Anneler gününe Annesiz girenler, gelin burada dertleşelim :((

anne gene efkarlıyım bugün gene dertliyim omzuna ,eline, o bana hep gülen gözlerle bakan gözlerine o kadar ihtiyacım var ki
anne ben ne yapıcam ya bu hayattan her yanım bebek doldu benim halen yok:KK14::KK14::KK14:
anne anne seni çokkkkkkkk arıyorum sesini, seni ölesiye özledim annemmmmmmmmmm:KK14:
ne zormuş dayanmak anacım benim:KK25: seni özledim kokunu,
uykumdan anneeeeee diyerek uyanıyorum halen 5 seneden beriiiii:KK43::KK43:
yattığın yer cennet bahçelerinden bi bahçe olsun :KK43::KK43::KK43::KK14::KK14:
ahirette görüşmek nasip olsun bize inşlallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh........

annem anneler günü gene geldi ve ayrı yetten bu gün benim doğum günüm:KK14::KK14:
sen bundan 31 sene önce benim tekmelerimle doğuma gidip beni dünyayya getirmiştin anne o zaman senin kokundan başka koku bilmezdim senin sesinden başka ses duymazdım ahh annem kaç yaşına girdim gene senin sesine kokuna hasretim seni nasıl özledim bi bilsennnnnnnnn:KK14::KK14:
gene sensiz bi anneler günü ne annem var ne anneyim nede anne adayıyımmmm:KK43::KK43:
bu senede annem yok bundan sonrada olmayacak beni cennette bekleyecek annem inş orda buluşacağımmmmmmmm benim annem anacımla.........
cümle annesi olmayanların anneler günün sabırlar dilerim...:KK43::KK43:

Tam 8 senedir anneler gününü herhangi bir gün gibi yaşıyorum
Annmin öldüğü sene anneler gününde çok kötü olmuştum...
Sonradan umursamamaya çalıştım o günü...
Reklamları görmemeye, insanların anneleriyle ilgili konuşmalarını duymamaya ve de anneme olan özlemimi hissetmemeye çalışarak yaşadım...
Hep babama sarıldım , onun sağlığına şükrettim..
Hep bugünüme şükrettim..
Ta ki evlenip de yabancı insanlara karışana kadar..
Evlendiğimden beri anneme daha çok ihtiyaç duyuyorum...
Anneler gününde hiç kimseyi aramak istemiyorum...
Hele de annemin öldüğü sene anneler gününde bana hakaretler yağdıran kaynanamı hiç ama hiç aramıyorum ve aramayacağım:KK19:
Ben saf saf iyi niyetle sevdiğimin anası diye arayıp gününü kutlamak isterken onlar ailecek bana hakaretler yağdırdılar, annemi o iğrenç ağızlarına aldılar ,kullanmaya çalıştılar...
Sahipsiz bulunca üstüme yürüdüler..
Pazar günü de aramayacağım...
Hiç bir zaman da aramayı düşünmüyorum Allahım da aratmasın...

Yine acımı bastırıp hiç bişey olmamış gibi yaşayacağım
Reklamları görmezden geleceğim, ağlamamaya çalışacağım
Yapabilirsem eğer................................:KK14:

