fıkralar fıkralar........

superisi22

hayat herşeye rağmen güzel
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2007
5.409
1.568
Sultan'nın memelerı

Ahmet sarayın hizmetkarlarından biri.. Yıllardır Kraliçeyi görür ve onun göğüslerine hayran olurmuş.. Artık bir saplantı halini almış Kraliçenin göğüslerine dokunmak öpmek.. Tüm cesaretini toplayıp haremağasına açılmış.. "Bana sultanin memelerini koklat.. Ömür boyu biriktirdiğim bin altın senin" demiş.. Harem ağasının aklı yatmış bu karlı ise..Kenar mahallelerde tanıdığı bir simyacı büyücü karşımı bir kadın varmış.. Ona gidip bir losyon hazırlatmış ve bu losyonu Kraliçenin o gün banyodan sonra giyeceği korseye iyice sürmüş.. Sultan çıplak tenine korseyi takınca losyon etkisini hemen göstermiş.Memeleri yangın yeri gibi yanmaya başlamış.. Saray doktorları merhemlerle ilaçlarla çare bulamamışlar.. Kraliçe acıdan kaşıntıdan yanmadan ölecek.. Harem ağası ortaya çıkmış ve padişaha "Saray hizmetkarlarından Ahmet derdinize derman olabilir. Onun salyası her şeye iyi geliyor. Tek çare Ahmet’in dili.. Kraliçemizi ancak o kurtarır eğer izin verirseniz" demiş.. Padişah çaresiz çağırmış Ahmet’i hareme.. Ahmet bir saate yakın sultanla yalnız kalıp muradına ermiş... Ne var ki söz verdiği halde 1000 altını harem ağasına vermeye yanaşmamış.. "Bu olayı açıklarsan ikimizin de kellesi gider. Bunu göze alamazsın.. Hadi bakalım çek arabanı" demiş haremağasına.. Çok kızmış harem ağası.. Öyle kızmış ki.. Ertesi gün ayni yakıcı losyonu padişahın banyodan sonra giyeceği donuna iki kat sürmüş..

Papağan ve Kadın

Kadının biri bir petshop a gider ve "bir papağan almak istiyorum" der.Mehmet ismindeki petshop sahibi

-"Hanımefendi elimde bir tane papağan kaldı fakat bu papağan çok küfürbaz almak istemezsiniz sanırım" fakat bir papağan sahibi olmak isteyen kadın

-" Hayır almak istiyorum" der ve papağını alır. Evine geldiğinde bir bakar ki gerçekten papağan kadını her eve geldiğinde'hoşgeldin orospu' diyerek karşılar. Buna dayanamayan kadın papağanı alır ve petshopa geri götürür. Mehmet bey bu papağan gerçekten çok terbiyesiz. Her eve geldiğimde beni hoşgeldin orospu diyerek selamlıyor ve ben buna dayanamıyorum. Papağını geri getirdim ve paramı geri istiyorum. Fakat o anda paraya ihtiyacı olan Mehmet bey hanımefendi merak etmeyin birkaç gün bana bırakın ben terbiye edeyim daha sonra gelin alın... Kadın inanmayarak da olsa tamam der ve gider. Mehmet papağanı alır ve bir çaydanlık su kaynatır. Ne diyeceksin lan kadın eve geldiğinde diye sorar papağana

Bunun üstüne papağanın kafasını kaynar suyun içine sokar ve tekrar sorar.Papağan yine aynı yanıtı verir. Bir olur
iki olur ve papağan işkenceye dayanamaz

-"Hoşgeldiniz hanımefendi diycem" der. Ertesi gün kadın gelir ve Mehmet bey kadına papağanı terbiye ettiğini söyler. Kadın bunu kontrol etmek istediğini söyler ve papağana sorular sormaya başlar. Ben eve geldiğimde bana ne diyeceksin?

-"Hoşgeldiniz hanımefendi" diyeceğim der papağan. Kadın çok şaşırır ama emin olmak için devam eder. Peki yanımda bir kız arkadaşımı getirirsem ne diyeceksin?

