çocuğu olmayan anneler,anneler gününüz kutlu olsun

melekekim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2008
42
1
38
yarın anneler günü.herkes annesine güzel hediyeler almak için yarışta.yada en azından bir buket çiçek ve hediyelerin en güzeli olan o sözcükler;anne seni çok seviyorum...birde işin başka boyutu var.yani burda çocuk özlemiyle yanıp tutuşan anne olmak isteyen o mükemmel insanlar.evet bugün aslında herkesten çok sizin gününüz.çocuk özlemiyle yanan bu uğurda hayattan tat alamayan doktor doktor gezen herkesten türlü laflar duyan ama asla pes etmeyen her ay acaba bu ay oldumu diye düşünen eli öpülesi insanlar.inanın bana anne olmaktan daha kutsal bu mücadeleniz.bana göre herkesten daha çok annesiniz.hani derlerye cennet anaların ayakları altındadır diye,asıl cennet sizin ayaklarınızın altında.anneler gününüz kutlu olsun

evet bende bebegı olmayan annelerın anneler gununu kutluyorum .ve annesı olmayan bırı tarafından kutlanıyosunuz belkı buda bı nebze guldurur yuzunuzu .ALLAH ım inşallah tez zamanda hayırlısıyla sızlerede tüm isteyenlere bebişler verir

gözlerim doldu bianda bende bu guzel gunu bebegımle kutlamak ısterdim ama hayırlısı neyapalım ..bende anne olamayan anne adaylarının anneler gününu en içten dıleklerımle kutluyorum inşallah seneye bebeklerımızle kutlarız diyorum :)

bütün kadinlar ANNEDIR
annelerin anne adaylarinin ve anne olmak isteyen herkezin anneler günü kutlu olsun

rabbim insallah isteyen herkeze nasip eder bu güzel duyguyu

iyiki kadiniz
iyiki esiz
iyiki anneyiz

bende evlat haretıyle yanan bırı olarak burdaki bütün arkadsların aneneler gununu kutluyorum rabbım bızede tatdırsın ıns o guzel duyguyuuuuuuu

anne olmayı sabırla ve umutla bekleyen biri olarak anneler gününüzü en içten duygularla kutluyorum umarım bi gün bebişimizle kutlarız inşa.s.

çok güzel bir başlık olmuş alkisalkisalkisalkisalkisalkis bende anne olmak için meşakatli yollar kat etmesi gereken bir anne adayı olarak tüm annelerin ve benim gibi zor yollardan geçen tüm anne adayların anneler gününü kutlarıma.s.

2,5 yıl çocuk sahibi olmak için çabalayan biri olarak o anne adaylarını çok iyi anlıyorum.şimdi 34 haftalık hamıleyim ve inanın hep Allahıma isteyen herkese nasip etsin diye dua ediyorum.hiçbir kadının kucağının boş kalmaması dileğiyle.Anneler günümüz kutlu olsun...

ben de anne olmayı çoook isteyip de henüz nasip olmayanlardanım, hepimizin anneler günü kutlu olsun a.s.

yarın anneler günü.herkes annesine güzel hediyeler almak için yarışta.yada en azından bir buket çiçek ve hediyelerin en güzeli olan o sözcükler;anne seni çok seviyorum...birde işin başka boyutu var.yani burda çocuk özlemiyle yanıp tutuşan anne olmak isteyen o mükemmel insanlar.evet bugün aslında herkesten çok sizin gününüz.çocuk özlemiyle yanan bu uğurda hayattan tat alamayan doktor doktor gezen herkesten türlü laflar duyan ama asla pes etmeyen her ay acaba bu ay oldumu diye düşünen eli öpülesi insanlar.inanın bana anne olmaktan daha kutsal bu mücadeleniz.bana göre herkesten daha çok annesiniz.hani derlerye cennet anaların ayakları altındadır diye,asıl cennet sizin ayaklarınızın altında.anneler gününüz kutlu olsun

senağlamasenağlamasenağlamanegüzell yazmışsınnn
bende anne olmak istiyorummsenağlama

seni beklemek çok zor meleğim... yine sensiz 4.anneler günümü kutladım ve sen bu ayda biraz daha bekle dedin... 48 aya da girdik daha ne kadar bekliycem... bugün kuzenin geldi... teyzoş beni annemden çok sen büyüttün anneler günün kutlu olsun dedi... bide sen olsaysın ne güzel olurdu dimi... bu anneler gününe yetişemedin... bari babalar gününe yetişte babaya süpriz yapalım ...hadi meleğim... seni bekliyoruz... acele et artık... öteki kardeşlerine sıra gelmiyecek sonra...

tüm annelerin ve kendini anne gibi hisseden herkezin anneler günü kutlu olsun....a.s.

seni beklemek çok zor meleğim... yine sensiz 4.anneler günümü kutladım ve sen bu ayda biraz daha bekle dedin... 48 aya da girdik daha ne kadar bekliycem... bugün kuzenin geldi... teyzoş beni annemden çok sen büyüttün anneler günün kutlu olsun dedi... bide sen olsaysın ne güzel olurdu dimi... bu anneler gününe yetişemedin... bari babalar gününe yetişte babaya süpriz yapalım ...hadi meleğim... seni bekliyoruz... acele et artık... öteki kardeşlerine sıra gelmiyecek sonra...

tüm annelerin ve kendini anne gibi hisseden herkezin anneler günü kutlu olsun....a.s.

canim ne guzel yazdin tam bizi anladan. bende kaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile2 yaramazlarin pesinden kosmayi öyle isderdimki ama tam 16 sene oldu hala hic bir özel gune gelmediler aci gunümüze bile gelmediniz.hep onlara söylüyorum, hic bir gün kapimizi calmayacaksiniz,korkarim sizsiz ölecegiz.diye haber gönderiyorum ama hic birin umrunda degil,beni duyan bile yok..özledim sizi anlayin artik.vakit de taraldi yas 36, zaman bitiyor yavrum babana senin haberini vermeyi öyle isdiyorumki sana bir sir vereyim yavrum babanda bu haberi bekliyor.artik bizi bekletme ne olur...

X