Sinbo Küçük Ev Aletleri?

şans işi birazda.sinbonun blendırını kullandım.doğrayıcısını hiç kullanamadım.daha ilk kullanımda kırıldı.

biraz şans işi sanırım maşallah diyim benimde el blenderim meyve sıkacağım sinbodan tık demedi hala

sinbo kaliteden ödün veriyor bunu bilmek lazım önce.
plastiği kaliteli değil.
ha işimi görür mü dersen evet görür ama kaliteli değil.
bizde min robotu var kaç senedir sorunsuz çalışıyor ama ben king den aldım fiyatı da makuldü.
tost makinesi dersen belki almazdım ama indirim kuponuyla kenwood hg400 aldım şimdi 95 e geldi ızgarada yapmayı planladığım çin bunu aldım ama.
gidin parayı yatırın demiyorum tabi ama en azından kampanyaları takp edin outletlerine gidin ucuza kaliteli mal bulursanız da kaçırmayın marka takıntım yok benim de ama teflon yerine döküm plaka almak.
plastik kettle yerine içi metal olan bir kettle almak sağlık açısından önemli.
e bunlarda her markada yok ki.
20 liraya da kettle var ama bu su 100 derecenin üstüne kaynıyor bir plastikle kaynatma yaptığınızda suya neler geçer bilmiyorsunuz. rezistansı içerde bir sinbo görmedim mesela.
ütü deseniz bir saat elbiseye sürtmek mi istersiniz bir saniyede jilet gibi yapmasını mı.
markalarda evet markaya da para veriliyor.
ama marka olmak da kolay değil.
sadece adı yüzünden ona güvendiğimden de alırım.
ben şimdi aklımdaki ürünler kampanyalardan almaya çalışcam daha ucuza szde böyle yaparsanız
ne 20 liraya nolacağı belli olmayan ürün alırsınız ne de 200 liraya %50 sinden fazlası marka olan bir ürün alırsınız.
hem kaliteli hem de ucuz almak da mümkün emin olun araştırmak gerek sadece

lepi'cim söylediklerine katılıyorum... genelde çeyizimi tefal alamadım çok pahalı geldiği için ama bilmediğim markaları da almadım... daha orta karar fiyatı olanları, arzum, fakir vs. çevremdeki insanların kullandığı şeyleri alıyorum (sadece ütü işinden nefret ettiğim için onda paraya kıyıp philips alcam ama onun da en pahalısı değil çünkü fiyatı ertiran her özellik sizin işinize yarıycak diye bişi yok). yine de tefalin indirimlerini takip ediyorum, bişi buldukça alıyorum...
bence o markaların o fiyata satılıyo olmasının asıl sebebi ürünlerinin kalitesi için yaptıkları araştırmalar ve deneyler... ar-ge çalışmaları, kalite, güvenlik vs testleri hiç de ucuz çalışmalar değil... en azından bazı markaların yaptığı gibi kopyalamaya çalışmaktan daha pahalı :)

canım benin kettle,saç kurutma makinem ve dijital tartım sinbo.çok memnunum.felix mi ne vardı rondom birdefa kullandım bir daha çalışmadı.eğer kalitelisini almak istiyorsa philips al.benim tefalde çalışan arkadaşım var.bir tane tefal ürünü yok evinde hepsi philips.banada rondom bozulunca philips önerdi.aldım memnun kaldım yerimseniben

simbomu arzummu bidaha yanlarına uğramam ceyizimde bütün küçük mutfak aletlerimi sinbodan aldım şarzlı süpürge 1 ay kullanmadan bozuldu meyve sıkıca 2 kez kullandım bozuldu blandırda öyle mikserde hepsi, çöpe.arzum aldım sonradan oda sinboya balı oda bozuldu uzak durun arkadaşlar

kesinlikle sinbodan uzak durun derim firmay la daha önce işim gereği çalışma imkanı bulmuştum ve dostlarıma birkaç ürününden hediye ettim hepsi bozuldu birkere plastiği çok kalitesiz zaten hemen anlayabiliyorsunuz çay makinasının su ısıtıcı kısmının plastiğinde küçük küçük çatlaklar meydana geldi ne kadar temizlensede çay lekeleri bir türlü çıkmıyor. braun, philips, sıemen kesinlikle öneriyorum internette sinbodan şikayetler diye aratın şikayetleri göreceksiniz.

kesinlikle sinbodan uzak durun derim firmay la daha önce işim gereği çalışma imkanı bulmuştum ve dostlarıma birkaç ürününden hediye ettim hepsi bozuldu birkere plastiği çok kalitesiz zaten hemen anlayabiliyorsunuz çay makinasının su ısıtıcı kısmının plastiğinde küçük küçük çatlaklar meydana geldi ne kadar temizlensede çay lekeleri bir türlü çıkmıyor. braun, philips, sıemen kesinlikle öneriyorum internette sinbodan şikayetler diye aratın şikayetleri göreceksiniz.

boshayallersmile
bahsettiğiniz firmann plastik hammaddesini hazırlayan firma ile kısa süreli çalışmam oldu
evet pek dayanıklı değildir
ama istekleri çerçevesinde bunlar hazırlanıyor
birinci kalite mal da kullanılmıyor
zaten fiyatı da ona göre oluyor

Annem evde genelde king ürünlerini tercih ediyor, ben daha öğrenci evinde kaldığım için az sayıda da olsa bende de var :)

Bende Sinbo'nun ekmek makinesi, hassas mutfak terazisi ve buharlı pişiricisi var. Çok da memnunum. Yalnız banyo tartısı da aldık ama o sanırım yanlış tartıyor. fisfisfis

Mutfak robotumla çaycım da Arzum. Onlardan da memnunum. Gerçi robotu çok kullanmıyorum.

Her zaman marka=kalite değildir bence. Ama bazen de ucuz mal çabuk pişman ediyor insanı. Biraz araştırarak dikkatli alışveriş yapmak lazım.

ya ne bileym insan almışken kaliteli olsun die arzum tefal vs kaçıo dediğinz gibbi çok nadr kullanılanlar mesela tost makinası ne bileym kettle çok kalitesz demiyorum ama kng simbo vs olmalı ki bnm öle:):)

benim blenderım simbo, henüz bir problem yaşamadım... aslında ben de pahalısı olsun, kalitelisi olsun diye düşünenlerdenim ama anneme bir yerden hediye olarak gelmiş, o da evde olduğu için benim çeyizime koymuş ama kendim alsaydım tefale filan bakardım heralde...

ablam arzumun blendr setini almıştı 1 yıla kalmadı bütün parçaları döküldü annem evde 5 yıldır aynı özelliklerdeki simboyu kullanıyor hala çatır çatır:)

simbo ve king in ürünlerini kullandım ve hepsinden öyle memnun kaldım ki şansıma herhalde o da, simbo sadece küçük ev aletleri ürettiği için uzmanlık alanının bu olduğunu ve dfiğerlerinden daha iyi yaptığını düşündüm. hala da böyle düşünüyorum aslında. her marka tek alanda uzmanlaşırsa daha iyi kalite verebilir kanımca, öyle herşeyden biraz oldumu olmuyo:)

bende çeyizime aldım bir kaç parça simbo, king vs. hatta şiddetle tavsiye ederim simbo nun elektrikli süpürgesi var 50 60 tl civarı fiyatı 2 sene önce anneler gününde almıştım anneme ve istisnasız 2 yıldır her gün kullanıyor inanılmaz güzel bir emiş gücü var tık bile demedikendime de alıcam bi tane

X