ilk trimestirde ilaç kullanımı

honeycim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2009
1.249
0
kızkar bi şey soracağım adetime 3-4 gün var ve ben 2 gün önce çok kötü grip oldum aynı zamanda da polenler yüzünden alerji oldum boğazım şişti nefes alamaz duruma geldim ve zinnat adında 500 mg lık antibiyotik ve setirizin içeren bir alerji hapına başladım mecburen 1 hafta kadar kullanmam gerekiyo bu ilaçları .acaba hamileysem bu ilaçların bi zararı olurmu ki?içindeki reçetelerde B grubu diyo ama ilk trimestirde biliyosunuz ilaç kullanımı önerilmiyo.bilgisi olan arkadaşlar bana yazarsa sevinirim

Son düzenleme:
kızkar bi şey soracağım cevaplarsanız memnun olacağım ben klomen kullandım ve adetime 3-4 gün var ve ben 2 gün önce çok kötü grip oldum aynı zamanda da polenler yüzünden alerji oldum boğazım şişti nefes alamaz duruma geldim ve zinnat adında 500 mg lık antibiyotik ve setirizin içeren bir alerji hapına başladım mecburen 1 hafta kadar kullanmam gerekiyo bu ilaçları .acaba hamileysem bu ilaçların bi zararı olurmu ki?içindeki reçetelerde B grubu diyo ama ilk trimestirde biliyosunuz ilaç kullanımı önerilmiyo.bilgisi olan arkadaşlar bana yazarsa sevinirim

canım adetine 3-4 gün kalmış bence git bi kan testi yaptır..hem için rahatlar hemde inşallah hamişsen ilaçı kullanmayı bırakırsın..hamişsen de dert etme bi arkadaşım hamişken farkında olmadan 1,5 hafta antibiyotik kullandı..allaha şükür tosun gibi bi oğlan doğurdu..

benim drum hep der ki ya hep ya hiç, yani adet tarihini 1 hafta geçene kadar içtiğin ilaçların yan etkisinden korkma, hayırlısıyla sağlıklı bir gebelik geçirirsin.

canım adetine 3-4 gün kalmış bence git bi kan testi yaptır..hem için rahatlar hemde inşallah hamişsen ilaçı kullanmayı bırakırsın..hamişsen de dert etme bi arkadaşım hamişken farkında olmadan 1,5 hafta antibiyotik kullandı..allaha şükür tosun gibi bi oğlan doğurdu..
pelincim valla ağzından bal damlıyo.yazdıklarını okudum içim açıldı inşallah dediğin gibidir çünkü ilaçları bırakamam bitinceye kadar içmek zorundayım bu alerji çok kötü bi şey insan nefes alamıyo o yüzden ilaçsız olmuyo.iyiki bu site var.insanın morali düzeliyo iyi şeyler okuyunca tşkler

benim drum hep der ki ya hep ya hiç, yani adet tarihini 1 hafta geçene kadar içtiğin ilaçların yan etkisinden korkma, hayırlısıyla sağlıklı bir gebelik geçirirsin.
sağol denizcim ben de ya hep ya hiç kuralını duymuştum.inş.hamileysem etkilememiştir bebeği.şimdilik sadece dua edebilirim.:Saruboceq:

X