ağdayla alamıyorum yardım=(

K

kokoshatun

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi kokoshatun
kızlar bugun hırs yaptım sesunun hazır ağda bantlarıyla ağda yapmak istedim ama jiletten döndüğüm için canım çok yandı üst kısmı aldım ama yanları alamadım çok canım acıdı yapıstırıom cekıorum alıo ama cok az ole olunca oralar yapış yapış almakta zorlanıorum ellerım heryerım yapıs yapıs oluyor napabılırım ustlerı alıp altlar kalcak mı=( şimdi temizleme mendiliyle sildim birazdan yıkayıp tekrar yapmayı düşünüyorum ama zaten çok acıdı ve kabardı napıcamm ben kızlarrr altları almanın kolay yolu yok mu?

• Konu Sahibi kokoshatun
Eldiven tavsiye ederim.

• Konu Sahibi kokoshatun
eldivenle almayı bende çok istiyorum ama eldivenle alınacak kadar yumuşak diil çok sert oluncada eldivene gelmiyor malesef biraz önce tekrar yaptım uff nasıl kanadıı annem kanaması iyi dedi kökleri ölür azalır dedi aldım baya ama tamamen tertemiz olmadı 3-5 kaldı iki üç gün sonra tkr alıcam ya da kalanları makinayla alsam ii olur ama ona cesaret edemem galiba...

• Konu Sahibi kokoshatun
bugün ağda günü mü yaw:))ben de az önce işlemi tamamladım tertemizim ve çok mutluyum...bahsettiğin ağdayı ben de beceremiyorum canım..aynen bahsettiğin gibi oluyor yapış yapış olması canının acıması bir yana bir de tamamını alamıyorsun çok sinir bozucu...sana tavisyem şu en ucuz en eski ağda var ya çamsakızı onu dene...ben de teyzemin tavsiyesiyle onu denedim bir kaç aydır çok rahatım...uygulamasının daha zor olduğunu düşünürdüm hep ama daha kolaymış...en azından bi yapıştırdınmı tamamı geliyor kılların.çektiğimiz acıya değiyor bari...

bi dahaki sefere onu dene bence canım...
yerimseniben

• Konu Sahibi kokoshatun
üst tarafları bezle yapılan ılık ağdayla,alt tarafları da çamsakızı veya başka bir markanın (aman sesunun el ağdasını alma ben hiç memnun kalmadım çok sert erimiyor) el ağdasıyla yaparsan gayet kısa sürede işini bitirirsin. çok da temiz oluyor, tüy müy kalmıyor pürüzsüz oluyor bu şekilde bir dene bence, alt tarafları el ağdasıyla almaktan da korkma aman aman bir acı olmuyor. ağda yapmadan önce de pudra sürmeni tavsiye ederim daha iyi alınıyor tüyler. koltukaltı için de aynı şey geçerli...

• Konu Sahibi kokoshatun
Cnm jilet sonrası acıyacak dayanacaksın artık..Bence almaya çalış eğer eline yapışıyorsa o ıslak yaglı mendile ellerini çok hafif yağlandır daha rahat alırsın..Ve bir defa ağdayla aldıktan sonra 2.sefer ağdayla aldıgında bu kadar acımayacak tatlım..Ben jiletle aldıgım zamanlar tüylerimi uzatıp agdadan birgün önce bacaklarıma ya da alacagım bölgeye nemlendirici krem uyguluyorum daha az canım yanıyor ama birgün önce uyumadan önce uygulamalısın

• Konu Sahibi kokoshatun
teşekkür ederim hepinize arkadaşlar evt hazır siğ ağda bantları tam almıyor tek tükte olsa kalıyor biliyorum çamsakızını annem kullanırdı ama çok acıtıyor dedi arkadaşım olmassa onu deniim nasılsa bi daha jilete dönmicem hepsini denerim tek tek... bu el ağdası dediğiniz ne oluyor arkadaşlar ben bilmiyorum onu=( pudra yaparsam sanki tene yapışmayacakmış gibi geliyor bana yanılıorum galiba=) nemlendirici kren zaten her gün sürerim ben tüm vücuduma ama acıı azalltıgını hiç farketmedim farkında olmadan ii bişi yapmışım o zaman=)

• Konu Sahibi kokoshatun
canım eğer canın ağdada acıyorsa canın tatlıdır demekkiii ve neyle alırsna al acır kafamçokkarıştı

eldiven tüyleri az seyrek olanlar için ideal

ama bird eşu var jiletle aldıktan ilk seferkinde canın daha çok acır

ama bidahaki ay tüyler ağdayla alındığı için güçsüz çıkar :içelim:

