izmirli bayanlar daha önce YKM de çalışmış yada halen çalışmakta olan varsa yardım...

Thetisss

~kocasına ve gelecek olan miniğine aşık~
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2009
238
9
Kızlar benim en yakın arkadaşımı dün YKM den aradılar bugün saat 12 de iş görüşmesine çağırdılar.arkadaşım evli ve biliyosunuz pazar günleri pek çalışmak istemiyor bu yüzden :))

Vede YKM nin şartlarını tam olarak bilmiyoruz sizlerin yardılarını bekliyorum kızlaarrrrrr beni aydınlatabilirseniz çok sevinirz şimdiden tşk.:1hug:

beni geçen yıl aradılar ön görüşmeye hafta içi 1 gün izin veriyorlar ,birde çalışma saatlerine oranla çok ama çok az ücret veriyorlardı birde yol parasıda yoktu herşeyi kabul etmeme rağmen o kadar kızlar gelmiş ki görüşmeye 2 kişi alcaklardı beni çağırmadılar iyikide çağırmamışlar zaten adı ykm ama üzretlerinin bu kadar düşük olması beni çok şaşırttı.

hadi cnm yaa arkadaşım tekrar gitti 3,30 da görüşmesi vardı müdürle daha aramadı ama saat 12 de gittiğinde maaş için eet çok düşük sölemişler primle beraber 700 e felan geliomuş bide +yemeği var o kadar ....görüşmesi bitsin tekrar sorcam yerimseniben
sağol cevap verdiğin için canım a.s.

Kızlar benim en yakın arkadaşımı dün YKM den aradılar bugün saat 12 de iş görüşmesine çağırdılar.arkadaşım evli ve biliyosunuz pazar günleri pek çalışmak istemiyor bu yüzden :))

Vede YKM nin şartlarını tam olarak bilmiyoruz sizlerin yardılarını bekliyorum kızlaarrrrrr beni aydınlatabilirseniz çok sevinirz şimdiden tşk.:1hug:

merhaba, yardımcı olmaya çalışayım, benim abim ykmde çalışıyor. 2vardiya birsabahçı ve bir öğlenci saat 9.00işbaşı18.00 civarı bitiş öğlenci olduğunda 11,00işbaşı akşam 22,00 haftada birgün izni var o da haftaiçine geliyor, ücret asgari ve prim usulü,ssk+servis var, umarım yardımım dokunmuştur, soruların olursa sorarım cevabını yazarım.

Son düzenleme:
merhaba, yardımcı olmaya çalışayım, benim abim ykmde çalışıyor. 2vardiya birsabahçı ve bir öğlenci saat 9.00işbaşı18.00 civarı bitiş öğlenci olduğunda 11,00işbaşı akşam 22,00 haftada birgün izni var o da haftaiçine geliyor, ücret asgari ve prim usulü,ssk+servis var, umarım yardımım dokunmuştur, soruların olursa sorarım cevabını yazarım.

sağol canım bilgilendirdiğin için a.s.
arkadaşımda gitti görüşmeye o gün şartları senin dediğin gibi hemen hemenona dediklerini yazıyorum ; 2 vardiya 1.sabahçı 10,00-18,30 2. vardiya öğlenci 12,00-20,30 haftada 1 gün izin (ayın 2 pazarı felan çalışılıomuş nöbet sistemi) ama arkadaşlarla değiş tokuş yapılabiliomuş.

ücret asgari+prim ssk yemek servis olmadını sölemişler yol parasıda yok :1no2:
magaza müdürü ve müdr yardımcısıyla görüştürülmüş olumlu olcak diye düşünüo hbr beklio şuan...abine sorabilirmisin acaba kasacı olarak işe başlıcak olursa kasada rahat eder mi birde müdürlerle görüştürüldüne göre işe alınır mı acaba ??? son bi soru daha gün konusunda değiş tokuş yapıldığı doğrumudur çok soru sordum kusura bakma arkadaşım çok merak ediyor.çok sağol hayatım yardımşların için şimdiden Şeniz

canım bende calışıyordum sabah 10:00 18:30 ve 11:00 20:00 olarak 2 vardiyaydı bir hafta sabah bir hafta 11 de gidiyosun.izinde bir hafta hafta içi, diger hafta haftasonu izinli oluyosun.maşşata gayet iyiydi ykm personelleri yemek yol 700 tl ve prim alıyorlar

canım bende calışıyordum sabah 10:00 18:30 ve 11:00 20:00 olarak 2 vardiyaydı bir hafta sabah bir hafta 11 de gidiyosun.izinde bir hafta hafta içi, diger hafta haftasonu izinli oluyosun.maşşata gayet iyiydi ykm personelleri yemek yol 700 tl ve prim alıyorlar

canım yol+yemek+maaş 700 bide +primimi var ???? birde kasa elemanlığı kolay mı ykm de?
:uhm:

birde anladığım kadarıyla şuan çalışmıyorsun orda... çok özel olmazsa neden işten ayrıldını paylaşabilirmisin tatlımmm

pardon arkadaşım, yeni gördüm umarım geç olmamıştır, kasada rahat eder en azından ayakta durmaz ama sorumluluk büyüktür, değiş tokuş yapabilirsin ama göze batmayacaksın en azından çok fazla gün değiştirmezsen olurmuş, çok geç verdim cevabı özür bugün gördüm kusura bakma, umarım arkadaşın işe alınmıştır.

X