Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüslerin büyümesi kaç yaşında durur?

Ben çok merak ediyorum kaç yaşında tamamen duruyo büyümesi normal boyutuna ulaşıyo ben 17 yaşındayım şuan tam büyümediler bide uçları çıkmadı yani üşüyünce fln çıkıo ama normalde içinde duruyolar. bişe duymuştum uçları çıkmadıysa biraz daha büyüyomuş ama çıkıksa o boyuttan fazla büyümüomuş bilen warsa aydınlatabilir mi?:uhm::Saruboceq:
cnım bir uzman 31 yaşına kadar dıodu ama adını unuttum bide hç m.etme bnde 17 bçk yaşındayım senınki gbiydi ama verdgm tavsiteler var topic onu oku ve yap canım bende çok şşe yaradı iice dolgunlaştı ve halada buyuo m.etme

Kendimde ve arkadaşlarımda gözlemlediğim kadarıyla kilo alakalı gibi geldi bana. 17 yaşındayım şuan. 13-14 yaşlarımda iken benimde limon kadardı. Kıskanırdım arkadaşlarımı çünkü ben sıfır bedendim.Herkes ergenlikte kilo aldı göğüsleride büyüdü doğal olarak. Bende 15 yaşımda kilo aldım.10 kilo kadar.38 kilodan 48 oldum.Şimdi o kıskandığım arkdaşlarımdan büyük göğüslerim annemin göğüsleri küçüktür mesela ama benim 90 filan oldu galiba.Ama uçları hala yok üşüyünce çıkıyor benimde.Kilo versem erirler mi biraz merak ediyorum.Daha büyüsünler istemiyorum.Birde benim yine bir arkadaşım göğüsleri oldukça büyük benimde o zaman hiç yok nerdeyse sormuştum nasıl bir anda büyüdü bu kadar diye tas kapadım demişti.O zaman tabii her duyduğumu yapıyordum büyüsünler diye yapmıştım aynısını o tas gibiler şimdi :KK70: Batıl inanç tabii ondan değildir.

canım ben lisedeyken minicikti gögüs bile denmezdi belki :)) ama benm ünv de büyüdü diyebilirm daha dolgunlaştı bence vücutla ilgili bişey ama ööle ahım şahım bişey olmadı tabi büyüdü deiğim :)))

ben 32 bucugum ve ALLAH serbetci KREMıNı VESıLE ETTı .BÜYÜYOLAR.2 ay önce hacca gittim orda dua etmek içimden geldi dua ettim.sonrada 1 ayda 3bucuk cm hiç bişey yapmadan büyüdü...
1ayda serbetciyle2cm büyüdü....azimle devam ediyorum adacayını bile içmiyorum sadece krem arada yağlar okadar.....
duada edin
opuyorumnanaktan

bn 17.5 yaşındayım benim de küçük 75 kullanıyorum. Ama sanki geçen seneye göre biraz büyüdü gibi eğer dedikleriniz doğruysa 23 24 e kadar büyür inşallah bi de bence de bünye meselesi. Ama ben yine de sorun yapıyorum arkadaşlarımın büyükler. Bir de ben geçen seneye göre 3 kilo aldım ondan da büyümüşse bilemiyorum off..:26::26:

ya kızlar birşey merak ediyorum ben genelde dolgulu sutyen tercih ediyorum öyle alıştım bikaç senedir acaba onlar göğüs gelişimini engelliyor mu ya? onları taktıgımda goguslerımın buyumesını engelliyormus gibi hissediyorum böle birşey duyan varmı?:78:

ya kızlar birşey merak ediyorum ben genelde dolgulu sutyen tercih ediyorum öyle alıştım bikaç senedir acaba onlar göğüs gelişimini engelliyor mu ya? onları taktıgımda goguslerımın buyumesını engelliyormus gibi hissediyorum böle birşey duyan varmı?:78:

