Cilt Bakımı Ürünleri Argan yagı

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
Evettt,dün itibariyle argan yağım geldi.14.90 euro 50 ml (30 TL) Cildime sürer sürmez bir yumuşaklık hissettim ve cildim hemen emdi,ve yeni çıkmış olan sivilcemi biraz da olsa kuruttu,Denemeye devam edeceğim,gelişmeleri sizinle paylaşırım

Evettt,dün itibariyle argan yağım geldi.14.90 euro 50 ml (30 TL) Cildime sürer sürmez bir yumuşaklık hissettim ve cildim hemen emdi,ve yeni çıkmış olan sivilcemi biraz da olsa kuruttu,Denemeye devam edeceğim,gelişmeleri sizinle paylaşırım

Bende çok merak ediyorum bu argan yağını kullandıkça paylaşmaya devam edin lütfen.Sizinki orjinalmi üzerinde tam olarak ne yazıyor netden bende bulup almağa çalışayım

Huile D'argan yazıyor,ecocert sertifikalı. Yarısını arkadaşıma hediye ettiğim için diğer siparişimi ebaydan yapacağım,orada gayet uygun fiyatlar

Aslında ülkemizde de var. Sadece saf olanlarını bulmak zor. Genelde argan yağını zeytinyağı ile karıştırıyorlarmış. Ben eşimin çalıştığı firmadan aldım. Onlar ithal ediyorlarmış. Çok memnun kaldım. Ama internette de satılan yerler gördüm. Fiyatları gerçekten pahalı. Laf aramızda ben piyasadaki genel fiyatlardan daha uyguna aldım :)

esının fırması bızede bulamazmı yaa

Merhaba.

Forumda ürünler hakkında sadece deneyimlerinizi,memnuniyet yada memnuniyetsizliklerinizi paylaşabilirsiniz..
Bunun dışında ürün temini,alışı,satışı,satışını yapan sitelere yönlendirme yapmak,gerek konu içlerinden gerekse özel mesajlardan yasaktır.(özel mesajlar da denetim altındadır)

Bu sebeple ''Ürünü nerden bulabilirim? Bana da yardımcı olun..'' yada '' Özelime yazın yardımcı olayım. '' gibi talepler yasaktır..:KK34:

Bilginize..

slm herkeze

evet argan yağı gerçekden çok faydalı ve inanılmz bir ürün. bu ürünü kullanmaya başladığınızda bakşa bir cilt bakım ürününe ihtiyacınız kalmayacak.

hem saçlarda hem ciltte çok başarılı sonuçlar veriyor. en güzel tarafıda insan cildine bilinen hiç bir yan etksi olmayışı.

bir arkadaş yazmış zeytin yağı ile karıştırıyorlar diye evet doğru. sadece zeytin yağı ile karıştırsalar iyi. holan yapı palmiye yağı ile karıştırp yağı bitiriyorlar.

ama bu karışım işini yapanlar daha çok saf olmayan yağ satanlar. yemeklik yağı yada ucuz olan masaj yağını alıp içerisine kokulu aromatik yağlar katıp cilt bakım ürünü diye satıyorlar. ben naczene bu yağa hakim olan biriyim ama böyle şeyleri görünce üzülüyorum. herşeyde olduğu gibi bu konuda da suistimal adiliyor. oysa bu sadece bir kozmetik ürünü değil aynı zamanda cilt sağlığı içinde kullanılan bir ürün. zaten yağın temel işlevide bu, cildibesliyor ve yeni cilt hücreleri oluşması için deriyi tetikliyor. yenilenen cilt hücreleri düzenli kullanımda sağlıklı bir deri tabakası oluşmasını sağlıyor.

almayı düşünenler için söyleyeyim. cilt bakım ürünü olarak kullanılan yağ soğuk press olarak adlandırılır. bu yağ saydam altın sarısı renginde ve kokusuzdur. içeriğinde
- 70,2 mg E vitamini - Doğal hiç bir üründe bu kadar yüksek E vitamini
yoktur.
- %47,1 oranında Oleik Asit (Omega9)
- %33,8 oranında Lineelik Asit (Omega6)
- Ayrıca yüksek miktarda, Tekoferol - Squqlene - Steroller - Polifenol
içerir

alın faydasını göreceksiniz.

