Gelin kusagi

S

SeDa2609

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi SeDa2609
selam gelin olacaklar ve olmuslar :))

öncelikle ilk defa konu aciyorum umarim yanlis yapmamisimdir, benim derdim gelin kusagini herkez gibi sade ve kirmizi istemiyorum, üzerine minik taslarla süslenmis cicekler yada askimla isimlerimiz yazsin istiyorum, fikri olan yada kusak örnegi olan paylassin lütfen

• Konu Sahibi SeDa2609
canım bende isimlerimizin yazılmasını istiyorummm çok hoş duruyorrrr

• Konu Sahibi SeDa2609
merhaba gerçi mesajı çoktan yollamışsın ama belki yardımı olur diye sana yinede bir sayfa hazırladım sırf işin görülsün diye internetten araştırma yaptım isimlerin yazılı olanı bulmam 1 saaitimi aldı resimlerin üzerine götürünce isimleri çıkıyor öğleden beri araştırmama rağman zor buldum ben bekarım sitede daha önce kızların kuşak hakkındaki negatif yorumlarından sonra benden başka kuşak seven yok sanmıştım ama varmış ben sade olsa bile 3-4 parmak kalınlığında olanları seviyorum neyse çok yazdım link vereyim

Son düzenleme:
  • Konu Sahibi SeDa2609
benim kuşağımda taşlar yoktu ama o kadar uğraşıp güzel şekilli bi şekilde dikmişlerdi
ama gelin odasında beklerken bi söküldü kaydirigubbakcemile3
sonra normal bağlamak zorunda kalmıştık

• Konu Sahibi SeDa2609
canım ben de geçen gün gördüm.duvak-kına eldiveni ve kardeş kuşağı aynı modelde işlenmişti. çok güzellerdi. altın sarısı pullarla işlemişler.birde gümüşü vardı. takım olarakta fiyatı 15tl :KK66:

• Konu Sahibi SeDa2609
isim yazılan küçük harflerle olduğu için ayrı yeten büyük halini ekliyim
[URL="

Son düzenleme:
  • Konu Sahibi SeDa2609
ben de kırmızı olmasını hiç istemiyorum çok itici. beyaz daha hoş durur bence.

ben de kırmızı olmasını hiç istemiyorum çok itici. beyaz daha hoş durur bence.

aynen ya hiç güzel deilll bende hiç sevmiyorumm..güzelim gelinligi bi anda maffedioo çok kırocakaydirigubbakcemile3

Bende aldım kuşağımı,kırmızı tülden,kalın ve kırmızı pullarla sarmaşık cicekler yapılmış,okdar güzel ki her görenın aklı kalıyor opuyorumnanaktan

Bence gelınlıgımın üstündede cok güzel durur,mutlaka bağlıcam :lepi:

bak bnde merak ettım sımdı

selam gelin olacaklar ve olmuslar :))

öncelikle ilk defa konu aciyorum umarim yanlis yapmamisimdir, benim derdim gelin kusagini herkez gibi sade ve kirmizi istemiyorum, üzerine minik taslarla süslenmis cicekler yada askimla isimlerimiz yazsin istiyorum, fikri olan yada kusak örnegi olan paylassin lütfen

evde olsaydım fotosunu koyardım ama söyleyeyim bir fikir canlanır kafanda umarım. benim kırmızı kuşağımın ğstğnde pullarla bir tarafında eşimin ismi bir tarafında benim ismim işli idi. sende deneyebilirisin

geçen yıl ben de almıştım pul işlemei çok güzel kırmızı bir kuşak. eve geldim paketinden çıkardım. hava sıcaktı ellerim terlemiş biraz. kuşağın kırmızı boyası çıktı elime. doğru çöpe attım. allahtan önceden farkettim de gelinliğime çıkmadı.

bende kuşağımı dantelden örmüştüm,arasından kırmızı kurdele geçirmiştim.O zaman görenler çok beğenmişti.

bencede iğrenç :eek:lmaz: kötü demk bile az kalıyor benim fikrimce berbat! :umursamaz: güzelim gelinlikelrin içine ediyor adeta:bbo:

harikalar bir cogu
kizkardesimde kendi isledi
isimlerini ve dügün tarihlerini

X