ya ben 17 bçk yaşndaım 45 kiloyum 79 65 92 vücut ölçm ama 75 beden kullanıorm göğüslerim çok küçük özellikle kıyafetlerde kötü duruo nası büyür bunlar yaa bi de biri büyük biri küçük çok belli değil ama bir asimetrik var yani bunlar büyürler mi yaa 75 beden sütyende dolgusuzlarda boşluk kalmıo ama dolgulu giyince bi potluk oluo biri doluo biri acck boş gibi bi de dekolte olşsn istiorm biraz offf nası büyücekler büyürler mi masaj yapıodm ada çayı içiodm hiç bi işe yaramadı rezene içtm yaramadı genetik glba annemn de küçükmüş off böyle mi olcak yaşıtlarımın büyük hep kıskanıorm bnm de olsun istiorm:KK43:((

ya ben 17 bçk yaşndaım 45 kiloyum 79 65 92 vücut ölçm ama 75 beden kullanıorm göğüslerim çok küçük özellikle kıyafetlerde kötü duruo nası büyür bunlar yaa bi de biri büyük biri küçük çok belli değil ama bir asimetrik var yani bunlar büyürler mi yaa 75 beden sütyende dolgusuzlarda boşluk kalmıo ama dolgulu giyince bi potluk oluo biri doluo biri acck boş gibi bi de dekolte olşsn istiorm biraz offf nası büyücekler büyürler mi masaj yapıodm ada çayı içiodm hiç bi işe yaramadı rezene içtm yaramadı genetik glba annemn de küçükmüş off böyle mi olcak yaşıtlarımın büyük hep kıskanıorm bnm de olsun istiorm:KK43:((
mrb rebelage..bende 17 buçuğum yakında 18 olcam ve göğüslerim hiç bbüyümüyo 75 numarayı ile tam doldurmuyo ama cok zayıfım acaba kilo alsam onlarda büyürmü.etrafımd hiç yok beniki kadar küçük gögüslü bu yaşta genç kız. bana biri bişeyler önersin lütfeen.çok üzülüyorum bi tavsiyesi olan yazabilirmi

bana bi tavsiyede bulunurmusunuz lütfen kızlaar.yaşım dahada ilerlerde hiç büyümezler diye korkuyorum,takmış durumdayım çok fena :KK59::18::KK43:

kızlar genel olarak kiloyla alakalı bir durum sanırım, çünkü eskiden 65 kiloydum ve 90-95 beden kullanıyodum şimdi 53 kiloyum 80-85 beden takıyorum, sonuçta göğüsleri oluşturan büyük oranda yağ dokusu, yaş ilerledikçe büyür diye bi kural yok bence şuan 20 yaşındayım, 15 yaşındayken filan daha büyüktü, çünkü daha kiloluydum o zamanlar

Kızlar elinizden geleni yapın her söylenen inanmayın ben 19 yaşmdan 20 yaşıma kadar 5 cm uzadım hemde ne düzenli uyudum ne de düzenli yedim spor da yapmadım.Şimdide 20 yaşımdayım göğüslerimde bu 1 yıllık arada büyüdü 75 bedenden 80e yükseldi.Bi 6 kilo almak ve göğüslerimide bir beden daha büyütmek hayalim olacak inşallah iki haftadır küç yiyorum ve masaj yapıyorum şimdiden dolgunluk var :KK23:

Ben çok merak ediyorum kaç yaşında tamamen duruyo büyümesi normal boyutuna ulaşıyo ben 17 yaşındayım şuan tam büyümediler bide uçları çıkmadı yani üşüyünce fln çıkıo ama normalde içinde duruyolar. bişe duymuştum uçları çıkmadıysa biraz daha büyüyomuş ama çıkıksa o boyuttan fazla büyümüomuş bilen warsa aydınlatabilir mi?:uhm::Saruboceq:
en 17 yaşındayım göğüslerim şuan yok sade uc kısımları şişkin ve 14 yasimdan önce ağrıyordu ama 14 yasimda hasta oldum herşey normal fakat bitek göğüslerim dedim gibi bi sıkıntımı vardır göğüslerim buyurmu 165 boy 51 kilo doktora gitmelimiyim

Benim göğsüm küçüktü hamile kaldıgımdan beri 85 90 oldu. 75ti.

X