Hamilelikte Karında Sertlik ???

sule80

Meleğini Çok Sever
Kayıtlı Üye
12 Mart 2007
134
3
44
Arkadaşlar ben 19+2 haftalık hamileyim,sormak istediğim hani tıka basa yersinizde mideniz çatlıcak gibi olur ya kendimi aynen böyle hissediyorum,sabah akşam karnım taş gibi bazen çok sıkıntı veriyor:çok üzgünüm: sizce normalmi yardımcı olursanız sevinirim:a015::a015:

canım normal bu merak etme bebek büyüyor ve kendini öne doğru yaslıyor biraz daha büyüsün bunu daha çok hissedersin ama hafifce kafrnına vurusan geri çekiliyor

Arkadaşlar ben 19+2 haftalık hamileyim,sormak istediğim hani tıka basa yersinizde mideniz çatlıcak gibi olur ya kendimi aynen böyle hissediyorum,sabah akşam karnım taş gibi bazen çok sıkıntı veriyor:çok üzgünüm: sizce normalmi yardımcı olursanız sevinirim:a015::a015:

Bende de zaman zaman oluyor. Doktora sordum, yalancı rahim kasılmaları onlar dedi. Braxton kasılmaları diye geçiyor. Ağrı olması gerekmiyormuş bu kasılmalarda. Bir süre çok sert oluyor, sonra geçiyor. İnternetten araştırırsan daha geniş bilgiye ulaşabilirsin.

canım bu çok normal benimde o haftalarda öyle olmuştu çok zor oluyor hareketi ayakta durmayı bile kısıtlıyor ben daha şimdiden böyleyse 40 haftaya kadar nasıl dayanacağım dedim ama merak etme sonradan geçiyor bi süre öyle oluyor

X