Cilt Bakımı Ürünleri Buğday özü yağı kullanan var mı aranızda?

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

**garfield**

Guru
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2007
1.561
9
42
Kızlar merhaba, bugün aktara gittim

kantaron yağı alacaktım. cilt lekelerine iyi geliyo diye okumuştum burda. Adam bana "buğday özü yağı" önerdi.

kullanan var mı aranızda?

özünü bilmiyorum ama buğday yağı cilt lekeleri için, araştırmıştım internetten. sende google da araştırma yap istersen. hatta gidip bende almıştım ama bişeyleri düzenli kullanamama problemim olduğu için bir kenara atıldı gitti. ama kullananlar işe yaradığını söylüyor, düzenli kullanmada tabii. kantaron yağı geçmiş lekelerden daha çok taze yara ve yanık yağı gibi bişey, yani yaranın iyileşmesini hızlandırıyor ve izinin kalmamasını sağlıyor, onunda her evde bulunması gerekiyor bence.

Bugday ozu yagi E vitamini icerir. Normalde cok kuru ve yipranmis ciltlere iyi gelir. Goz cevresi,dudak catlamalarina,dudak bakimi,catalasmis sac uclarina v.s. Ten rengini acma konusunda her hangi bir seyi duymadimCADIARZU,duzenli kullanimda bile,ama iyi nemlendendirici olarak rahatlikla kullanabilecegin bir yagi.

aktara gittim yine. orda bi kadın vardı. ben ceviz yağı ve buğdayözü yağını kullandım 1-2 yıl boyunca dedi. ve güneş lekelerinden kurtulmuş. hadi bakalım bi de ceviz yağı çıktı başımıza.

zaten göğüsler için de çilek yağı, lavanta yağı, rezene, karaüzüm çekirdeği,.....

derken bigün çileden çıkacam galiba

X