Sayfa: 1/18 12311 ... SonSon
Toplam 175 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2008 bebeklerinin doğumgünü hazırlıkları...

1. Konu Sahibi : handerya #1

2008 bebeklerinin doğumgünü hazırlıkları...

Kızlarrrrr
    Bebişler büyüdü artık bebek bile denemez abi oldular ve doğumgünlerine çok az zaman kaldı buradan neler yapıyoruz takip edelim,fikirlerimizi paylaşalım...

2. Konu Sahibi : handerya #2
    Giriş tarihi
    Jun 2008
    evet deryacım bizimkiler abi kızlarımızda abla oldular ben pek hazırlık yapamıcam hazıra koncam ama doğum gününden sonra muhakkak resimlerimi eklicem buraya :))

3. Konu Sahibi : handerya #3
    Dün yavaş yavaş d.günü alışverişlerine başladım 1 şeklinde mum,çeşitli ebatlarda ve şekilllerde rengarenk bir sürü balon,komfeti bir de d.günü pastasını üfleyen bir erkek bebek biblosu aldım pasta üzerine koyacağım (yer kalırsa)..
    D.günü kıyafetlerimizde bir değişiklik yapıp başka bir şey beğenmezsem hazır resim çeker eklerim.. Papyon veya kravat takıyım diyordum ama vazgeçtim daha yaşına uygun olmalı diye düşündüm pantolon askısı aldım onu takacağım..

4. Konu Sahibi : handerya #4
    Ben Teo'ya böyle bir resim hazırladım bunu buzdolabı magneti olarak bastıracağım ve d.gününde gelenlere hatıra olarak vereceğim

5. Konu Sahibi : handerya #5
    Giriş tarihi
    Mar 2008
    ayy maşallah yerım ben bunu yaa cok guler yuzluu yaaa ... allah bozmasın allah yuzunu hep guldursun teoşumun

6. Konu Sahibi : handerya #6
    Alıntı cemredeniz kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    ayy maşallah yerım ben bunu yaa cok guler yuzluu yaaa ... allah bozmasın allah yuzunu hep guldursun teoşumun
    Tsk ederiz deniz teyzesi aminnnnnn! Teoş güleryüzlü ama ben özellikle gülen resimleriyle yaptım insan bakınca içi açılıyor gülesi geliyor diye..Daha halaaa magnet için yer bulamadım yapanlar 1000 adet yapıyor o da çok fazla tabi,bi sitede buldum bakalım sayısını soracağım..

7. Konu Sahibi : handerya #7
    Giriş tarihi
    Feb 2007
    maşallah canım oğluna çook tatlı...
    evet yavaş yavaş büyük gün geliyo çok sabırsızlanıyorum. kafamda birsürü plan var müziklerin ayarlanması, süslemeler,pasta vs. birsürü şey işte

8. Konu Sahibi : handerya #8
    Aaaa evet müzik olayı hep sona bırakırım böyle şeyleri hemen ayarlanır diye sonra da hep unuturum bende şimdiden bir cd hazırlamayı düşünüyorum oğluşumun ve bebeklerin en sevdiği yada sevebileceği şarkılardan oluşan..

Bir de doğduğundan itibaren en hoşuma giden fotolarından oluşan bir slayt hazırlayacağım d.günü boyunca ekranda dönsün dursun..

9. Konu Sahibi : handerya #9
    Ben en sonunda 1 şeklinde olan pastalarda karar kıldım bundan sonraki senelerde onun isteğine göre yapılacak nasıl olsa örümcek adamlı,süpermenli vs.. 1 şeklinde olsun ortada oval bir şekilde resmi olsun istiyorum ve üzerinde süslü bir şekilde adı yazsın,bende küçük bir not koyduracağım..
    Kızlar sizce hangisi daha güzel ben en çok 3. pastayı beğendim ama sizce?

10. Konu Sahibi : handerya #10
    Giriş tarihi
    Aug 2007
    deryacım benim kızım olduğu için benim hemen gözüme çiçekli böcüklü olan çarptı
    ama teo için bencede 3 numalı çok daha iyi olur

Sayfa: 1/18 12311 ... SonSon