güven güven güven

azra33

Guru
Kayıtlı Üye
9 Mart 2009
509
4
42
kızlar eşlerinize ya da sevgilinize nasıl güveniyorsunuz? aldatacağını hiç düşünmüyor musunuz?

güvenmesen ilşki nasıl yürü tabi ki de güveniyorum hemde

hayatımda kimseye güvenmediğim kadar.. aldatacığını düşünmüyorum hiç..... asla aldatmaz gibi iddialı bi laf

demek istemem....

kendi adıma ama şu an düşünmüyorum yapmaz diyorum hayat ne göstericek bilmiyorum

ama sevgilime çok güveniyorum ve inanıyorum yani aldatmaz demicem diorum ama aldatmaz yahu düşünmem hiç..

bende esime cok güveniyorum bende büyük konusmak istemem ama beni aldatacagini hic düsünmüyorum bile askim sadece isnie gidder gelir arada arkadaslariyla toplanir oralarada ailece gider geliriz yani aradada disari ciksa ona güvencim sonsuz cok uzattim kisacasin güvencim sonsuz askima aldatmiyacagindan adim gibi eminim ilerisi icinde hic kimse garanti veremez zaman ne gösteriri ALLAH bilir

elbette çok güveniyorum ama
aldatma ve aldatılma ihtimali herkes için geçerlidir.
inşallah hiçbirimiz yaşamayız.
yine de eşimin hakkını vermeliyim.
en az kendime güvendiğim kadar da ona güveniyorum.

Aldatmaz diyemem ama aldatacağını sanmıyorum çünkü beni çok sevdiğini biliyorum

suan icin cok guveniyorum ama babam bile bu yanlisi yaptiktan sonra acikcasi korkmuyorda degilim olurmu olur

biz bu konuyu cok konustuk ve en sonunda sevgilim sunu soyledi:
eger bir gun seni aldatirsam bu seni aldatmak olmaz sadece kendimi aldatmis olurum cunku baska bi kizdan hoslanip sana hoslaniyo gibi davranmak benim icin cok zor ve cekilmez bi durum olur, oysa sen hala hoslandigin kisden hoslaniyor olursun senin icin bir degisiklik olmaz.
bununla asil kendiimi aldatirim demisti.

sonra dusundum, eger o adam beni aldatiyosa ben her gun yanina gittigimde sevdigim adama sariliyorum, sevdigim adami opuyorum. benim icin bi problem yok ki, buna katlanmasi ve cevap vermesi surdurmesi gereken o olur. buna da nereye kadar midesi dayanir.

bunu dusundugumden beri pek dert etmiyorum ve ona hep diyorum boyle bisi olursa seni Allah a havale ederim. baska hicbirsey yapmam yolun acik olur.
Allah basima vermesin, o gun gelene kadar guveniyorum ama o gune kadar kendi ic huzurumu bununla bozmuyorum.

ve aslina bakarsan simdiye kadar ikimizin de karsisina eski sevgililerimizden tut da kimlere kadar cok kisi geldi, ikimizin de kafasi karismadi..
bi gun beni aldatirsa baskasi olursa benden cok ama cok biktigini ve artik zerre sevmedigini dusunurum, cunku hakkaten cok sabirli birisidir, bu yuzden de birakirim ne hali varsa gorsun.

o gune kadar gozlerimi tamamen yummam belki ama acaba beni aldatiyo mu sorusunu getirmem bile aklima.

ya ben hiç güwenemiyorum:kızgın:
eski erkek arkadaşımla da bu güwensizliğim yüzünden çok problem yaşardık maalesef artık birlikte değiliz ama ben içten içe her dakika beni aldattığını düşünürdüm...
ben kimseye güwenemicek miyim?senağlama
neden böyle oluyor hiçbi fikrim yok ama hayatta herşeye dayanaiblirim de aldatılmaya asla dayanamam çok kıskancım zaten
yani diceğim o ki ben hiçkimseye güwenemiyorummmmmmmsenağlama
aldatılıcak kız da değilim hani ne arasan war da :dance: erkek milletine güwen olmazzzz:1closedeyes:

eşime güveniyorum,kendimden çok hem de.beni aldatmaz diyemem tabii,allahım şaşırtmasın ama,beni çok seviyor aldatmayacağını bilirim.

eşime çok güveniyorum,bir gün bile hiç düşünmedim aldatacagını,yapmaz beni çok seviyor

açıkcası bu soruyu sevgilime güvenmediğim için sordum sizlere
bende ki bu güvensizliğin nedeni önceki sevglimin beni aldatmış olması biliyorm yanlış ama şimdi aldatılırsam korkusuyla sevgilimi çok sıkıyorum oda bundan şikayetçi yardım edin lütfen nasıl çözerim bu problemi

“Başkalarına karşı beslediğimiz güvenin en büyük kısmını doğuran, kendimize olan güvenimizdir.”

Geçmiş geçmiştir ve bitmiştir. Bir başkasının sizde yarattığı güvensizliği, hayatınıza yeni aldığınız insana yüklerseniz, ona haksızlık etmiş olursunuz ve ilişkinizi yıpratırsınız. Gerçekten temeli sağlam bir ilişki istiyorsanız kendi içinizde bu sorunu halletmeniz gerekiyor. [/B]

bir insan kendine guvenebiliyorsa bence karsısındakinede guveni olabilir.. kendine guvenmeyen biri karşısındakini guvenmeyi bilmez bence..

Bende erkek arkadasıma guvenırim ama buyuk konuşmak istemem hayat bu insanlara ne göstecek belli olmaz..

Sevgilime güvenim sonsuz...

Beni çok sevdiğinden hiç kuşkumda yok.Aldatacağını da asla düşünmüyorum

Zaten güven olmadan ilişki olmaz :1closedeyes:

kızlar eşlerinize ya da sevgilinize nasıl güveniyorsunuz? aldatacağını hiç düşünmüyor musunuz?

merhaba
buna benzer bi konu vardı daha önce.. oraya yazdıgım gibi tekrarlıyorum..
eslerımızın sureklı bizi aldatacagını dusunursek şu 3günlük dunyayı hem onlara hemde kendımıze zehır ederiz.
ilk önce kendımız paronaya oluruz..akıl saglıgımız bozulur..
esimize gelıncede hayatı onlara zindan ederiz..
huzursuzluktan dogan yıpranmalar olusur ve nihayetındede ayrılıklar.

** aldatma kadın veya erkek insanın içinde varsa bi şekılde yapar elbet,kişilikle alakalı birsey..
son olarak kendımız nasılsak karsımızdakı insanda oyledir..
kalp kalbe karsıdır derler.

insanoğlu çiğ süt emmiş olsada ben eşime guvenıyorum :asigim:

X