herhangi bir aksilik çıksın istemiyorum. Konuyla ilgili bilgisi olan varsa yardım rica ediyorum. Sağlık raporunu İzmir'de ikamet ediyor olmama rağmen İstanbul'dan nişanlımla beraber alabilirmiyim...Şimdiden teşekkürlerr:KK61:

Merhabalar,
Sağlık raporu için testlerini kadıköydeki Rana Beşe polikliniğinde yaptıran var mı?
Varsa:
  • Akdeniz anemisi testi gerekli mi? Ne kadar günde sonucu alınıyor?
  • bütün testlerin sonucunu aynı gün içinde alıp belediyeye başvurmak mümkün mü?
  • tüm testlerin ücreti ne kadar tutuyor?
:KK34:

Son düzenleme:
X