Ekmekler Pideler Bayat Ekmekten Kahvaltılık-Resimli

ben de dün akşam denedim... güzel oldu valla :) teşekkürler...

ama süt ve salça hafif tatlımsı bir tad veriyor... belki kekik filan atılabilir... bir sonraki denememde kekik ve biraz kırmızı biber deneyeceğim...

hmm iyi fikirmiş yaaa. denemek lazım
ellerine sağlık.
dene bencede cnm pişman olmazsın emınım kı :)))
ben de dün akşam denedim... güzel oldu valla :) teşekkürler...
ama süt ve salça hafif tatlımsı bir tad veriyor... belki kekik filan atılabilir... bir sonraki denememde kekik ve biraz kırmızı biber deneyeceğim...
afıyet olsun cnm denemene we begenmene cok sewındım dogrusu :)))
haklısın cnm olabılır tabııkıde kekik yada nane falan bi şekilde bişiyler eklenebılır ama denemene we begenmene sewınıdm bı sonrakı seferde bende kekikli deneyecegım e ne demişler akıl akıldan üstündür :)))
ellerine sağlık haika görünüyorr:))
afıyet olsun :)))
süperrr:)deniycem en kısa zmaanda..ellerine sglık cnm..
dene cnm yorumunu da beklıyorum dendıkten sonra :)))

yarım bardak faln süt yeter we 1 yumurta olucak cnm gec gördüm umarım yapmış we begenmişsindir cnm afıyet olsun......

ellerine saglık canım çok güzel görünüyor
bende yaparım buna benzer şeyler hep,ekmekler israf olmasın diye.

çok iyi bir fikir cnm şuan profiline bakarken gördüm bizim memeleketin ekmeği sert oluyor durunca malum yaz mevsimi kayınvalidemler köyde arada gönderiyorlar ve şuan dolapta var yarın sabah ilk iş deniyeceğim domates yok evde ama olsun eminim yinede güzel olur oğluşum sabah huysuz olmazsa yapıcam mutlaka bu arada bebeğim 3 aylık kde bye

ellerine saglık canım çok güzel görünüyor
bende yaparım buna benzer şeyler hep,ekmekler israf olmasın diye.
evet canım hem farklı tatlar oluyor hemde değerlenmiş oluyor .....
çok iyi bir fikir cnm şuan profiline bakarken gördüm bizim memeleketin ekmeği sert oluyor durunca malum yaz mevsimi kayınvalidemler köyde arada gönderiyorlar ve şuan dolapta var yarın sabah ilk iş deniyeceğim domates yok evde ama olsun eminim yinede güzel olur oğluşum sabah huysuz olmazsa yapıcam mutlaka bu arada bebeğim 3 aylık kde bye
inşallah begenırsın canım cevabını beklıcem valla .....
domatessızde olabılır tabııkıde ama ben domateslı tavsıye ederım canım varsa fırsatın al öyle dene tatlım emınım begeneceksındır......

harika görünüyo tebrik ederim bayat ekmeklerimi bu gece değerlendirmeliyimmkaydirigubbakcemile2

X