tüp bebek yaptıranlar lütfen cevap

merhaba, şimdiden hayırlı olsun.. rapor alsan da bence bilemezler, çünkü istenen belgeleri başka hastalıklar için de alabilirsin, vizite kağıdı gerekli oluyor,şimdi tam hatırlamıyorum başka birşey lazım mı, ama belgelerde tüp bebek falan yazmıyor.. vizite de her zaman alınan bir belge zaten.. sen söylemedikçe bilemezler..ne zaman başlıyorsun?

canım tedavin hayırlı olsun.tedavi sırasında yada rapor çıkartırken öğrenemezler.ama şehir dışında yaptıracaksan tedaviyi ve konaklama ulaşım gibi harcamaları kurumundan almak istersen raporu sevki kurumuna bayan etmen gerekir.hakkında hayırlısı olsun cnaım.hayırlısıyla bebişini kucağına al da isterse tüm dünya duysun aldırma. sevgiler...

teşekkür ederim sizlere
temmuz ayında başlıyorum tedaviye inşallah
aşılama yaptırdık tutmadı
eşimde hareket sorunu var
daha fazla vakit kaybetmek istemiyorum

canım tedavin hayırlı olsun.tedavi sırasında yada rapor çıkartırken öğrenemezler.ama şehir dışında yaptıracaksan tedaviyi ve konaklama ulaşım gibi harcamaları kurumundan almak istersen raporu sevki kurumuna bayan etmen gerekir.hakkında hayırlısı olsun cnaım.hayırlısıyla bebişini kucağına al da isterse tüm dünya duysun aldırma. sevgiler...

saol canım
yok şehir dışında yaptırmıcam
şimdi temmuz için birikim yapmaya başladık bakalım hayırlısı..

merhaba
bende tüp bebeğe temmuzda başlayacağım.nasıl olacak korkularım cok. bakalım hayırlısı

Hayırlı olsun. Allah kucağına aldırmayı nasip etsin. Bende tüp bebek tedavisi gördüm. Çalışıyorum. Ama rapor almak gibi bir şey düşünmedim. Şimdi 8 haftalık hamileyim. İnşallah bende bebeğimi kucağıma alırım. Bunun yanında, bu tedavi sürecinde elimde 5 adet puregon 300 kaldı. Almak isteyen arkadaşlar varsa uygun fiyattan vereceğim. allah hepimizin yardımcısı olsun.

X