Doğuma Hazırlık 13.hafta da cinsiyet kesin belli olurmu

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Bende onuç haftalık olunca ogrencem cinsiyetini doktor bi tahmin yaparım dedi ama endişelerim var haftası erken oldugu için tahminde yanliş çikarmi diye karasızım :44:

11 haftada kesin olarak ogrenmistm

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

13+6da oğluşum olacağını öğrendim.Şimdi 18+0 dayım ve dün yine randevum vardı yine erkek dedi doktorum:)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

ben de oğlum olacağını 11+ 4 te öğrenmiştim. Doktorum yanılma payı olmadığını söylemişti. şimdi 28+0 dayım değişen bişi de olmadı :))))))

11 haftalıkken başka bi doktor %70 kız dedi 12+5 ken benim doktorum %99erkek dedi hatta eşim sevinince bi daha sordum kesin erkek bebek dedi..şimdi 16.haftayı bekliyorum bakalım

13 haftalıkken erkek dediler 17.haftada kesin erkek dediler.. genelde ilk tahminler doğru oluyor....

Şuan 18 haftalık olduk ve ayrı zamanlarda gittiğim 5 ayrı doktor da hala oğluşumuz olacağını söyledi☺️

Dr 12 haftalıkken kıza benzio dedi , 14 haftalıkken başka doktor erkeğe benzio dedi, 16 haftalıkken kız dedi yine artk kafam karıştı iyice ...

Bu konu yu yeni buldum bende cok merak ediyorum pazartesi doktora gidicem cinsiyet icin ozele 13+4 olcak belli olurmu diger iki gebeligimde hic yanilma olmadi dogru cikti

Bende bugün 13+3 hamileyim. bir tane oğlum var. cinsiyetini sordum doktor neyim olduğunu sordu ve söylemek istemedi hatta söyleyecektim bişey gördüm söylemeyeyim dedi. sen şimdi gidip bişiyler alırsın dedi. sizce ne düşünmeliyim. hayırlısıyla bi kızım olmasını istiyorum. doktora da bunu belli ettim.

Bende bugün 13+3 hamileyim. bir tane oğlum var. cinsiyetini sordum doktor neyim olduğunu sordu ve söylemek istemedi hatta söyleyecektim bişey gördüm söylemeyeyim dedi. sen şimdi gidip bişiyler alırsın dedi. sizce ne düşünmeliyim. hayırlısıyla bi kızım olmasını istiyorum. doktora da bunu belli ettim.
Usg foton varsa elinde. Nub teorisi başlığına atsana. Orda tahmin ederler. Ya da buraya yükleyebilirsin.

Usg foton varsa elinde. Nub teorisi başlığına atsana. Orda tahmin ederler. Ya da buraya yükleyebilirsin.
ay canım çok teşekkür ederim en kısa zaman yükleyeceğim. meraktan çatlıycam. akşam uyku uyuyamadım düşünmekten acaba doktor ne demek istedi diye. herkese soruyorum yorum alıyorum çoğunlukla erkektir o zaman diyor.

ay canım çok teşekkür ederim en kısa zaman yükleyeceğim. meraktan çatlıycam. akşam uyku uyuyamadım düşünmekten acaba doktor ne demek istedi diye. herkese soruyorum yorum alıyorum çoğunlukla erkektir o zaman diyor.
Bana da öyle geldi ama ümitlenmemen için söylemedim canım. Allah gönlüne göre versin inşallah

13+5 günlük hamileyim arkadaşlar dün doktora gittim kız olabilir dedi kesinmidir gece heyecanımdan uyuyamadım çok sevindim ama herkes çok erken sevinme o kadar diyor sizce yanılma payı olabilirmi ne olur bana bu durumda olan arkadaşlar yardım etsinfisfisfisfisfisfisfisfisfis
Canim ben 14.hafta da öğrendim ve doğru çıktı tabiki yanılma payı olabilir ama doktorlar kemik yapısından bile biliyorlar....Inşallah sağlıkla kucağına alırsın...

Canim ben 14.hafta da öğrendim ve doğru çıktı tabiki yanılma payı olabilir ama doktorlar kemik yapısından bile biliyorlar....Inşallah sağlıkla kucağına alırsın...
bende 13+3 gittim söylemek istemedi bi dahaki ay kesin bakalım dedi genelde bu haftalarda kesin olmuyor canım üzgünüm

Ben de cts gunu gittim 13+1dim doktorum bakmaya tenezzul bile etmedi 17. Haftada bakalim dedi daha kesin olurmus. Tabi herzaman yanilma payi var kuzenim kiz bekliyordu baya da sevinmislerdi :emir_bebek:kesin demisti doktoru sonradan erkek oldugunu ogrendiler. Olabiliyor bazan.. Saglikli dogsunlar da :KK36:

X