İstanbul tüp bebek merkezi hakkında (Taksim'deki) bilgisi olan varmı?

badenur

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2009
1.372
73
Arkadaşlar İstanbul tüp bebek merkezi (Gümüşsuyu-Taksim'deki) hakkında bilginiz var mı? daha önce deneyip memnun kalan var mı aranızda? dışardan bakıldığında çok büyük bir merkez gibi... ama personeli, teknik koşulları hakkında kimseden yorum almadım... Sizlerin fikri var mı? yardımcı olursanız çok sevinirim...

badenur bende orda 3üncü denememi yapcam.sen istanbul tüp bebek merkezinde denedinmi.aret beyi düşünüyorum.nasıl bilmiyorum kafam çooook karışık.bu konuda bilgin varsa paylaşırmısın.

badenur bende orda 3üncü denememi yapcam.sen istanbul tüp bebek merkezinde denedinmi.aret beyi düşünüyorum.nasıl bilmiyorum kafam çooook karışık.bu konuda bilgin varsa paylaşırmısın.

merhaba canım,
ben de istanbul tüp bebek merkezinde tedavi görmüştm. Doktorumda Aret kamar'dı. Sen de onu düşünüyorsun sanırım.
Bence cok iyi bir doktor. Hastasıyla cok ilgileniyor. Merkezde cok iyi. Yani calısanlar cok ilgili.
İlk denemede pozitif sonuc almıstık biz. simdi bir bebegim var. Hamilelik takibi dogumumu bile aret bey yaptı valla.o kadar guvendim yani kendisine.

Merhaba,
Benim doktorum da DS35 gibi Aret bey'di. Ben Aret Bey'le tanıstıktan sonra kesin kararımı vermiştim. İyi ki de orada tedavi görmüşüm canım. Simdi bir bebegim var.

Kızlar ben Bahçeci Fulyada tedavi gördüm ve bebeğime kavuştum çok şükür. Bu nedenle ben soranlara gönül rahatlığıyla Bahçeci kliniğini tavsiye ediyorum. Merkez olarak, ekip olarak, doktorları olarak her anlamda çok başarılılar ve sıcaklar hastaya karşı... Allah herkese nasip etsin inşallahh...

X