hamileyim...göbek deliğim bazen sızlıyor..normal mi?

prenses2020

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2009
246
2
Arkadaşlar 14+4 günlük hamileyim..bir kaç gündür göbek deliğim ara ara iğne batarmış gibi sızlıyor....doktoruma sordum....önemli olmadığını söyledi...göbeğin genişlediği için olabilir dedi...siz de de böyle oluyor mu? yardımlarınızı bekliyorum

bence de önemli değildir canım. sonuçta rahim genişliyor böyle ağrıların olması normal. daha ilerleyen haftalarda daha farklı yerlerde de ağrıların olması muhtemel. vücut değişiyor sonuçta. a.s.

Arkadaşlar 14+4 günlük hamileyim..bir kaç gündür göbek deliğim ara ara iğne batarmış gibi sızlıyor....doktoruma sordum....önemli olmadığını söyledi...göbeğin genişlediği için olabilir dedi...siz de de böyle oluyor mu? yardımlarınızı bekliyorum

Aynı durumu ben de yaşıyorum zaman zaman. Benim doktorum da normal demişti. Endişe etme bence.

canım normal benimde karnımda vardı aynı ağrılar rahim genişlediği için oluyor korkulacak birşey değil banyo yap ve bebek yağı sür baya iyi geliyor

acıması oldukça normal çünkü rahimle birlikte karnımızda büyüyor..

benimde çok fazla acıma oluyordu ve göbeğimin bir kısmı dışarı fırladı.. yamuk yumuk bi görüntü var şu an.. bazılarında göbek tamamen dışarı fırlıyormuş misket gibi ,benimki bi karar kaldı :)

X