sperm bulaşarak hamile kalınırmı?? acil

S

sblksr

Ziyaretçi
bu forumda yaniyim, ilişkiye girmeden sperm bulaşarak hamile kalınabilirmiki?? ilşkiye girmedim fakat 5 gündür bi miğde bulantısı ve yorgunluk var üzerimde,bu şekilde hamile kalan varsa ve bana yazarsa sevinirim
bide adet günüm 2 gün geçti, acilen cevaplarınıza ihtiyacım var

cok cok cok cok cok cok nadıren belkı o da erkek ıcıne olmasa da o bolgeye bosalırsa hamıle kalma durumu olabılır
degılse hamam tasından ya da tuvalletten hamıle kalınmaz.
hemen bı test yap ayrıca cok da endıselenme 2 gunluk gecıkmede mıde bulantsı felan olmaz psıkolojık bısey bence

:) tasalanmak istemiyorum ama panik oldum biran inş öyledir plansızdı çünkü

yumurtlama gununu hesap ederk de olayın oldugu gun hamıle kalmana ımkan olup olmadıgını hesap edebılırsın

ya allah allah kafana takarsan adetini 10 günde geciktirirsin...
çok merak ediyosan git kan testi yaptır güzelim...
pek sanmam öyle hamile kalınacağını zor bir ihtimal millet senelerce uğraşıyor olmuyor dışardan gelecekte rahimi bulacakta içeri gidecekte zaten canı neki spermin yaw anaaa..

canım bu çok çok nadiren olabilecek bir durum ama aklında acaba hamile kalabilirmiyim olduğu için psikolojik olma ihtimali çok daha fazla ama istersen bir test yaptır en kesin yöntem bu

ya bende biliyorum bunları üstelik dersinide veriyorum:) ama psikolojik işte kendimi rahatlatmam lazım bu konuyla ilgili bi gelişme olursa (ki inş psikolojiktir) yazıcam yine

zor bir ihtimal ama olabilcek birşey.o bölgeye bulaştıysa olabilir..

çok çok zor hamile değilsin canım psikolojik bence... meraketme

ya allah allah kafana takarsan adetini 10 günde geciktirirsin...
çok merak ediyosan git kan testi yaptır güzelim...
pek sanmam öyle hamile kalınacağını zor bir ihtimal millet senelerce uğraşıyor olmuyor dışardan gelecekte rahimi bulacakta içeri gidecekte zaten canı neki spermin yaw anaaa..

valla canım benim arkadaş vajınusmus ilişkiye giremiyor ama o halde şu an 6 aylık hamile yani olunca oluyorr :nazar::nazar:

konu sahibi arkadaşım olabilir yukarıdaki örnekteki arkadaş bakire hala ama hamile :1shok::1shok:

test yaptır hemen
nadırende olsa olmus olabılır
:nazar:

mrb.ben ilişkiye girmedim ama elime zevk suyu bulaştı.bn hemen sildm ama bikaç dakika snra lavaboda kendi vajinama değdirdim.bu durumda hamile kalınır mı?

X