Doğuma Hazırlık 13.hafta da cinsiyet kesin belli olurmu

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
kızlar benimde 12+1 de dr.a gittiğimde bebek 13 haftalık tı usg ye göre dr. iki bacağın arasında çıkıntı var dedi.baktı göbek kordonu değil dedi %80 erkek dedi. bakalım 16.haftada tekrar kontrol var o zaman kesinleşir.

Bende cuma günü gittim.14+1 günlüktüm.Dr.erkek olabilir ama kesin konuşmuyorum karıştırabilirim dedi.Çatlıycam meraktan:) Ne olcağını öğrensem ona göre renk,isim seçimlerine başlamak istiyorum Allahın izniyle...Kimisi erkek çabuk gösterir o erkektir dedi,kimisi karışması yüksek ihtimal kız çıkar dedi.Beklemek ne zormuş ya...Fikri olan var mı

kızlar benimde 12+1 de dr.a gittiğimde bebek 13 haftalık tı usg ye göre dr. iki bacağın arasında çıkıntı var dedi.baktı göbek kordonu değil dedi %80 erkek dedi. bakalım 16.haftada tekrar kontrol var o zaman kesinleşir.

Canım yazdığın tarihe baktım da,çoktan bellidir artık.Doğru tahmin etmiş mi dr.un.Erkekmiy miş

bana 10 haftalıkken erkeğe benziyoo dedii doktorumm
ve 17 haftada kesin erkekk dendii

benim doktorumda 12 haftalıkken erkek dedi. ALLAH ın izniyle 34 haftanın içindeyim cinsiyetinde bi değişme olmadı hala erkek.. ama şöle bi durum var. bazı bebekler çok geç gösteriyor herkezin ki hemen hemen aynı haftalarda öğrenilmiyor. bi çok tanıdığım var 8 ci ayına kadar cinsiyetini öğrenemeyen

13 haftalıkken erkeğe benziyor dedi çıkıntı var dedi.17 haftada kesin erkek dedi dr. deneyimliyse genelde benzettiği çıkıyor.

ben 16.haftada cinsiyetini öğrendim dr erkek dedi 25 .haftadayız değişmedi oğlum olcak erkek çocuklar erken anlaşılıyo kızlar pek göstermiyolar cinsiyetlerini

Kızlar çok saolun.Tabiki hepimizin temennisi önce sağlıklı olmaları..Haftaya gidiicem,sanırım öğrenebilirim.Bugün 14+6 yım.Öğrenince buraya mutlaka yazıcam..

Şimdi nekadarlık oldun?Gittin mi tekrar dr.a?Ben bugün tam 16+0 ım yarın dr.a gitcem bakalım ne dicek.Çatlıycam meraktan

beim doktorum14haftalıkken daha çok erkeğe benzio ama kesn deil bence kız demişti. 18. haftada %100 kız, sen erkek doğur yatak odasını çilekten ben alıcam dedi. bizim topikte 12-13 haftalık yapılan tahminlrn çoğu ilerleyen haftalarda cinsiyet deişti. hatta espri konusu olmuştu 2010'un en sürpriz seven bebekleri bizimkiler die. kararbiber01 de ii bilir:) o yüzden ben erken dönemlerdeki tahminlere pek güvenmiorum...

13 haftalıkken oğlum olacağını öğrendim.
bir hafta sonraki kontrolumde kıza benzediğini,kesin birşey diyemeyeceğini söyledi.
sizce hangisi doğrudur ?

bende bugün gittim dr kız dedi 1 kızım var zaten içim bi tuhaf oldu ben erkek hissediyordum umarım yanılmıştır bu arada 13 haftalık hamişim 2 li test te söyledi altan cebeci dr yanılmasını çok istiyorum bende tabi hayırlısı yinede

bugün 2'li testi yaptırdım......
röntgen dr.u kız gibi gördüm bakalım dr.un ne diyecek dedi.....gösterdim dr.a ama herşey normal dedi cinsiyet için birşey demedi.....

Canım, bende 13. haftadayım, 2 test için çapaya gittim dr. %80 kız dedi. Ama ben hala kızım diyemiyorum, içimde bir kuşku var, bence acele etme, Allah sağlıkla dünyaya getirsin yeter. Nasılsa Rabbim izin verirse öğrenicez kızmı erkekmi :KK66:

13+5 günlük hamileyim arkadaşlar dün doktora gittim kız olabilir dedi kesinmidir gece heyecanımdan uyuyamadım çok sevindim ama herkes çok erken sevinme o kadar diyor sizce yanılma payı olabilirmi ne olur bana bu durumda olan arkadaşlar yardım etsinfisfisfisfisfisfisfisfisfis

Bende 13+3 de gittim direk kiza benziyo dedi bacak arasi duz dedi ama net degil tabi dedi bir kizim var hayirlisi olsun hayirli evlat olsunlarda bidahaki kontrolde bakicaz artik ama bende kiz olduguna eminim

X