Sünnet İzmirli anneler sünnet için tavsiye edebileceğiniz bi hastane var mı?

renkli35

Guru
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2008
455
66
selam, 2.5 aylık bi oğlum var. bi kaç ay sonra sünnet yaptırmak istiyoruz, ama kolay kolay kimseye güvenemiyoruz, önerdiğiniz bi hastane ya da doktor var mı acaba????

Eğer karşıyakaya yakınsan aydın mevsim'i kesinlikle öneririm canım..ben oğlumu ona sünnet ettirdim çok ta memnunum..genel cerrah kendisi..

canım ben oğlumu dokuz eylülde çocuk cerrah anabilim dalı başkanı Feyza Hocaya yaptırdım ameliyatını kasık fıtığının yanında sünnetde olmuştu geçen sene çok memnun kaldım.oğlum ertesi gün ayaktaydı ikisi birden olduğu halde biz yatırıyorduk zorla.
sırf sünnet deil bütün ameliyatlarda bir numara diyebilirim.şimdi diğer oğlumuda doğduktan sonra ona götürmeyi düşünüyorum ssk varsa prof.girdiği için ameliyata farkını verip ameliyatını hiç çekinmeden yaptırabilirsin.kolay gelsin

ege üni prof ali avanoğlu yada ege üni prof ibrahim ulman..pediatrik ürolojiden gözün kapalı gidebilirsin..

ya gördümde bende izmirliyim 8 aylık bir oğlum var sünnet ettirmek istiyor sıcaklar bitince ama bir türlü cesaretim yok güvenemedim kimseye benim kendi doktorum çocuk cerrahı arkadaşı varmış ona yaptırız sen merak etme çabuk iyileşiyor küçükken dedide sorayım dedim ayptırdıysan kaç günde iyileşti dikkat etmemiz gereken şeyler var mı varsa neler

Biz oğlumuzu doğduğunun ilk günü sünnet ettirdik, doğumum Kent hastanesinde oldu sünneti de orada yaptırdık, tavsiye ederim...

Aydin Mevsim de bende oglusumu sünnet ettirdim..Okadar memnun kaldim ki.Oglumun fobisi vardi asla yaninda sünnet kelimesini ettirmiyordu,bizim icin kabus dolu gunler bekliyoruz derken AYDIN beyin methini duyduk gittik önce terapi yapti ,bana eczaneden krem almami söyledi.Sünnet sabahi ac karnina tuvaletini yaptirdiktan sonra pipisine söyledigi merhemi sürduk guzelcene sera filmle kapladik gidene kadar uyustu.kliniginde ise büyük ekran plazma var iceride o sünneti yaparken diyer doktor cocukla oynayip nu rahatlatiyor tüm islem boyunca yani..Bizde bekleme odasinda seyrettik oglusumuzu sonuc olarak cocuk kosarak yanimiza geldi ..Eve varinca hemen o uyusuklukla cisinide yapti..Anliyacagin cok rahat bir sünnet yasadi.Ilk gecesinde haliyle sancilari oldu fakat bekledigim gibi degildi..Kesinlikle cok memunum ..tavsiye ederim:nazar:

selam, 2.5 aylık bi oğlum var. bi kaç ay sonra sünnet yaptırmak istiyoruz, ama kolay kolay kimseye güvenemiyoruz, önerdiğiniz bi hastane ya da doktor var mı acaba????

merhaba oğlunuzu sünnet yaptırdınız mı vede kime bizde oğlumuzu sünnet ettirmek istiyoruz şu an 5 aylık bide nasıl oluyor genel anestezi mi lokal mi deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim.şimdiden teşekkürler.

merhaba oğlunuzu sünnet yaptırdınız mı vede kime bizde oğlumuzu sünnet ettirmek istiyoruz şu an 5 aylık bide nasıl oluyor genel anestezi mi lokal mi deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim.şimdiden teşekkürler.

cvp gelmemıs sorunuza. Bende 7 aylık oglumu onumuzde kı hafta yaptıracam. sız yaptırdınız mı nasıl? nelerle karsıalstınız?

