Ankara da psikiyatri servisi olan devlet hastanesi ve randevu alma konusun da yardım

Halikarnas

DÖNDÜM
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2008
14.247
35
Arkadaşlar Ankara da psikiyatri servisi olan büyük devlet hastaneleri hangileridir ve nasıl randevu alınıyor...?

bilgisi olan arkadaşlar acil olarak yardımlarınızı rica ediyorum....

hayırdır sadunya..
bıseyın mı var??

canım eşimin ailesinin bir tanıdıklarının ihtiyacı varmış doktora gitmeye... ankaraya yabancı olduğu için bilgisi yokmuş...internet çevre olmayınca kayınvalidem de sen aklıma geldin bulursun internetten diye benden rica etti....

hastane bulmak sorun değil de randevu sistemi ile olanları bulmak önemli olan...

burda şişli etfal kartal eğitim araştırma hep randevulu..... ankarada ki hastaneler de aynı mı acaba? ya da hangileri randevulu ?

Seve seve burdaki ankaralı arkadaşlar sana yardımcı olabilir sanırım.. sarduşumm
Bende bakınıyım yazarım burya

Sardunya, içerik nedeniyle konunuzun yeri bu bölüm değil, ancak acil olduğu için şimdilik bu bölümde kalsın daha sonra "Psikoloji" bölümüne taşınacaktır.. Bilginize

Acil şifalar diliyorum

canım ankara üniversitesinin cebecide psikiyatri bölümü var randevuda alınmıyo
8özel muayene olmayacaksa) sabah erkenden gidip sıraya adını yazdırıyo görevliler gelince numara veriyo ama geç gitmesin çünkü belli sayıda hasta alıyorlar hergün
geçmiş olsun acil şifalar dilerim

Bence acilse, uygun seans ücretleri olan bir piskiyatristde olabilir...
Gercekten iyi diyebileceğiniz yerlerde önerebilirsiniz....
Önemli olan yakınının ruh sağlığı değilmi sarduşummm
Yönlendirecek arkadaşları bekliyoruz...
Hadi Ankaralı arkadaşlar bir el atalım.....kaydirigubbakcemile3

arkadaşlar ankara üniv. dediğim yerde hocalarada muayene olabilisiniz yanlış hatırlamıyorsam 125 tl idi ama genede arayıp öğrenebilirsiniz telefon no: 0 312 319 19 33
hastalığının ne olduğunu bilmediğim için hoca ismi veremiyorum ama oradan yardımcı olurlar

arkadaşlar ankara üniv. dediğim yerde hocalarada muayene olabilisiniz yanlış hatırlamıyorsam 125 tl idi ama genede arayıp öğrenebilirsiniz telefon no: 0 312 319 19 33
hastalığının ne olduğunu bilmediğim için hoca ismi veremiyorum ama oradan yardımcı olurlar

çok teşekkürler...sanırım özel muayene istemezler....çünkü özellikle sgk lı olan hastane isteniyor.....

diğer bilgiyi vereceğim fakat 8 de başlıyor ve kısıtlı sayıda hasta bakıyorlarsa muayene olmak için sabah 6 da gidip sıra beklemek gerekir...

eskiden burdaki hastaneler de böyleydi...çok zor oluyor canım işte bu sebepten randevulu hastane arıyorlar....gene de çok teşekkürler....bilgileri ve telefon numarasını vereceğim

Madalyon tıp merkezi var kavaklıdere de özel bir klinik ama çok güvenilir bir yer, sigortaları varsa yarısını ödüyor..

başlığı görünce yazayım dedim.ben kendim bizzat hacettepe üniversitesin de muayene oldum.görüşmelerim felan oldu memnundum dr ları ço iyiydi.ben hacettepeyi tavsiye ederim.numarası ne bilmiyorum ama.ben giderken sabah eerken gidip adını yazıyodun psikiyatri bölümünün kapısında ki kağıda görevli gelip alıyodu.şimdi nasıl bilmiyorum

slm ankarada devlet demir yollarının hastanesi var randevu alıyorsun telefonla ve saatindede giriyorsun doktor gülümser hanım soy ismini hatırlayamadım gerçekten çok ilğili bence oraya git mutlaka iyileşeceksindir arkadaşım

Bence acilse, uygun seans ücretleri olan bir piskiyatristde olabilir...
Gercekten iyi diyebileceğiniz yerlerde önerebilirsiniz....
Önemli olan yakınının ruh sağlığı değilmi sarduşummm
Yönlendirecek arkadaşları bekliyoruz...
Hadi Ankaralı arkadaşlar bir el atalım.....kaydirigubbakcemile3

evet canım doğru söylüyorsun...

fakat devamın da vereceği ilaçlar için birşey diyemiyorum....çünkü bazı ilaçlar çok pahalı olabiliyor....keşke tek vizite ücretiyle bitse...

ama ben gene de hemen acil olarak en azından ilk sefer gitmeleri açısından iyi bir psikiyatrist adı ve telefon numarası da olabilir diyorum...

sonradan başka doktora gidecek olması bence o kadar sorun değil...farzedelim doktoru öldü o zaman ne yapacak....devlet hastanelerinde de zaten her gidilen servisin doktoru belli aralıkla değişiyor, tayin emeklilik ölüm vs...

aciliyette bu kadar hassas düşünmemek lazım haklısın canım...

çünkü erkenden gidip kuyruklara girip sıra bekleyip alacak durumda değilmiş şimdi sordum da kayınvalideme tamam doktor da olabilir dedi

çankayada madalyon diye bir klink var randeveyle oluyor.ssk yarısını karşılıyor yarısınıda ödüyorsun.birde ilaç için de aynı şey geçerli.ssk karnesine yazıyorlar ilacı.eğerki çok agır depresif değilse yani mor reçeteli ilaçlar değilsee...
geçmiş olsun sardun yaa tanıdığınızaa

sardunya ablacım özel psikiyatriste geçen yıl teyzem gidiyordu.
200ytl seansı oluyordu.
yani ciddi bir ücret.

özkaya tıp merkezi var. çok merkezi bir yerde. kızılayın hemen ortası.
ssklıysa 20 ytl oluyor. (belki biraz artmıştır)
sıra beklemek vs. derdi olmuyor temiz bir yer.

geçmiş olsun diyorum artı ne gerekiyorsa yardımcı olabilirim.
hani doktoru araştırabilirim ya da telefon edip randevu vs alabilirim.
ya da eşlik edebilirim hastanıza..

Ben madolyona sordum seansı 250 tl diyor.. yuh yani dimisüprizzzzz
Oda yarım saatmiş sarduşum.. seasnaları yani....

ilgi gösteren yardımcı olmaya çalışan arkadaşlar hepinize tek tek çok teşekkür ederim...

verdiğiniz bilgileri tek tek ilettim ve iletmeye devam edeceğim...

hepinizi çok seviyorum iyi ki varsınız iyi ki KK var...

canım ankaradaki büyük hastaneler hacettepe, numune ve ibni sina benim bildiğim. Buraları telefonla arayıp hem psikiyatri servislerinin yerini, ücretlerini ve randevulu ise nasıl yapıldığını öğrenebilirsin.

X