Sünnet İzmirli anneler sünnet için tavsiye edebileceğiniz bi hastane var mı?

bizde kenti düşünüyorduk ömer beyi fakat bir arkadaş2 gün önce karşıyakada aydın mevsimde yaptırdıklarını ve memnun kaldıklaını söyledi bebek ilk gece biraz huysuzluk yapmış şu an iyimiş ayrıca genel anestezi istemiyorum eşim ve ben kararsız kalıyoruz önemli bi konu birde bu işi doktor ne kadar fazla yaparsa o kadar iyidir diye düşünüyoruz şimdi aydın beymi ömer beymi?

bizde kenti düşünüyorduk ömer beyi fakat bir arkadaş2 gün önce karşıyakada aydın mevsimde yaptırdıklarını ve memnun kaldıklaını söyledi bebek ilk gece biraz huysuzluk yapmış şu an iyimiş ayrıca genel anestezi istemiyorum eşim ve ben kararsız kalıyoruz önemli bi konu birde bu işi doktor ne kadar fazla yaparsa o kadar iyidir diye düşünüyoruz şimdi aydın beymi ömer beymi?

aydın bey polikilinikte yapıyormuş yatış yok 1 hafta sonra muayene demiş problem yoksa fiyat 600tl rakam iyi kentte 1 gece yatışlıymış sünnet

Aydin Mevsim de bende oglusumu sünnet ettirdim..Okadar memnun kaldim ki.Oglumun fobisi vardi asla yaninda sünnet kelimesini ettirmiyordu,bizim icin kabus dolu gunler bekliyoruz derken AYDIN beyin methini duyduk gittik önce terapi yapti ,bana eczaneden krem almami söyledi.Sünnet sabahi ac karnina tuvaletini yaptirdiktan sonra pipisine söyledigi merhemi sürduk guzelcene sera filmle kapladik gidene kadar uyustu.kliniginde ise büyük ekran plazma var iceride o sünneti yaparken diyer doktor cocukla oynayip nu rahatlatiyor tüm islem boyunca yani..Bizde bekleme odasinda seyrettik oglusumuzu sonuc olarak cocuk kosarak yanimiza geldi ..Eve varinca hemen o uyusuklukla cisinide yapti..Anliyacagin cok rahat bir sünnet yasadi.Ilk gecesinde haliyle sancilari oldu fakat bekledigim gibi degildi..Kesinlikle cok memunum ..tavsiye ederim:nazar:

Merhaba,
Siz mesajı yazalı çok olmuş ama oğlunuz bu işlem gerçekleştiğinde kaç yaşındaydı? Benimki şu anda 4 yaşında ve maske anestezi diyorlar. Bende lokal olsun istiyorum.

Allah nasip ederse bende doğumumu Kent Hastanesi'nde yapacağım.. Hemen yaptırtmak istiyorum; ama anestezi ile oluyor değil mi bu sünnet? Peki lokal mi yoksa genel mi?:44:

Yenidoğanlarda ilk 24 saat acı hissi olmadığı için anestezisiz yapılıyor diye biliyorum..

kesinlikle orkan ergün netten araştırın çok iyi doktor

Bizde geçen sene oğlumun sünnetini kocaman hastanesinde Murat Çobanoğlu'na yaptırdık.Çok memnun kaldık.Kesinlikle öneririm öyle uçuk fiyatlarda vermiyorsun.Biz 300 tl verdik.

2 arkadaşım Karataş hastanesinde yeni doğan sünneti yaptırdılar, birisi doğduğu gün diğer 1 haftalıktı. Cerrahın adını hatırlayamadım, hastaneninkiymiş, askeriyeden emekli bir doktormuş, bebişleri görmeye gittiğimizde bana da bilgi verdi. Bende yeni doğan sünneti düşünüyorum bu bilgiler ışığında, daha kolay iyileşiyor ve daha az acı hissediyormuş.

19 mayısta kent hastanesinde Aydın Mevsim yaptı oğlumun sünnetini..Gayet memnun kaldık...

aydın mevsim pahalı diye 900 tl dediler egepolde ali özdemir yaptı 550 tl ye 2 ay 10 günlükken iyikide erken olmuş iyileşti 4-5 günde sünnet derdi kalmadı :)))

Oğlan 7 yaşında sormadığım kişi, aramadığım doktor hastane v.s. kalmadı. Genel anestezi istemediğimden hep lokal araştırdım. Hem fiyatları hem ileri tarihe gün vermeleri v.s. ötürü tepem attı. Dün mahallemizdeki fenni sünnetçiye 150 TL yaptırdım.
Önce emla ile uyuşturdu sonra iğnesini yaptı ve 15 dk sonrada sünnette geçti. Yakarak yaptı ve 4-5 tane sonradan dökülecek dikiş attı ;toplamda 10 dak işi bitmişti. Tüm süreçleri izledim hiç kanama olmadı. Oğlan penslerini tuttu kendi bile izledi.
Sünnetçiye giderken korkudan ağlayan oğlan dönüşte yolunda gayet mutluydu ve iğneden sonra ağlamadı hiç...
Girnede Bolulu Hasan Usta tatlıcısının sokağında sünnetçi Niyazi Amca tavsiye olunur :KK42:

Arkadaslar biz de epey bi arastirmanin sonunda Medicalpark Hastanesi'nde çalışan Mecit Selamzade Bey'de karar kıldık. Oğlumuz 4 aylikken sünnet operasyonu gerceklesti ve kısa sürede iyilesti. İyi ki erken yaptirmisiz dedik.
Doktorumuzdan cok memnun kaldik kısaca.

X