Çikulata Kisti Olduğu Halde Hamile Kalanınız Varmı Arkadaşlar?

E

EU1

Ziyaretçi
Arkadaşlar çikulata kistim var, hamiiş kalamam dimi ya?Hamişlik istemiyorum ben ya..senağlama

Son düzenleyen: Moderatör:
canım benim bildiğim kadarı ile çikolata kisti hamileliğe engel hatta kısırlık bile yapabiliyo..yengem ikiz yeğenlerimden sonra hamile kalamadı.spiral takmıştı ondan dediler.tam on sene uğraştı hamile kalamadı..en son bi dr çikolata kisti var dedi.ameliyat oldu iki ay sonra bi oğlu oldu..ikizlerde kız..bence kistlerin çaresine bak..yine istemiyorsan da korun canım benim..geçmiş olsun...

canım benim bildiğim kadarı ile çikolata kisti hamileliğe engel hatta kısırlık bile yapabiliyo..yengem ikiz yeğenlerimden sonra hamile kalamadı.spiral takmıştı ondan dediler.tam on sene uğraştı hamile kalamadı..en son bi dr çikolata kisti var dedi.ameliyat oldu iki ay sonra bi oğlu oldu..ikizlerde kız..bence kistlerin çaresine bak..yine istemiyorsan da korun canım benim..geçmiş olsun...

benim 2cm di soğan kürü yaptım geçtimi geçmedimi bilmiyorum daha kontrole gitmedim.korunuyoruz zaten de oldu :eek: işte ya ameliyat düşünüyorum bi gidip son hali nedir öğrensem iyi olcak iki çocukla gitmek zor gelo.bende araştırdım kalınmıyo yazo.umarım kalmam teşekkür ederim ,yaşayandan öğrenmek daha iyi ya sağol canım benim :teselli:

X