Cilt Bakımı Ürünleri Argan yagı

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
Argan yagı, argan sabunu, argan sampuanı, argan kremi 4'lü set halinde kapıda ödeme imkanı ile iade garantili sadece tanıtım fiyatı 49tl

Son düzenleyen: Moderatör:
Argan yagı, argan sabunu, argan sampuanı, argan kremi 4'lü set halinde kapıda ödeme imkanı ile iade garantili sadece tanıtım fiyatı 49tl

Ayyy bende simdi merak ettim...
Acaba nerde bulunur?
Ciltte hucre yenilenmesine yardimci oluyormus duydum...
Ama aktarlarda varmi?

Son düzenleyen: Moderatör:
sitemizde satış reklam yapmak yasaktır.
lütfen satış ve reklam içerikli mesaj paylaşımında bulunmayınız.
zira yazdığınız reklam içerikli mesajlar silinecektir.

Kızlar ben orofluda marka aldım, kokusuz, rengi de sarı. Fiyatı 70.-tl . Ancak yüzümde sivilcelenme yaptı, ki benim cildim aman aman yağlı değildir. özellikleri çabuk emilmesi ve nem vermesi. Cildim için belki haftada bir veya iki haftada bir falan kullanmalıyım, zaten sık kullanmıyorum, onu da belirteyim. Saç için iyi, hemen emiliyor, duştan sonra ıslak saça sürüyorum, saçın hızlı kurumasını sağlıyor, ve nemlendiriyor, saç diplerime kullanmadım, yağlandıracağını düşünüyorum çünkü.

arkadaşlar ben 4 aydır argan yağı kremi kullanıyorum(eczaneden aldım)ve çok memnunum cildim ışıl ışıl ve pürüzsüz görünüyor gözaltımada sürüyorum.üstelik hiç o kadar pahalıyada almadım (35 tl)burada marka veriliyormu bilmiyorum isteyene özelden mesaj atarım.

arkadaşlar ben 4 aydır argan yağı kremi kullanıyorum(eczaneden aldım)ve çok memnunum cildim ışıl ışıl ve pürüzsüz görünüyor gözaltımada sürüyorum.üstelik hiç o kadar pahalıyada almadım (35 tl)burada marka veriliyormu bilmiyorum isteyene özelden mesaj atarım.

Evet lütfen ,bana mesj atarsanız çok sevinirim:)

sevgiler.

Arkadaslar bugun ottoman marka argan yağı aldım aktardan kullanayım sonucunu buradan paylasırım. 50 cc sini 30 tl ye aldım.

Arkadaslar bugun ottoman marka argan yağı aldım aktardan kullanayım sonucunu buradan paylasırım. 50 cc sini 30 tl ye aldım.

Evet arkadaşlar kullanmaya baslayalı bır hafta oldu ama henuz hıc bır degısıklık yok. Acaba yağdan mı yoksa faydası hakkında bahsetmek ıcın cok erken oldugundan mı bılmem ama ben henuz bır faydasını goremedım maaelesef :KK50:

Son düzenleme:
ben içinde argan yağı olan bir karışım kullanıyorum cildim soyulur gibi oldu yenileniyor yani ayrıca lekelerimin rengi açıldı kırmızılık geçti kızlar

Bende Ecocert sertifikalı argan yağını kullanmaya başladım.Henüz kullanmaya başlayalı 1 hafta oldu.Evet süper birşey diyemem zamanla cildimde bi değişim hissedersem yazacağım.

watsonsda argan yağı gördüm genci, yaşlısı argan yağının bulunduğu yere toplanmış inceliyorlardı :) ne oluyor orda dedim bende baktım kuru ciltlere iyi geliyormuş annem için alıcam..kendime de ufak ufak sürerim ama benim cildim yağlı, daha da yağlandırmasın:d yağlı cildi olanlar kullanıyormu acaba ve iyi geliyor mu?..

o zaman özelden rica edeyim ama marka ismi vermek yasak değil, uzun zamandır giriyorum öyle bir yasak yok sadece link vermek yasak :KK34:

Merhabalar,

Argan yağını almak istiyorum, saçım için kullanıcam, burdan araştırmadan almayayım dedim ama kararsız kaldım. watsonsda satıldığını bir arkadaşım söylemişti henüz bakma fırsatı bulamadım ama kullananlar memnunmu watsonsdakinden? Bir de saçım için aldığım ürünü cildimede kullanabilirmiyim? Cildim kuru, özellikle kış aylarında çok zorluk çekiyorum kuruluk yüzünden. İyi gelirmi acaba?

Bir de kullananlar ne sıklıkta ve nasıl kulllanıyorlar acaba? cevap verenlere şimdiden teşekkürler:KK16:

merhablar, ya hala uygun bir argan yağı markası bulamadım..
tavsiye deceğiniz bir marka var mı kızlar..

orjinal argan yağı buldum ve gerçekten kısa bir süre sonra gözle görülür farklılıklar oluyo kızlar

X