2008 bebeklerinin doğumgünü hazırlıkları...

handerya

Zeytinim benim!
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2007
3.711
5
Kızlarrrrr
Bebişler büyüdü artık bebek bile denemez abi oldular ve doğumgünlerine çok az zaman kaldı buradan neler yapıyoruz takip edelim,fikirlerimizi paylaşalım...

evet deryacım bizimkiler abi kızlarımızda abla oldular ben pek hazırlık yapamıcam hazıra koncam ama doğum gününden sonra muhakkak resimlerimi eklicem buraya :))

Dün yavaş yavaş d.günü alışverişlerine başladım 1 şeklinde mum,çeşitli ebatlarda ve şekilllerde rengarenk bir sürü balon,komfeti bir de d.günü pastasını üfleyen bir erkek bebek biblosu aldım pasta üzerine koyacağım (yer kalırsa)..
D.günü kıyafetlerimizde bir değişiklik yapıp başka bir şey beğenmezsem hazır resim çeker eklerim.. Papyon veya kravat takıyım diyordum ama vazgeçtim daha yaşına uygun olmalı diye düşündüm pantolon askısı aldım onu takacağım..

Ben Teo'ya böyle bir resim hazırladım bunu buzdolabı magneti olarak bastıracağım ve d.gününde gelenlere hatıra olarak vereceğim

ayy maşallah yerım ben bunu yaa cok guler yuzluu yaaa ... allah bozmasın allah yuzunu hep guldursun teoşumun

ayy maşallah yerım ben bunu yaa cok guler yuzluu yaaa ... allah bozmasın allah yuzunu hep guldursun teoşumun

Tsk ederiz deniz teyzesi aminnnnnn! Teoş güleryüzlü ama ben özellikle gülen resimleriyle yaptım insan bakınca içi açılıyor gülesi geliyor diye..Daha halaaa magnet için yer bulamadım yapanlar 1000 adet yapıyor o da çok fazla tabi,bi sitede buldum bakalım sayısını soracağım..

maşallah canım oğluna çook tatlı...
evet yavaş yavaş büyük gün geliyo çok sabırsızlanıyorum. kafamda birsürü plan var müziklerin ayarlanması, süslemeler,pasta vs. birsürü şey işte

Aaaa evet müzik olayı hep sona bırakırım böyle şeyleri hemen ayarlanır diye sonra da hep unuturum bende şimdiden bir cd hazırlamayı düşünüyorum oğluşumun ve bebeklerin en sevdiği yada sevebileceği şarkılardan oluşan..

Bir de doğduğundan itibaren en hoşuma giden fotolarından oluşan bir slayt hazırlayacağım d.günü boyunca ekranda dönsün dursun..

Ben en sonunda 1 şeklinde olan pastalarda karar kıldım bundan sonraki senelerde onun isteğine göre yapılacak nasıl olsa örümcek adamlı,süpermenli vs.. 1 şeklinde olsun ortada oval bir şekilde resmi olsun istiyorum ve üzerinde süslü bir şekilde adı yazsın,bende küçük bir not koyduracağım..
Kızlar sizce hangisi daha güzel ben en çok 3. pastayı beğendim ama sizce?

deryacım benim kızım olduğu için benim hemen gözüme çiçekli böcüklü olan çarptı
ama teo için bencede 3 numalı çok daha iyi olur

merhaba kızlar biz pastamızı sipariş ettik kıyafetlerimizide aldık balonlar aldım kalp li düz renkli ama şuu mumu bulamdım ayrıca doğum günü yazısınıda.....siz nerelerden aldınız....

3 nolu pasta süper. bende bikaç tane pastaya baktım ama daha karar veremedim çokta geç kalmak istemiyorum. evde yapıcam doğum gününü güzel değişik tarifler de buldum çok güzeller.

bu topiği yeni farkettim zaten 4 5 gündür pek giremiyodum
deryacım bencede 3. pastasüper
dediğim arkadaş sincanda oturuyo pastaneyi tam öğrenirim senin için 26 kişilik çıkmış senin koyduğun fotolardan ilkini yaptırdı o da 36 liraya
benimde menüm hazır şimdilik davetiyeyide yapıyorum yawaştan yeni fotolar çekmem lazım ama müziklerimizde hep hadise olcak heralde bayılıyo bizimki
kıyafet beğendim maaaşımı bekliyorum başlıcam alışverişe ,
ben davetiye bastırmıııcam hep arkadşlarımız geliiiceği için mail atıcam
herşeyi oluşturdum da alması kaldı pastamızda 1 şeklinde olucak inş

Tekrar tsk ettim Serpilcim.. Bence de 3 nolu pasta ama dün biraz daha baktım bakın bir de bunlar var...

Davetiye olarak geçen hazır davetiyelerden aldım 10lu,zarflı winnie,pooh falan var üzerinde eğer olur da yapmayı tasarladığım davetiyeyi yetiştiremezsem yani bastıramazsam falan onu kullanacağım ama yaparsam da seneye kullanırım dedim

Yaaa kıyafet konusunda bakıyorum bakıyorum kızlara göre şahane şeyler var ama erkeklerin ki belli şeyler yokmu kıyafet alan ekleyin fikir olsun,ben aldım bişeyler ama foto.makinesini annemlerde unutmuşum yarın eklerim..
Bu arada böyle yada buna benzer kendimizin tasarlayacağı resimli falan bir tişört nasıl olur kızlar...

deryacım bizde bi tshotun ön yüzüne ecenin resmini bastırıp arka yüzüne ece 1 yaşında yazdırmayı düşünüyoduk eşimle ben giyicektik ama çok mu abartmış olucam acaba diye bi sürü fikrimden vazgeçmek üzereyim:)
bu arada üzerinde efe yazan pasta war ya ben ona karar vermiştim bide aynı sitede cem yazan 1 nolu pasta var onuda çok beğenmiştim foto yükleyemiyoru şu anda
benim menüm şöyyleeeeeeeeee:
tuzlu:ponpon börek tarifini burdan aldım deniiiicem daha
haşhaşlı peynirli patatesli poğaça
yaprak dolması
SAlatalar:
patatesli toplar
mercimek köftesi
tatlılar:
pastası
kurabiyeler(renkli camşekerli bonibonlu bi kaç çeşit)
hindistan cevizli toplar

zaten akşam olllcağı için insanlar tok gelir o yüzden kalabalık bi menüm yok

canım bu pastalarda çok güzel bende geçen bu pastaları gördüm ve kararsızım seçme konusunda.
menümde tam hazır değil ekleyip çıkaracağım şeyler olacak
fok balık kurabiye
bonbonlu şeker kurabiye
sarma, börek bizim vazgeçilmezimiz kısır :)
civciv şeklinde patates
eşimde tramisu yapıcam dedi pasta var gerek yok dedim ama illa yapıcam diyo
bakalım artık dediğim gibi eklenecek çıkarılacaklar olabilir

deryacım hepsi çok güzel ...ama 3 nolu güzelmiş son ekldiklerinden efe yazan olanda çok hoşmuş....bizimki daha basit birşey koyarım resmini kıyafetimiz ise pemde nişanlık.....

my.php
[/URL][/IMG]

arkadaşşar işta pastamız ama biraz daha değişiklik olacak...umarım güzel olur..

X