Tatlı Tarifi Cikolata Solu Yalancı Tavuk Göğsü-Resimli

tramissu

göbiş değl artık bebiş :)
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2008
1.956
4
37
cok kolay we hafıf hele bır de yanında dondurma warsa tadından yenmez :) :):):):):)))

tarıfe göre cıkolata sosu yapılıp sogutulmalı

1 kg süt
6 yemek kasıgı un
12 yemek kasıgı seker
1 yemek kasıgı ister margarın ister tereyagı istersenızde kasa kahvaltılık yag ben genelde kaselerdem kullanıyorum bu tatlının içine
hazır çikolata sosu

tencereye sutu unu we sekerı koyun dewamlı karıstırarak göz göz olana dek pişirinaltını kapatıp yagı koyun we blendırdan gecırın yag erıye dek borcama dokun bıraz soguyunca da uzerıne soguk cıkolata sosunu dokun üzerine ister fındık fıstık ister hındıstan cevızı serpin .......................afıyet olsun ...............

Son düzenleme:

ben bu kez 2 kg sütten yapmıstım borcamım da en buyuk olandandı o yuzden bıraz kalın ...............

bak yeni tarif eklemisde bana hic haber ediyomu askolsun yani gülüm tesadüfen gördüm hemen daldim iceriye nasilda canim cekdi olsada yesem suancokacimcoook
ellerine saglik canim cok yedim ama sossuz olanini yapmaya gelince bidefa yaptim nedense birdahada denk gelmedi insallah denicem canima.s.

canım benım ya yollaycaktım ama sadece ekledım we eşim geldi kaynadı galiba :))) bı dahakıne bekle tarıf yolluyorum demessem bende tramissu diilim :)))
sen bı gel buraya da ben sana neler yaparım walla canım ya keşke yakın olsan walla ya gorusurduk barı ama boylesıde cok guzel begenmene de sewındım tatlım cok öpüyorum seni.......

X