-" Hoşgeldiniz hanımefendiler" diyeceğim peki yanımda bir erkek arkadaşımı getirirsem ne diyeceksin?

-"Hoşgeldiniz beyfendi" diycem. peki yanımda 2

-3 erkek arkadaşımı getirirsem ne diyeceksin? Papağan biraz duraksar ve cevap verir

O Ekran Koruyucusuydu

Tanrı demiş ki: Bill senin durumun hakikaten karmaşık. Seni
cennete mi cehenneme mi yollamalı bilemiyorum. Her eve bilgisayar
girmesine yardımcı olarak insanığa katkıda bulundun ama bir yandan
da Windows gibi bir rezaleti de yarattın.
Ben de senin özel durumuna göre bir şey yapacağım
cenneti de
cehennemi de ziyaret et

hangisine gideceğine karar ver. Tamam demiş Bill Gates Önce
cehenneme bir bakayım.
ve inmiş cehenneme. Bir de bakmış berrak sulu bir kumsalda bir sürü
güzel kız top oynuyor eğleniyor
güneş parlıyor hava süper.
Allaah demiş Bill Gates
Cehennem böyleyse Cenneti hakkaten
görmek isterim. Ve cennete çıkmış. Bir bakmış
bulutların üzerinde
bir yer
etrafta melekler uçuşuyor insanlar lir çalıyor güzelce
bir yer ama Cehennem kadar değil.
Tamam demiş tanrıya Bill Gates
Ben cehenneme gitmeye karar
verdim.
ıki hafta sonra tanrı cehennemi ziyaret edip Bill Gatesin nasıl
olduğuna bakmaya karar vermiş.
Gitmiş
Bill in yanına
Bill bir duvara zincirlenmiş alevler
içinde karanlık bir mağarada
ve zebaniler işkence ediyor. - Nasılsın Bill? >>>- Korkunç! Burası iki
hafta önce geldiğim cehennem değil! Kızların
oynaştığı o güneşli kumsala ne oldu?
- Tanrı cevap vermiş:
- O ekran koruyucusuydu

Asker

Bir general komşu ülkeden gelen konuk generale hem hava atmak hem de erlerinin kendisine ve vatanına bağlılıklarını göstermek için üç erini ve karılarını yanına çağırır. Erlere birer kurusıkı tabanca verir. Onları yan odaya alır ve karılarını öldürmelerini ister. Konuk generale şimdi bakınız erlerimiz nasıl itaatkar ve vatansever der. Erler teker teker içeri girerler. Birinci er karısından özür dileyip tüm şarjörü boşaltır. Tabii karısı ölmez kurşunlar kurusıkıdır. ıkincide de aynı şey olur. Genaralin gözleri yaşarmıştır. En son giren erin ardından iki general kurşun seslerini dinlerken dan dan dan dan dan dan... şangırrrr diye bir ses duyarlar. ışini bitirip çıkan ere merakla sorarlar neydi o şangırrr sesi? diye. Er yanıtlar:
- Komutanım bana kurusıkı kurşun vermişsiniz
karım ölmeyince bende tuttum camdan aşağı attım

Aldatma

Kadinin biri kocasini 3 erkekle aldatiyormus hergun

kocasi evden gidince 3 adam eve gelir ve kadinla yatarmis. Kadin yine

boyle bir gunun sonunda adamlardan birisine demis ki

- "Sen yarin gelirken bir tepsi dolma

yaptirip getir"; digerine

- "Sen de bir buyuk kap ayran getir." demis.

Diger adam cok fakir oldugu icin ona

- "Sen de... Bosver sen hic bir sey getirme"demis.

Ertesi gun gelmis fakat kadin bugunun

gunlerden Pazar oldugunu unutmus etegi tutusmaya baslamis.

- "Eyvaah" diyerek kocasinin yanina gitmis.

- "Sen bugun kahveye filan gitmeyecek misin?

Ben evde temizlik yapacagim"deyip kocasini zar zor da olsa

evden yollamis.Kocasi gittigi gibi 3 adam da eve gelmis.

