Kullanmadmz Parfmleri takas yapalm m ??

MaLiBu

....mucize.....
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2008
4.241
12
35
ne dersiniz kızlar..
alıp yarıya kadar kullanıp sıkılyoruz
takas yapalım mı :))

evet ben varım.. tom ford black orchid var bende.. bide carolina herrera.. hadi takas edelum..teklifleri bekliyorıum :nazar:

bende cok yok :)) sizi için açtım canlarımm :)))

chanel chance var..çakma ama..
surreal var avondan..(yarım)
rebul color red var bide (kapaksız)

Ay yok daha neler parfum agzı acıldıktan kısa sure sonra serı bır Şekılde kullanılıp bıtırılmelı dıger taraf ne zaman aÇtı koku bozuldu mu testerınden deneyıp uymayacak kullanmayacagınız malı hıÇ almayın tabı kı sızler bılırsınız

ismini vermeyeceğim 2 ay evvel bi siteden kofre almıştım ama 3-4 sefer sıktıktan sonra alışamadım duruyor hele vücut losyonunu hiç sürmedim. BURBERRY TENDER TOUCH EDP 50 ML.LİK orjinal kokusu olan arkadaşlarla irtibata geçelim. süper bi fikir ortaya atmışsın bravo. :eek:

e hani kimse yok mu.. o kadar anlatıyosunuz tenime gitmedi.. yok efendim rafta duruyo beegenmedim die.. takas yapalım ozaman dioruz kimseden ses çıkmıyo... beğenmedim hesabı hava mı atıosunuz yoksa sengözlerimebaksanab

vala bnm iki parfümüm vardı açılmadık hediye ettim takas yapcak parfümm kalmadı :))))

tühh hep de bi aksilik çıkıyo yaww.. hangi parfümlerdi... avon gibi parfümler olmasında..

bence mantıklı bir fikir olmuş canım.gerçekten düşünenler varsa değiştirebiliriz

ben değiştirmek istiyorum.. kaç kere daha söyleme mgerekiyor acaba...212 ve tom ford var bende

bende gıvency organza ile reyane tradition fashion reyane var.bunları değiştirebilirim

canımcım merhaba sımdı forumları gezıyordum su parfum takas ısıne baktım ıstersen tom fordla degısım yapabılırız bende secret obsessıon ve naomı campbell cat deluxe var orjınaller ıkı uc kere ancak kullanılmıstır nerdeyse tamamı dolu haa bırde antonıo banderas women var ne dersın?

hmmm...tom ford un sahtesi yok zaten.. şişesi çok güzel... altın harflerle yazılı üztündeki yazılar
dekor olarak harika bi şişe... secret obsession la değiştirebiliriz...sen adanadasın ben istanbul... postanenin kargosu 1 yada 2 tl tutuyorsengözlerimebaksanab

X