Ekmekler Pideler Bayat Ekmekten Kahvaltılık-Resimli

Ellerine sağlık canım evde bayat ekmek çok oldu bu ara bugün deniycem inşallah seninki gibi güzel olur..

tarifinizi okumustum dun gece sahurda yaptim ama yaptigim an okumayinca salca aklima gelmedi olsun cok guzeldi bayat ekmekler degerlendi tesekkurleropuyorumnanaktan

ellerine sağlık cnm aynı pizza gibi görünüyor cokacimcoook
evet hafifde oluyorcok agar olmuyor
harika görünüyo tebrik ederim bayat ekmeklerimi bu gece değerlendirmeliyimmkaydirigubbakcemile2
inşallah begenmişsindir...
sen çok yaşa emi.. :nazar:
bayat ekmekleri değerlendirmenin en güzel yolu ..teşekkürler paylaştığın için..a.s.
canım ne iin varız ya paylaşmak için bencede cok ıyı bı fıkır oldu afıyet olsun

çok güzel görünüyor üstüne kaşar rendelesek güzel olur
evet canım ben gecen gece bırazda sucuk koydum alk kısıma falan o zmanda cok guzel oldu ....
paylaşım için tşkkürler opuyorumnanaktan
afıyet olsun...
ellerine sağlık canım deniycem
afıyet olsun ....
Ellerine sağlık canım evde bayat ekmek çok oldu bu ara bugün deniycem inşallah seninki gibi güzel olur..
inşallah yapmışsındır ve begenmişsindir canım afıyet olsun....
tarifinizi okumustum dun gece sahurda yaptim ama yaptigim an okumayinca salca aklima gelmedi olsun cok guzeldi bayat ekmekler degerlendi tesekkurleropuyorumnanaktan
canım ya cok sevındım begenmene gercektende canım olsun salçasıda zaten cok fazala konmuyor kı öylede cok guzel olmustur emınımkı afıyet olsun .....

ayy çok cnm istedi yaa bu gece sahura denesem mi acaba .. pizza gibi görünüyo hatta bunun üstüne mozerella peyniri koyucaksın pizzalara konandan oohhh miss gibi cokacimcoook eline sağlık cnm sayende ekmekler israf olmıcak hemde yeni bi tat olucak ...

bizde ekmekler btun butun bıle kalıo ben hıc yemem sewmwm eşimde hergun ekmekle gelir alışkalık etmış..bu süperrrrrrr oldu cok thnkssszemuszemus

Eline saglık canım nefıs gozukuyor pızza gıbı

yaptım harika oldu ellerine sağlık çok pratik ve lezzetli..

ayy çok cnm istedi yaa bu gece sahura denesem mi acaba .. pizza gibi görünüyo hatta bunun üstüne mozerella peyniri koyucaksın pizzalara konandan oohhh miss gibi cokacimcoook eline sağlık cnm sayende ekmekler israf olmıcak hemde yeni bi tat olucak ...

ay harika gözüküyor
oruçlu oruçly canım çekti =)
eline sağlık

nefis ellerine sağlık cnaım

bizde ekmekler btun butun bıle kalıo ben hıc yemem sewmwm eşimde hergun ekmekle gelir alışkalık etmış..bu süperrrrrrr oldu cok thnkssszemuszemus
inşallah yapmış ve begenmişsinizdir kızlar .....
afiyet olsun .......

mmmm lezzetli görünüyor ellerine sağlık
beyaz peynir mi kaşar peynirimi kullandın
kaşar güzel olur sanki
denicem ilk fırsatta:jeyyar:

biz annemle bayat ekmeklere yoğurt-peynir-yumurta-baharat karışımı sürüp fırına atıyorduk. çok güzel oluyordu. ama bu daha bi güzelmiş sanki. elinize sağlık. kesin denemek istiyorum. birazdan annemle yapabilirizopuyorumnanaktan

X