Kadin demis ki

- "Siz hemen gidin. Kocam buralarda!"

Tam bunu soylerken zil calmis. Kadin -

"Eyvah" demis "geldi galiba!"

Adamlari saga sola saklamis ve kapiya

bakmaya gitmis.

Kocasini karsisinda gorunce "Ne oldu?" diye

sormus.

Adam da

- "Yahu karnim cok acikti. Bana dolma

yapsana canim cok istedi"demis.

Kadin

- "Allah'im bir tepsi dolma olsa da yesek!"

demis.

Elinde dolma tepsisi olan adam cikip yanlarina gelmis.

Kadinin kocasi sasirmis.

- "Sen kimsin yahu?!" diye sormus. Adam

sakin bir sekilde

- "Ben Allah tarafindan geliyorum. Kariniz

dolma istedi." demis. Ve hemen cikip gitmis kadinin kocasi

olayin sokunu atlatamadan..

- "Yaa tamam da.." demis bu sefer koca

- "Bu ayransiz gitmez. Sen bari bi ayran yap"

Kadin buyuk bir sevincle

- "Allah'im bir damacana ayran olsa da icsek" demis. Ayrani getiren adam cikip

gelmis.Kocasi tabii cok sasirmis.

- "Sen de kimsin?" demis.

Adam da digeri gibi

- "Ben Allah tarafindan gonderildim. Kariniz ayran istedi"

diyerek cikmis gitmis.

Kocasi hayretler icinde kendi kendine

"Bizim kari ermis mi oldu ki?"diye soylenmis. Kadinla kocasi yemekleri

yemisler ama 3.adam hâlâ saklaniyormus.

1 saat gecmis 2 saat gecmis. 3 saat derken

adam dayanamayip cikmis yerinden. Kadinin kocasi bagirmis

- "Ulan sen de kimsin?!!"

Adamin agzindan su laflar dokulmus:

- "Ben Allah tarafindan geliyorum. Boslari

alacam

Dolma ,Ayran harikaaaa!!!!!!!!
thanks4ik6.gif

Sultan'nın memelerı

Ahmet sarayın hizmetkarlarından biri.. Yıllardır Kraliçeyi görür ve onun göğüslerine hayran olurmuş.. Artık bir saplantı halini almış Kraliçenin göğüslerine dokunmak öpmek.. Tüm cesaretini toplayıp haremağasına açılmış.. "Bana sultanin memelerini koklat.. Ömür boyu biriktirdiğim bin altın senin" demiş.. Harem ağasının aklı yatmış bu karlı ise..Kenar mahallelerde tanıdığı bir simyacı büyücü karşımı bir kadın varmış.. Ona gidip bir losyon hazırlatmış ve bu losyonu Kraliçenin o gün banyodan sonra giyeceği korseye iyice sürmüş.. Sultan çıplak tenine korseyi takınca losyon etkisini hemen göstermiş.Memeleri yangın yeri gibi yanmaya başlamış.. Saray doktorları merhemlerle ilaçlarla çare bulamamışlar.. Kraliçe acıdan kaşıntıdan yanmadan ölecek.. Harem ağası ortaya çıkmış ve padişaha "Saray hizmetkarlarından Ahmet derdinize derman olabilir. Onun salyası her şeye iyi geliyor. Tek çare Ahmet’in dili.. Kraliçemizi ancak o kurtarır eğer izin verirseniz" demiş.. Padişah çaresiz çağırmış Ahmet’i hareme.. Ahmet bir saate yakın sultanla yalnız kalıp muradına ermiş... Ne var ki söz verdiği halde 1000 altını harem ağasına vermeye yanaşmamış.. "Bu olayı açıklarsan ikimizin de kellesi gider. Bunu göze alamazsın.. Hadi bakalım çek arabanı" demiş haremağasına.. Çok kızmış harem ağası.. Öyle kızmış ki.. Ertesi gün ayni yakıcı losyonu padişahın banyodan sonra giyeceği donuna iki kat sürmüş..

sengözlerimebaksanab :roflol: :roflol:

X