• Konu Sahibi kokoshatun
tatlı galiba canım=) ustler gayet guzeldı ama altlar ve yanlar cok acıdıı bırde su oldu hazır sır agda oldugu ıcın bır kerede hepsını almıyor aynı bölgeye 3 4 defa yapmak gerekiyor öyle olunca oraya bera felan çöküyor çok kızarıyor bı kerede hepsını alsa o kadar acımaz galiba...:içelim:

ayy benmde hiç cesaretim yok ya almaya ama çok isterim yaa.. sizden biras guç aldım gibi süslü03 inş bende denicem başarırım.. vee kocama sürpriz yapmış olurum :jeyyar:

kızlar hazır agdayı yapmışken bakla kabugununun suyunu çıkarıp sürün yarım saat bekleyip yıkayın her agdadan sonra uygulayın önce seyrekleşecek sonrada yok olduklarını göreceksiniz inşallah ve ablanıza dua edeceksiniz

hazır ağda bantları kullanma. cildin hassas ise sonuç felaket olur. sadece bacakların için kullanabilirsin. sir ağda özel bölge için özellikle evde asla kullanma ve iki defadan fazla asla yapıştırma. evde ağda yapacaksan sesu ılık ağda kullan. ısıt bir bıçak yardımıyla sür ve bez yapıştırıp cek. benim tavsiyem utanma sıkılma ve sir ağda yapan hijyenik temiz ve usta birini bulup git ona yaptırır. hazır ağda bantları cildi felaket tahriş ediyor. evde 3 saatte yaptığın ağda dışarıda sadce 20 25 dakika sürüyor. hem de tüm vücut. ben bir yıldır bir salonda yaptırmaya başladım ve bugüne kadar harcadığım emege kan ter içinde kalmama yanıyorum. amma büyük kolaylıkmış.hatta azalmaya başladı tüyler. hiç evde uğraşmayın derim.

Hazır ağda bantı kullanma bence canım.
O yüzden her yer yapış yapış olmuştur.
Kutu ağdalardan al ve kendin ısıt,spatulasıyla sürüp yine ağda bezi yapıştırıp çekersin.
Yani alamadığın kısımları bir anda değilde azar azar sürüp alırsan daha iyi olur senin açından.
Bende sir ağda kullanıyorum ve çok memnunum.
Epilatör daha fazla acıtıyor açıkçası.

bencede epilatörler daha fazla acıtıyor

aslında okadar çok acımazda jiletle alındığı için şimdi tüyler güçlü bi seferlik çok acıycak

emla krem denesene süprizzzzz

bende jiletten epilatöre dönmüştüm ilkinde tabiki canım çok çok acıdı
ama şimdi gayet rahatım o kadar çok fark oluyo kii jilet ve ağda/epilatör arasında tüyler bakımından sırf o yüzden bi kereliğine o acıya katlanılır

en iyisi kuaföre gidip aldırmak diyolar profesyönel birinin ellerine kukunu bırakcaksın yolsunda yolsun :nazar:

canım bende jiletten ağdaya döndüm senin gibi çok canım acıdığı için jilet kolay geliyordu ama canıma yetti her seferinde onunla uğraşmak zor geldi. kuzenim anestol diye bir krem tavsiye etti onu nette araştırırken emla diye bir başka krem buldum onun daha etkili olduğunu okudum yazdırdım hemen aldım kullandım bana bir tüp yetti gittim ağdacıya ve hiç birşey hissetmedim sadece kıl köklerinin sesini duydum o kadar şimdiye kadar kaybettiğim zamana acıyorum

Emla Kremin kullanımı :
ağda işleminden yarım saat 45 dkka önceden kremi sürüyorsunuz ve hava almayacak şekilde streç filmle yada içinden çıkan bantlarla (Kendi bantları yeterli olmuyor streç film en iyisi) ağda ypılacak bölgeyi sarıyorsunuz. kesinlikle hava almaması gerekiyor. yanma acı uyuşukluk vs... hissetmiyorsunuz bu sırada. yeterince beklettikten hemen sonra streç filmi çıkarın ıslak mendilleve kuru mendille kremin fazlasını silin. NOT: eğer ağdayı evde kendiniz yapacaksanız size bir ip ucuda vereyim bikini bölgesine ağdayı sürmeden önce biraz bebe pudrası serpiştirin ve pudrayı yayın. daha sonra ağdayı sürün. bunun sebebi bikini bölgesei çok hassas olduğundan ağdanın deriye değil tüylere yapışmasını sağlıyor. sonra ağdanızı sürün ve çok beklemeden ve yapıştığından emin olduktan sonra çekin acı sızı hiç birşey hissetmeyeceksiniz. Muhteşem birşey

ya bu ağda işi benim de başıma bela... Emla krem denedim ama sonuç alamadım, emla kremle ilgili olan başlığı da takip etmiştim acaba nerede yanlış yaptım emin olamadım.kesinlikle hava almayacak öyle mi? öyle sarmayı nasıl becerdin nina? :KK43:

Son düzenleme:
X