Bebek dınleme cıhazı ıcın

SILAYA

Guru
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2008
316
0
41
kizlar ben bebegimi dinlemek icin doppler cihazi aldim.
aranizda kullanan varmi lutfen yardim etsin.
kac haftada duymaya basladiniz bebeklerinizi.
ben 3 dusuk yaptigim icin pisikolojim iyi degil oyuzden aldim. su an 13+4 hamileyim
ama bebegimin kalp atisini duyamadim.. gerci benim bi arkadasim var oda 11 haftalik
onunkinide duyamadik.
kac haftada duyuluyo bilgisi olan varmi.
insallah bisey olmamistir.rabbim nasip etsin bebeklerimizi kucagimiza almayi:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

ben kullanmadım ama sanırım daha erken . bu ürünü satan sitelerde ayrıntılı bilgi bulabilirsin inşallah.
mesajı yazalı 1 ay olmuş. durum nedir duyabiliyormusun artık :)

sılaya canım bende aldım 11 haftalığım duydum ama çok derinden duydumm belkide sen tam yerini bulamadın biraz alt kısımlara doğru gezdir doktorun baktığı yere dikkat et ona göre bak sende..

Son düzenleme:
kızlar jel sürmeden dinlemiş arkadaşımızda ondanmışş şimdi başka topikte okudumm

hangi marka kullanıyorsunuz bebsounds ve angelsounds diye iki marka duydum amazon.com da okuduğuma göre angelsounds daha iyiymiş. sizler ne kullanıyorsunuz?

hangi marka kullanıyorsunuz bebsounds ve angelsounds diye iki marka duydum amazon.com da okuduğuma göre angelsounds daha iyiymiş. sizler ne kullanıyorsunuz?

internetten angelsound siparişi verdim bugün yda yarın elimizde olur
ben de çok merak ediyorum gerçekten duyabilecek miyim?
isterseniz bilgilendirebilirim sizi gelince kızlarbuyrunnnnnnnnn

internetten angelsound siparişi verdim bugün yda yarın elimizde olur
ben de çok merak ediyorum gerçekten duyabilecek miyim?
isterseniz bilgilendirebilirim sizi gelince kızlarbuyrunnnnnnnnn

canım bilgilendirirsen çok sevinirim ben de angelsounds almak istiyorum. ne kadara sipariş verdin? bir de kaçıncı haftada duyduğunu yazarsan çok sevinirim. dün biraz aradım joker mağazasında bebesounds markasını buldum fiyatı 49tl idi. dediğim gibi ben angelsounds almak istiyorum

canım bilgilendirirsen çok sevinirim ben de angelsounds almak istiyorum. ne kadara sipariş verdin? bir de kaçıncı haftada duyduğunu yazarsan çok sevinirim. dün biraz aradım joker mağazasında bebesounds markasını buldum fiyatı 49tl idi. dediğim gibi ben angelsounds almak istiyorum

selam ben yeni aldım demiştim 110 tl ye havale ile ödedik
ve geldi hemen çalıştırdık ve net bir şekilde kalp atışını
dinledik daha önce duymamıştım çünkü dr un cihazı yoktu

ama kızlar çok güzel ya biz hemen kayıt ettik ve eş dost ve akrabalara gönderdik
umarım yardımcı olmuştura.s

X