ciddi ilişkilerde cinsellik boyutu ne olmalı?

en güzeli sevgiliyle tensel iletisim kurmak ve sanal olan hicbirseyin tadi yoktur sadece fantezidir,,,

karşımızdaki erkeğin ciddiyetini anlayamayız tabiki..bu konuda kınamak doğru değil bende arkadaşların fikirlerine katırlıyorum..herkesin günahı da kendine sevabı da kendine..fakat ben yinede bu konuda büyük laf söylemekten çekinirim sizin yerinizde olsam..kınamamda kimseyi..çünkü çevremde gördüklerim doğrultusunda kim büyük konuştuysa başına gelmiştir...

Burada hepimiz farklı kültürlerden , farklı ailelerden gelmiş bireyleriz.
Hepimizin hayat görüşü bir olmayacağı gibi değerlerimiz de farklı aldığımız eğitimler de..
Buna dayanarak herkes kendi düşüncesini paylaşabilir ve bu size uyar mı uymaz mı bilinmez.
Ayrıca kimsenin hayat görüşüne uygun hareket etme gibi bir zorunluluğumuz da yok.
Zaman gelir gizli saklı başımızda kavak yelleri bazı şeyler yaşarız belki yanlış olduğunu biliriz bile bile lades deriz sonuçta cinsellik , yemek yeme güdüsü , barınma güdüsü gibi bir güdüdür..
Herkes kendi yaptıklarından sorumlu değil mi?
Ahlak kurallarının yasal yaptırımı yoktur ama toplumda ayıplanma gibi bir yaptırımı vardır. Bana göre bu büyük bir yaptırımdır belki başka birinin umrunda bile olmaz..
Zaten insan olmayı başarabilirsek yaptırımlardan çekinmeye yanlışlar yapmaktan korkmaya da gerek kalmaz diye düşünüyorum

Son düzenleme:
X