Saç Rengi ve Saç Boyama saçmı altın sarıya boyadım çok kötü oldu

elazehra

Guru
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2009
19
9
kızlar saçlarımı dün palettenin altın sarı rengine boyadım dipleri kırmızı oldu hiç sarı gibi olmadı beyaz tenliyim çok kötü oldu saçım .sanki kına yakmış gibi saçlarım.. kendi rengim koyu kahveydi ..kahve tonlarında boyasam tekrar olurmu acaba daha kötü olur diye çok korkuyorum yardım :Saruboceq:

olur ama doğal bir kahveye boyamalısın 4.0 yada 5.0 olmalı bu kahve altın kahve yada dore kahve diye geçen kahveleri alma sakın saçındaki kızıllık iyice artar bir de marka olarak koleston yada palette kullan onlar daha iyi kapatır hem daha kalıcı olur

olur ama doğal bir kahveye boyamalısın 4.0 yada 5.0 olmalı bu kahve altın kahve yada dore kahve diye geçen kahveleri alma sakın saçındaki kızıllık iyice artar bir de marka olarak koleston yada palette kullan onlar daha iyi kapatır hem daha kalıcı olur
tavsiyen için sağol deneyeceğim bakalım nasıl olcak

Küllü kumral boya kızıllığı alsın ya da kumral diğerleri çok koyu olur... kahveler siyah gibi çıkıyo sakın derim

röfle vardı saçımda üstüne altın sarıya boyayınca alttaki röfleler aynı kaldı dipleri kırmızı oldu neyse biraz beklesem iyi olacak yoksa saçım iyice kötü olacak

hayatım bendede platın röfle var ama aradakı saclarımda kendi rengi diil.koyu kahve.neden die sormayın cok karısık :)şimdi altın sarısına dönmek istiyom.düz boyaya ne yapmam lazım yardım edin.çünkü sacımın şu anki hali iğrenç.direk altın sarısına boyasam (palette düşünüodum)röfle ne renge döner kahve ne renge döner kimbilir.yanı sacım kac renk olur acaba.yardım LÜTFENNNNNNNN.... :KK43:

X