Son düzenleme:
babamı 18 yaşında beyin kanamasından sonra geçirdiği 3 ameliyat sonrası kabettim günlerce soğuk hastane koridorlarında bekledim dönsün çok istedim.Ama Dr.lar normal hayatına asla dönmeyeceğini söyleyene kadar konuşmayabilirim yürüyemeyebilir hatta aklı yerinde olmyabiir dediler bunları duyunca Allahıma dua ettim hayırlısı ne taraf ise o tarafa çevir acı çekmesin babam dedim.ertesi gün Hakve rahmetine kavuştu onu çok ama çok özlüyorum ve bu duruma sebep olanlarda babamın teyze çocuklarıydı şimdi baba tarafından kimseyle görüşmüyorum ne hala ne de amca hepsi birbirinin arkasından ağzı alınmayacak şeyler söyleyip sonra bişey olmamış gibi birbirlerinin dibinden ayrılmayan mahluklar... ve zaman geçti ablam evlendi ben annnemle tam 5 yıl aynı evde ev arkadaşı gibi olduk birbirimize nazımız geçerdi ve ikimizde çok inatçıydık ama zaman geldi evleneceğim gün çattı geçen ağustos ayında aileminde rızasıyla evlendim tüm hazırlıkları annemle yaptık hem üzgün hem mutlu... düğünden 2 ay sonra annem benim yanıma yerleşecekti ona ait bir oda vardı evimde ama olmadı yorgun bedeni dayanamadı... düğünümden sonra 1 haftalık tatil sonrası bursaya indiğim sabah hastaneye koştum annem kronik akciğer hastasıydı atlatır dedim grip yorgunluk dedim takip eden dr. aynı fikirdeydii benle ama olmadı düğünümden 13 gün sonra kaybettim anneciğimi.El öpmeye geleceğim eve anneciğimin cenazesine gelmek geçmez bir acı ve yara....Bu Anneleler gününde ziyaretine gitmeye gücüm olmadı gidemedim geçen yılki anneler günü fotoğraflarımıza baktım ağladım ağladım.Melek annem

Yokluğun o kadar acı ki annem, olmuyor kabullenemiyorum sensizliği..
Bazen uyku sırasında sesini duyuyorum sanki, uyanıyorum sesini duymanın heyecanıyla, gerçek gibi..
Öyle rüyalar görüyorum ki bazen, sanki bunların hepsi kötü bir rüyamış gibi mutluyum rüyam da.
Uyandığım da neden rüya diye ağlıyorum..
Çok mutsuzum annem çok, olamıyorum mutlu, olmuyor.. :KK50:
Benim mutsuzluğum sensizliktenmiş annem..
Uzak bir yerler de olsaydın keşke, yeter ki geri dönülmez bir yola bu kadar erken gitmeseydin.:KK14:

Allah ım hepsine rahmet , merhamet etsin...Toprakları bol ,kabirleri nur, mekanları cennet olsun.Üzerlerinde kul hakkı kalmasın

annem yarın ölüm yıldönümün ne zor geliyor bu günler bana bozağım düğüm düğüm 6 sene önce bugün ruyamda görmüştüm bizi bırakıp gideceğini o an demiştim annem gidiyor diye o gün gittin annem çok özledim seni .. offfffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff
ne yazsam yetmezzzzzzzzz ne söylesem hafifletmez acımııııııııııı ÖZLEDİM SENİ ÖZLEDİM HERGÜN DUA ETTİM SANA MEKANIN CENNET OLSUN ANNEMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:
YA ANNE olmuyor özlemim dinmiyor ki
anneeeeeeeee anneeeeeeeeeeeeeeee anneeeeeeeeeeeeeeeeeee

ahirette buluşmak üzere...:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

annem yarın ölüm yıldönümün ne zor geliyor bu günler bana bozağım düğüm düğüm 6 sene önce bugün ruyamda görmüştüm bizi bırakıp gideceğini o an demiştim annem gidiyor diye o gün gittin annem çok özledim seni .. offfffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff
ne yazsam yetmezzzzzzzzz ne söylesem hafifletmez acımııııııııııı ÖZLEDİM SENİ ÖZLEDİM HERGÜN DUA ETTİM SANA MEKANIN CENNET OLSUN ANNEMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:
YA ANNE olmuyor özlemim dinmiyor ki
anneeeeeeeee anneeeeeeeeeeeeeeee anneeeeeeeeeeeeeeeeeee

ahirette buluşmak üzere...:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

Canım başın sağ olsun mekanı cennet olsun....

Valla her daim ailemin yok olduğunu düşünüyorum allahim ne büyük aci. Hep dua ediorum allahim nolur onlarin acısını bana benim acimi onlara yasatma. Hepinizin durumu cok üzücü rabbim hepinize dayanacak güç, annelerinizin sevgisini aratmayacak evlat sevgileri versin:-D

X