yaptıramadım canım yaa, eşimi ikna edemedim bi türlü, bi derdi olur çocuk anlatamaz diyor da başka bişi demiyo, seneye yaza kaldı artık:KK43:(

selam ilenia..öncelikle oğlunun sünneti mübarek olsun..bende izmir karşıyakadan takılıyorum.bu bahsettiğin doktor AYDIN MEVSİM.kendisi hangi hastanede çalışıyor acaba.benimde beş aylık oğlum var ve bende kısa sürede sünnet olmasını istiyorumda. şimdiden teşekkür ederim.

benim oğlum 3,5 aylıkken sünnet oldu..tam 3.günde banyosunu yaptırıp normal bezle bağladık altını...çok çabuk iyileşti..ama çok hareketlenmeden yaptırmak lazım..şimdi 5 aylık...şu an olsa nasıl zaptederim diye düşünüyorum.. hatay da atilla anar diye çocuk cerrahı var..biz onun muayenehanesinde yaptırdık...lokal anestesiyle..bebeğim hiç bayılmadı...bişey de hissetmedi..sadece anestezinin etkisi geçince yarım saat hiç durmaksızın ağladı..o kadar...calpol verdim 2 kere...gece de normal her geceki gibi uyudu saatinde ve hiç huysuzlanmadı...biz çok şükür kolay atlattık..şimdi küçük bi erkekim var artık...darısı tüm erkek annelerine..

selam ilenia..öncelikle oğlunun sünneti mübarek olsun..bende izmir karşıyakadan takılıyorum.bu bahsettiğin doktor AYDIN MEVSİM.kendisi hangi hastanede çalışıyor acaba.benimde beş aylık oğlum var ve bende kısa sürede sünnet olmasını istiyorumda. şimdiden teşekkür ederim.

bızde sunnetımızı 7 aylıkken AYDIN MEVSIM e yaptırdık.gercekten cok memnun kaldık.lokal anestezı ıle hıc bısey hıssetmeden gule oynıya sunnet oldu.aydın beyın muaynanesı karsıyaka gırne caddesınde cocuk cerrahı klınıgı dıye gecıyo.bırde cınarlının cocuk cerrahı oradada calısıyo.ınternettede sıtesı var zaten aydın mevsım dıye gırersenız doktoruda muaynaneyıde gormus olursunuz.bence kesınlıkle bıran evvel yaptırın bız ıyıkıde yaptırmısız dıyoruz.anestezı gecınce bıkac saat huzursuz oldu o kadar.cocuk ne kadar buyurse o kadar problem oluyo.

Biz önümüzdeki hafta içinde mutlaka yaptırıcaz artık sünnetini, çünkü pipisi bitikmiş yavrumun, ve dün akşam şişti, kızardı, tabi bugün hemen doktorda aldık soluğu, iltihabını temizledi falan, çok canı yandı ama kuzumun, ve hemen sünnet dedi, çocuk doktorumuzda bize AYDIN MEVSİM İ tavsiye etti, ssk yı karşılıyormu, bilginiz varmı????????

Biz önümüzdeki hafta içinde mutlaka yaptırıcaz artık sünnetini, çünkü pipisi bitikmiş yavrumun, ve dün akşam şişti, kızardı, tabi bugün hemen doktorda aldık soluğu, iltihabını temizledi falan, çok canı yandı ama kuzumun, ve hemen sünnet dedi, çocuk doktorumuzda bize AYDIN MEVSİM İ tavsiye etti, ssk yı karşılıyormu, bilginiz varmı????????[/QUOTE

maalesef cnm sıgorta 7 yasından once yapılan sunnetlerı karsılamıyor.bende cok arastırmıstım.bız 1 yıl önce 450 tl ye yaptırdık aydın beye.bıran once halledın derım cunkı o bıtık sureklı tekrarlıyor sonra ve cocuk buyudukce acma ıslemıde daha zor oluyo.cekecegınız sıkıntı 24 saat.sonra kurtulmus oluyosunuz...

benim yeğenim geçen ilkbaharda gaziemir gazikent polikliniğinde oldu, çok da kolay atlattı hem de 3,5-4 yaşında olmasına rağmen. bir bayan doktor varmış, çok ilgiliymiş.

en önemlisi kücükken yaptirmak bende beyimi dinlemedim beklettim 3 hafta önce oldu 6 yasinda cok zor oldu bebekken yaptiranlar cok memnun
gercektende psikolojileri alt üst oluyor benim oglum neler neler dedi bana.sakin beklemeyin 0. 6 ay arasi hemen yaptirinnn sünnet

X