arkadaşlar kalp atışlarını kaçıncı haftada duyuyoruz?

kızlar bende geçen cuma gittim keseyi gördük vajinal ultrasonla içinin dolu olması gzl dedi
10 gün sonra yani 18 mayısta tkrar gitçem kalp atışları için
arkdşlar lütfen panik yapmayın drlarda insan yanılabiliyolar hemde çok büyük yanılgılarda olabiliyo
inşlh kalp atışlarınıda duycaz

belkide kesede problem var onu mu soylemedi acaba ama neden saklasın ki heşeyi dan dan soluyolar bunu mu solemiycek off hiç bilmiyorum yaa

belkide kesede problem var onu mu soylemedi acaba ama neden saklasın ki heşeyi dan dan soluyolar bunu mu solemiycek off hiç bilmiyorum yaa

canım olsa söylerdi gittiğin dr tedavini yapanmı
bence bi sorun çıkmaz:Saruboceq: umarım aksi halde çıkarsa onun dediklerini kürtaj fln hemen yapma başka drlarada git
bellimi oluyo bunların sağı solu

canım olsa söylerdi gittiğin dr tedavini yapanmı
bence bi sorun çıkmaz:Saruboceq: umarım aksi halde çıkarsa onun dediklerini kürtaj fln hemen yapma başka drlarada git
bellimi oluyo bunların sağı solu

evet canım tedavimi yapan dr beklesem diye dusunuyorum ama bi zararı olursa diye de korkuyorum açıkçası

evet canım tedavimi yapan dr beklesem diye dusunuyorum ama bi zararı olursa diye de korkuyorum açıkçası

canım drun dediği tarihte git
inşallah gzl şeyler söler
aksi olursa aynı gün başka iyi bi dra daha git
ama iyi düşün üzme bebişini

canım kanda bellı olduktan onbeş gun sonra kalp atışını duyuyo doktor daha erken pek anlaşılmıyo.......bırazcık sabret çok zor beklmek bılıyorum ama sabret canım............ben bı ara hamıleyken imkan olsa eve ultrason almayı bıle duşınmüştım ....gece gunduz bakım dıye..............hayırlı ols canım sabret annesı goreceksın ınşşşşşşşşşşş

canım kanda bellı olduktan onbeş gun sonra kalp atışını duyuyo doktor daha erken pek anlaşılmıyo.......bırazcık sabret çok zor beklmek bılıyorum ama sabret canım............ben bı ara hamıleyken imkan olsa eve ultrason almayı bıle duşınmüştım ....gece gunduz bakım dıye..............hayırlı ols canım sabret annesı goreceksın ınşşşşşşşşşşş

canım ben 15 gün sonra gitti duymadı dr daha doğrusu sadece keseye baktı içinde bebek oluşumu var bu iyi dedi 10 gün sonra gel
herkesin farklı oluyo sanırım demi
şimdi herkesi sakinleştirmeye çalışırken bende korkmaya başlıycam

annesi guzel guzel sabrediyodu da dr almaya pek aceleci teyzesi.....

2. testim 30 nisandı 1000 üstü çıktı bhcgem 11 mayıs dun yani ilk ultrasona girdim ben sdece kese gorucem zannediyodum kalbe de bakacakmış

sakın üzme kendini bende ilk ultrasonum 8 mayıstı vajınal baktı görebilmek için sadece keseyi gördük seninki tuhaf

slm arkdslar ben tam 8cı haftamda duydum meleklerımın kalp atıslarını doktorumda gec atabılır normal demıstı bence panık etmeyın dua edın yaradan yardımcınız olsun

ah realist ah herşey senle aynı anda süper gidiyodu nazar değdi gerçi senin de daha erken umutsuzluğa kapılmana lutfen stres yapma ben cok stres yaptım kendime hiç iyi değil

sen de henüz umutsuzluğa kapılma lütfen ve mutlaka başka bir doktora daha git bence ve başka bir doktora gitmeden sakın böyle bir işlem yaptırma. sonuçtan da haber ver, iyi haberlerini bekliyoruz.:Saruboceq:

arkadaşlar hepinize desteğiniz için çok minnettarım çok sağolun allah hepinizin bebeklerine sağlık versin kimse boşu boşuna telaşa kapılmasın ben kesede problem olduğunu düşünüyorum bu kadar senedir bu işi yapan dr duran bebeği almaz heralde. o yuzden siz gönlünüzü ferah tutun. muhakkak haber vericem cuma günü. çok öpüyorum hepinizi.

esteryacım merhaba ultrasona karından mı bakıldı yoksa vajinal mı bakıldı doktor ne dedi

vajinal baktı cnm haftaya cumaya kadar gormeliyiz kalp atımlarını dedi. ben 2 defa kalp atımı olmaması nedeniyle kurtaj oldum canım, simdi coraspirin falan kullanıyorum

benim de başıma geldiği için soruyorum canım benim allahım inşallah bu bebeğini sağlıklıklı bir şekilde sana bağışlar ben ilk 6+3 te gitmiştim kalp atışı yoktu sonra 7+2 de gittim yine yok tu ve 2 gün sonrada kürtaj oldum tabi ama burdan okuduklarıma göre geç yerleşmeden dolayı geç duyulabiliyormuş bir de tek bebek olunca da geç duyulabilirmiş seninki daha 6 haftalık ve seninkide duyulabilir sakın ümitsizliğe kapılma olurmu çok zor biliyorum ama bebeğin inşallah birdahaki gidince ben burdayım der inşallah

arkadaşlar bende dün gitim dr 6+4 GÜNLÜKTÜ kese boş tu yok tu kalp atışları dr boş gebelik ve dış gebelik olabilir dedi ve bizi bilglendirdi artık şimdi bi sonraki haftayı bekliyoruz ozmanada olmazsa belki 1 hafta daha bekletecek sona gene yoksa artık yoktur dedi küretaj olucam tapi ama çoğu kişiden şunu duydumki 5. veya 6. haftalar çok erken olabiliyomuş bebeğiniz 2 aylık olmadan çok zor görülüyomuş....inşş benimkie öledir allah yardımcımız olsun...

benimde sata göre 8. haftam ama transferden sonraki 6. haftam. bugün doktora gittim ve hala kalp atışı yok . doktorum olabilir endişelenme dedi. ama ne mümkün. perşembe günü gene çağırdı. ama ben ancak c.tesi gidebilicem. kabus dolu 1 hafta daha. senelerce bebek olsun diye bekledik, şimdi de bir sürü aksilik çıkıyor işte :KK25:

X