Doğuma Hazırlık 13.hafta da cinsiyet kesin belli olurmu

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
ayy cok heyecanlı ıns bende o gunlerı görürümm.önemlı olan saglıklı olması elbette bu tartısılmaz.ama cinsiyette isim esyaalr konusunda önemlı oda ayrı bir heyecan

13. haftada beli olabilir tabiki neden olmasın bazısı 5. aya kadar göstermez
bazısıda erkenden gösterir

ama şöyleki doktorun tahmini kız yönündeyse değişme olasılığı daha yüksektir
ablamında bebeğini 12. hafta 4 boyutluda kıza benzetmişti doktoru ama 16. haftada gördükki erkekmiş :))
benimkinide doktorum 12. haftada erkeğe benzetmişti
16. haftda gördükki erkekmiş

doktorlar bu benzetmeyi kemik yapısına bakarak yapıyolar bunuda gözardı etmemk lazım

benim 12. haftamda doktorum kız dedi. Kolay kolay yanılmam ama kesin cinsiyetin belli olduğu tarihler 16. haftalıkkenmiş.
Şu an 29. haftamdayım ve hala kız... Kesin yani.. Doktorum 12 haftalıkken bildi.

benimde 16 haftalıkken kız dedi 27 haftalığım ve 4 boyutludada kız benim ikinci kızım allah sağlıklısını nasip etsin baska birşey istemiyorum .

Alla alla siz doktorlarınız ne kadar bilgi paylaşımcısıymış ya... okudukça şaşırıyorum... ben özellikle sormama rağmen 12+6 da hiç bişe söylemedi... :S
bir sonraki dr kontrolüm 17. haftamda o zaman bişiler görebilir mi dersiniz?

doktorun deneyimide çok önemli bence .ben ilk hamileliğimin 3. ayında öğrenmiştim,doktorum kıza benziyo şuana kdr pek yanılmadım ama yinede biraz daha beklemek lzm dedi sonuçta dr.yanılmadı kızım oldu.şimdi 2. hamileliğim 3 ayım bu perşembe doluyo bakalım bu sefer erken öğrenebilecekmiyim ......

Eğer doktorunun ultrosonu 3 yada 4 boyutluysa görebiliyor bende 13. haftada gittim kıza benzetti 15. haftada tekrar gittim %100 kız dedi.

13.hafta çok erken cinsiyeti öğrenmek için...
yanılma çok oluyo en kesin 19 yada 20.haftalarda belli oluyo.
bende 20.haftama kadar beklicem kısmet olursa.

12+5 de kız oldugunu söyledi 4 hafta sonra tekrar gidecez tahminimce değişmez çünkü erkek olsa belli olur sonuçta bi çıkıntı var doktorum öyle söyledi kızda yanılma olacağını zannetmiyorum..

bende 13+2 doktora gitmiştim . cinsiyetini göstermedi. kız gibi hissediyorum dedi. 16+5 haftalıkken gittim öğrenemedim cinsiyetini. şimdi 19 haftalık hamileyim daha doktora gitmedim. ara verdim. çünkü ultrosandan korkuyorum çocuğuma zarar gelmesin diye. hayırlısı olsun sağlıklı olsun eli ayağı düzgün olsun akıllı zeki doğsun önemli olan bu . hepimiz dua edelim çocuklarımız sağlıklı doğsun.

canım olmazmı iyi bir doktor biliyor bu işi.benim doktor 12.haftamda kız dedi.hala kız yanı

arkadaşlar bende 12 haftada sordum doktoruma erkeğe benziyo dedi 16 da sordum kıza benziyo dedı sasırdım kaldım şimdi 20. haftayı beklıyorum ayrıntılı usg için orda daaha net bellı olacak çünkü hayrlısı olsun önemlı olan sağlıklı olması oğlum var bu da kız olsun istiyorum inşallah

uzman tv de kaan kocatepe 16. haftadan itibaren kesinlesir dedi. 12. haftada cinsel organ a bakarak degil, vaziyet ve yapisina gore soyleyebiliyorlarmis kimi zaman ama kesin degilmis. 16. haftada cinsel organi gorerek soyluyorlarmis ve bu kesinmis.

13 ve 15 haftada erkeğe benziyor demişti 17 haftada net kesin erkek dedi 23 haftalık oldum hala erkek dedi bence doktorun deneyimine ve ultrasona bağlı bende ilk erkeğe benziyor dediğinde kimseye söyleyemedim.kısmet sağlıklı kucağımıza alırız inşallah.

X