arkadaşlar kalp atışlarını kaçıncı haftada duyuyoruz?

Arkadaslar bende ikinci muanemi 5. Haftada oldum yolk kesesinin 7 mm oldugunu yani büyük oldugunu söyledi doktor. Kalp atisida yok dedi. Baskabi doktora gittiğimde bunun çok onemsememi kalp atislarini beklememiz gerektigini soyledi ama 7. Haftadayiz kalp atışıni duyamadik. Doktor geç yumurtlama olabilecegini 1 hafta daha beklememi söyledi. Çok zor b i durum . Böyle bişey yaşayan varmı ve gebeligim için umut varmı .

canım kanda bellı olduktan onbeş gun sonra kalp atışını duyuyo doktor daha erken pek anlaşılmıyo.......bırazcık sabret çok zor beklmek bılıyorum ama sabret canım............ben bı ara hamıleyken imkan olsa eve ultrason almayı bıle duşınmüştım ....gece gunduz bakım dıye..............hayırlı ols canım sabret annesı goreceksın ınşşşşşşşşşşş
canim sende ucuz bebeklerin var sanirim peki kacinci haftada duydun kalp atislarini benimde ikizler oldugunu ogrendim dun 6+2 sata gore yolk sac kese iyi dedi kalp atisi yoktu meraktayim arastiriyorum cvp ver lutfen

bugün bunları yazmak için üye oldum arkadaşlar. regl bir hafta geciktikten sonra kan testi negatif çıktı ve tarlusal başladık. sonrasında hala regl olmayınca kan testi yaptırdık ve sonuç pozitif. toplamda 15 gün geçikmişti. bi hafta sonra keseyi gördük ancak bundan bir hafta önce yani sat a göre 7+6 iken kalp atışı yok dendi. çok ağladım ama bekledim. bugün yani 8+5 de kalp atışını gördük çok şükür. ancak doktor aslında 6+3 olduğunu söyledi.

Bazen böyle hatalar da olabiliyor, lütfen hemen aldırmayın. bekleyin.

Tevekkül edin , Allah büyük

merhaba bende doktora gittim bu gün 6+5 haftadayım kalp atışını duyamadım cuma günü tekrarr gideceğim ama bebeğimi gördüm

merhaba bende doktora gittim bu gün 6+5 haftadayım kalp atışını duyamadım cuma günü tekrarr gideceğim ama bebeğimi gördüm

Hiç korkma bende 6+3 de kese de bebeği bile göremedim
7+1 de de bebeği ve ekran da kalp atışını gordum
Yarında duyacağız inş
7. Veya 8. Haftada hatta 9. 'da bile duyan var

Kızlar benim son adet tarihim 10 aralık . Transferim 27 aralıkta gerçekleşti . Çok şükür ara ara kanama olsa da sonuç pozitif . Ben kaç haftalık hamile oluyorum ? 10 gün sonra kese için gel dedi doktorum . Görülecek kadar büyür mü acaba o zamana . Endişeler bitmiyor

Kızlar benim son adet tarihim 10 aralık . Transferim 27 aralıkta gerçekleşti . Çok şükür ara ara kanama olsa da sonuç pozitif . Ben kaç haftalık hamile oluyorum ? 10 gün sonra kese için gel dedi doktorum . Görülecek kadar büyür mü acaba o zamana . Endişeler bitmiyor
Kese benim 5. Haftalıkken gözükmüştü minicik nokta. Siz şuan kacsiniz bilmiyorum ama hayırlı olsun :KK200:

X