sevgi ile kalın

benefi

ben niveanın fondotenini almıştım içinde argan yağı var diyordu merak ettim acaba nedir felan diye amma da iyiymiş bu yağ, bende neden bu kadar iyi bu fondoten sivilce yapmadı felan diyordum... :KK1:

argan yagını gecenlerde kuaforumde gormusdum .metını anlattılar bayag saca gercekten cok ıyı gelyorms .almak ıstedım 70tl ıdı .nette arattrdıgımda ambalajı cok farklı ,kuafordekının ambalası kaverengı cam sıseydı sankı gunes yaglarının ambalajı gıbıydı dıs gorunusu.acaba neetekı bu argan yagıyla o aynımıdr dıe emın olamadım almadım

bugün erkek arkadaşım saçlarım için iki ürün almış. henüz kullanmadım ama çok umutluyum açıkçası. almak isteyenler tekin acar a bakabilirler şampuanı , bakım kremi vs böyle bir serisi var live clean nin ..
exotic nectar argan oil diye geçiyor...kullandıktan sonra sonucu bildiririm :KK55:

haftada bir donusumlu olarak argan yagi,hodan yagive uzumcekirdegi yagi kullaniyorum hepsini tavsiye ederim.konuya donersem argan yagini yaklasik bir yil oldu kullanali ertesi sabah uyandigimda cildim bebek lerin gibi yumusacik harika bi sey:21: kokusu haric:KK25:

ya pardon kizlar yukarda uzumcekirdegi yagi yazmisim yanlislikla :26:nar cekirdegi yagi olacakti

Kizlar merhaba, bende internetten siParis verdim 3 gundur kullaniyorum. Benim cildimde sivilceli, yagli ve gunes lekeleri var. Hersey mevcut yani:))) neyse 3 gundur kullaniyorum dedikleri gibi cildi yumusatiyor ve cildimdeki kucuk kucuk puturtuleri gecirdi. İnsallah iyi gelirde sonuclari yazarim

bende sipariş vercem bu yağdan internette bi sitede buldum 50 ml 130 lira. aktarda orjinal argan yağı olduğunu sanmıyorum. bide benim cildimde bi sorun yok sadece burnumun kenarlarında minik minik gözenekler çıkmaya başladı ufak tefekte güneş lekeleri var okadar ben ilerde oluşabilecek kırışıklık ve sarkmalara karşı kullanmak istiyorum çünkü cildim sarkmaya çok elverişli...sarkmalar için bi etkisi olur mu ki:KK43:

Son düzenleme:
Arkadaşlar bende kuaförümden aldım bu argan yağını,orjinaldir diye düşünüyorum.Benimki saç için olanından bunu aynı zamanda cilt için kullanamıyormuyuz?Cilt için ayrı mı satılıyor?

Zeynep57,
argan yaginin faydalarini biliyorum,ama Turkiyede aktarlarda olup olmadigina, Sizlerden haber bekliyorum:1no2:.
Fransada oturan arkadaslar da bu yagi konusunda bilgilerini paylassinlar,lutfen
yerimseniben.

ben argan yağı kerini kullanıyorum çok memnununum .süphan organik diye bir marka internetten girin siteye ürün yelpazesi çok geniş ben saç bakım ürünlerini duymuştum çevreden saç dökülmelerini birebir olan kürlü şampuanları var gezinirken argan yağı kreminide gördüm. ve deniyeyim dedim.inanın harika birşey.çok güvenilir tüm ürünleri öyle gerçekten ben çok memnun kaldım,,,,,

argan yagini cildime hic kullanmadim...argan yagli urunlere cok rastlamadim ki rastlasam da denemem sanirim cunku genelde sac icin kullaniliyor bu yag...
sacim icin kullaniyorum ben de sik sik suruyorum havlu ile kurulanmis nemli saca...cok surulurse saci sertlestiriyor ve yaglandiriyor surmeni ardindan, o yuzden az surmenizi tavsiye ederim...
bu yagi kullanmami bana bir kuafor onerdi, cok onarici bir yagdir yipranmis saclara (rofle yaptiriyorum) iyi dedi...
sampuanlarda ve sac kremlerinde de argan yagi var ama henuz onlari hic denemedim...

Bende argan yağı temin ettim.
Fiyatı çok pahlı ama bence değer. 50ml şişe aldım.
Bir kaç gündür kullanıyorum.
Kokusu kesinlikle yoktur. Yüze sürdükten sonra kesinlikle yağlı bir iz bırakmıyo tene.
Alerji yapmıyor.
Çatlaklara ve kırışıklara iyi olduğunu söyleniyor.
Sadece 2 damla bütün yüze yeterlidir.
Cildi yumuşak ve pürüsüz yapıyor.
Sizde kullanacaksanız, kesinlikle BİO veya ORGANIK olanları tercih ettiniz.
Dikkat ediniz, kozmetik, saç için ve gıda için çeşitlere ayrılır.
Cilt için alıyorsanız mutlaka kozmetik olanı tercih ediniz.
Bence bir çok paraben ve diğer kimyasal maddeleri içeren kremlerden çok çok daha iyi ve sağlıklıdır.
Tavsiye ederim.

X