kaçıncı haftada doğum yaptınız

aslidirek

Duruşkom benim
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2008
215
0
Benim doğumumu nasipse 3 hafta kaldı.Çok heycanlı ve korkuluyum.Doğum normal görünüyo ama ne zaman?
Normal doğuran anneler kaçıncı hafta da doğurdunuz?Doğum sancılarından önce belli ağrılarınız oldu mu?

38+2 de normal doğum diye gidip sezeryan oldum. 37. hafta da ağrısız kasılmalarım sebebiyle doktora gittim. nst de sancımın olduğu anlaşıldı. onu takip eden birkaç gün daha gittim. nihayetinde 38+2 de oğluşum dünyaya geldi. korkulacak birşey değil, doğum şekliniz ne olursa olsun önemli olan ikinizinde sağlıklı olması. Hayırlı, kolay, ağrısız acısız doğumlar dilerim a.s.

41. haftanın bitiminde doğum yaptım allah hayırlı doğumlar nasip etsin sağlıkla bebişinizi kucaklayın inşallah

benimde aynı korkularım var.. son iki seferdir Nst de de sancılarım çıkıyor ...bebek ne zaman gelecek bilemiyorsun.. her an tetiktesin, ha şimdi geldi gelecek diye ve evde gündüzleri hep tek başımayım .. Allah hepimizin yardımcısı olsun..

ben 39+3 te normal dogum yaptim.Allah bebeginize saglikli bir sekilde kavusmayi nasip etsin.benim 2 hafta önceden normal agdet sancilari gibi sancilarim olmustu.dogum yapacagim sabah cok farkli sancilarim oldu.zaten anliyorsunuz dogum sancilari oldugunu

ınternettekı hesaplacıların verdıgı tarıhte yanı 40 haftamı doldurgum gun normal dogum yaptım

40+3 de normal doğum yaptım.10saat sancı sonrasında doğdu minik yavrum:emir_bebek: zormuş doğum onu anladım...

kesinlikle katılıyorum sana bencede normal dogum allah herkese hayırlı dogumlar nasıp etsın bu arada benımde kızımın adı yagmur o da altı aylık :)

Bende şuan 40+5 teyim normal doğum istediğim için bekliyorum ama bebeğim kanala giremedi.kanala girmesi için yapabileceğim birşey var mı merak ediyorum.bu kadar bekledikten sonra sezeryan olmak istemiyorum.

mecburı sezryanı kaçıncı haftada alıyolar bılıomusunz kızla???daha öncekı doktorum 37 de alırız demişti...bu daha bısı demedı 35 haftalığım 36 da kontrolüm var..herseyın hyrlsı hepmize..şakkıdı

X