Annelerin, Anne adaylarnn, Anne olmak isteyen herkesin, ANNELER Gn kutlu olsun

incitanemtuana

EVLI MUTLU IKI COCUKLU :)
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2007
25.344
26
41
KK araciligiyla bu özel güne sadece bir iki gün kala hepinizin ANNELER gününü kutlamak istiyorum canlarim

ANNE olmak sart diilki heleki evli olanlar es olanlar koca bebislerinin ANNELERI zaten ve kocislerimizde bizi ANNELIGE hazirliyolar zaten benceyerimseniben

RABBIME SÜKÜRLER OLSUNKI bu mucizeyi biz KADINLARA nasip ettigi icin ne mutlu bize:Saruboceq:

ANNE olmak cok kutsal cok özel cok essiz hicbirseyle kiyaslanamaz bence tarifde edilemez anca yasanir:CüvCüv:

burdan
tüm ANNELERIN
ANNE adaylarinin
ve ANNE OLMAYI bekleyen tanidigim tanimadigim henüz tanisacak oldugum KK arkadaslarimin ANNELER GÜNÜ KUTLU OLSUN ve hersey gönlünüzce olsun insallah

aslinda biz kadinlara sadece 1gün diil 365gün ANNELER günü :teytey:

iyiki KADINIZ:nazar:
iyiki ESIZ:nazar:
iyiki ANNEYIZ VE ANNE OLMAYA LAYIK GÖRÜLMÜSÜZ:Saruboceq::nazar:
ve veee en önemlisi iyiki KK liyiz

Son düzenleme:
anneev2.png

canım benim anneler günü yaklaşmışken çok iyi düşünmüşsün :1hug:

bende burdan canımın canı gözümün nuru kekliğim bıldırcınım bıdığım en iyi arkadaşım dostum sırdaşım hayatımdan hiçbir zaman asla ve asla çıkmasını istememediğim tek zaafım kurban olduğum biricik annemin senin ve kkda anne olan ve anne olmaya aday olan bütün arkadaşların bu özel ve güzel gününü kutluyorum iyki varsınız hepiniz a.s.

darısı tüm isteyenlere olsun inşallah :Saruboceq:

pemberuyalar_anneler_gunu.jpg

tesekkürler incim senin gibi güzel Annenin ve bütün Annelerin anneler gününü kutlu olsuna.s.
Anne olmak Allahin biz kadinlara verdigi bir mucizedir Allah herkese bu duyguyu tattirsin:Saruboceq:
cok güzel bir konu acmissin ellerine yüregine saglikkaydirigubbakcemile3Şeniza.s.

çook hooş bi paylaşım olmuş.. hepinize tek tek teşekkur ederim.. :asigim:
sizinde anneler gununuz kutlu olssunn a.s.

Ahhh canıım:asigim:, çok teşekkür ederim kendi adıma.

Dilerimki hakeden, canı gönülden isteyen tüm bayanlar anne olsun, bu yüce duyguyla tanışsın.

ANNE olmak tabiatın kadına bahşettiği en zor ve en güzel görevdir.

Bir evlat olursunuz, bir dost olursunuz, bir sevgili, bir eş olursunuz; hepsinin kendine göre ayrı güzelliği ve zorluğu vardır. Ama bir anne olursunuz ki, işte asıl o zaman, hani bir söz vardır; dünyada eşi bulunmaz birisinizdir artık. Bir başka görevdir anne olmak, bir başka zordur bağrında bir canı taşımak, yaşatmak ve geleceğe doğru fırlatmak…
ANNEM;
Sevgin,ölçülmez bir özlemle var oluyor yüreğimde.Annem bu hayatı ilk senden öğreniyoruz ve ilk senin elini tutuyoruz.kıyaslanmaz bir sevgi,ölçülmez bir özlemle var oluyorsun yüreğimde.
Özlemin, sana olan sevgimi perçinliyor her geçen gün.
Seni tanıdıkça seni tanımadığım hissine kapılıyorum,o kadar büyüksün ki seni nasıl tanıyacağımı,seni nasıl tarif edeceğimi bilemiyorum.
Sen koca yürekli dünyam,çıkarsız sevgine nasıl karşılık verebilirim senin?Ne kadar sevsem ödeyebilirim uykusuz gecelerinin hakkını..
Bildiğim bir şey var ki o da; yerinin doldurulamayacağı
Unutsan beni bir an,nefes almaz bu ciğerlerim.Yaşama gücü veren en değerli varlığım sen iyi ki annemsin benim.

