Babalar ve kızları...

hiç böle bi samimyetmz olmadı ben babama aşıgım diyemedim hiç..
benim için küçükken sadece korkuydu..
sadece şiddet ve nefret çnkü küçük yüreğimdeki daha yolun başındayken o acının ne demek oldunu bilmeden baNa yaşattgı için ..
ama genede babacım iiki varsn beni sevdini blıorum

çok güzel paylaşım teşekkürler ama
ben biraz eleştirel bir okuma yaptım sanırım.

1. evlenirken hiçbir kız babasının üzüntülü halini
damadını istemedi diye yorumlamaz. en azından çoğu diyeyim.

2. 55 yaaş çoooookkkk erken olmuşş... senağlama

kızı 55 yasında ama

babam bnm yhaaa ilk aşkımmm... BELKİ HAYATIMA BİRÇOK PRENS GİRECEK AMA KRAL HEP BABAM OLACAK!!!

Hiç bir zaman baba sevgisini tadamamış biri olarak bu yazıya biraz uzağım ama kızlarım ile babasının arasındaki ilişkiye bakınca adeta imreniyorum. Kız çocukları için babalar gerçekten başka oluyor.Babaların yerine kimse tutamıyor...Keşke ben de o duyguları tadabilseydim.

Sevgili babacigimi rahmetle aniyorum..kizimin babasini ise mumkun olsa da tamamen hayatimdan silebilsem..

çok güzel,paylaşım için sağolalkisalkisalkis

süpermiş yaa :2: ben babama çok düşkünüm ama buna rağmen zmanla yaptıgım hatalar olmuyor değil böyle konularda yazılarda içim çok kötü oluyor onlar hayatdayken onların kıymetini bilmek çok önemli inşallah ben keşkelerle hatırlamam annemide babamıda onları çok seviyorum opuyorumnanaktan sizinde emeğinize sağlık çok güzel bi yazı olmuş:çok üzgünüm:

Gercekten cok güzelmis cok etkilendim canım babama bende cok düskünüm cocuklugumdan beri hemde.. =((

:gitme::gitme:
canım babaaammmmm olumunekankayizsmile

benim babam toyota gibi adamm hihoyyyt yerim ki onu been :asigim:

:Saruboceq:babamla çok mutluyum ben çok şükür barıştıkta eski baba kızın aynısıyızalkisalkisalkis

bu arada tekrar okurken babam aradı:))telapati kurdu heralde:))

ben babamla fazla samimi değilim benim için böyle düşündüğünü sanmıyorumm

X