Aramızdaki bağ öyle bir şey ki, bu sadece ANNEve çocuk arasında kurulabiliyor.ve o hassas yere hiçbir şey giremiyor.anlatılmaz bir dünya kurmak yine senin sayende oluyor annem.Bu hayatı ilk senden öğreniyoruz ve ilk senin elini tutuyoruz.kıyaslanmaz bir duygu.

varlığın bana ne kadar güç veriyor biliyor musun,şu hayatta en çok seni üzmekten korktuğumu biliyor musun
Hayat seni sevdikçe güzelleşiyor.
Yüreğimin aldığı kadar bendesin,nefes aldığım sürece sevdiğimsin...bu hayat seninle var oldu bende,sensizken eksik kalıyor bir yanım...sol yanımın sesi adını anıyor her an...bu küçük kız,sevginle nefes alıyor...yüreğim gülizar sen de bahçıvanısın oranın doğduğum günden beri

annelergngw6.gif

Canim annem...Keske büyümeseydimde dizlerinden ayrilmasaydim..keske ellerde kiz sende gelin olsaydim...yerin öyle farkliki bende...herseyime ortak,canim arkadasim canim sirdasimsin sen...yine Anneler gününde yaninda olamiyorum ama inan bana taa icimde biyerler sizliyor seni düsündükce...en cokta kokunu özledim..yakinda insallah yine beraber olacagiz güzel annem...
tüm güzel KK bayanlarinin ve hepinizin melek annelerinin anneler günü kutlu olsun

anne4mk4.jpg

çok güzel,harika ,yüreğinin güzelliğini koymuşsun yine.teşekkürler.
anneler_gunu.jpg
anne.jpg

anne46tf.jpg
anne10044.jpg

Son düzenleme:
Gurbet aci bir okmus
Saplandi bagrima cikmiyo anne
Saclarima aklar dustu
Daha yasim ne,basim ne anne
Durmaz kalbimin agrisi
Durmaz gozlerimin yasi
Geceleri uykusuzlugum
Hasretinden olsa anne
Sensiz gecen bir gunumu
Sorma bana anlatamam anne
Seni nasil aradigimi sorma
Anlatilcak sey degil anne

anneme yazmis oldugun onlarca siirimden bir tanesini paylasmak istedim,
tum annelerin,anne adaylarinin,anne olmayi ozlemle bekleyenlerin ve anneligi yureginde hisseden herkesin anneler gunu kutlu olsun,Rabbim kimseleri anasiz koymasin,,,,:Saruboceq:

ne guzel bi topık olmuş bu böle tum annelrin anne adayalrının ve cennet meleklerinin annelerının anneelr gununu kutluyorum bende

Gurbet aci bir okmus
Saplandi bagrima cikmiyo anne
Saclarima aklar dustu
Daha yasim ne,basim ne anne
Durmaz kalbimin agrisi
Durmaz gozlerimin yasi
Geceleri uykusuzlugum
Hasretinden olsa anne
Sensiz gecen bir gunumu
Sorma bana anlatamam anne
Seni nasil aradigimi sorma
Anlatilcak sey degil anne

anneme yazmis oldugun onlarca siirimden bir tanesini paylasmak istedim,
tum annelerin,anne adaylarinin,anne olmayi ozlemle bekleyenlerin ve anneligi yureginde hisseden herkesin anneler gunu kutlu olsun,Rabbim kimseleri anasiz koymasin,,,,:Saruboceq:
canım yüreğine sağlık çok güzel yazmışsın gurbet çok zor bende gurbetteğim anamdan babamdan uzak çok beğendim şiirini boğazım düğümlendi senağlamasenağlama

cnm benim çok incesin adaylarıda unutmadığın için
bi tanesin ........ inan diyecek birşey bulamıyorum
ama bende bütün annelerin ve anne adaylarının anneler gününü kutluyorum sevgiyle kalın..........

cnm ne güsel düşünüpte açmışssın topici.düşünceli melek arkadaşım benim.bende bütün annelerin ve anne adaylarının anneler gününü kutluyorum.

Kadın bazen...
352823988ps7.gif
831622232ge0.gif

697790662if9.gif
6548961652hl5.gif

4748353282os2.gif
204756616oz3.gif

245616590kv6.gif
154217541nn2.gif

90859136kb5.gif
tüm anneler ve anne adaylarının anneler gününü en içten dileklerimle kutluyorum.

X